Strona główna >Sklepy >Malinka

Sieć sklepów Malinka

Malinka - promocje

Malinka Market jest nowoczesną siecią sklepów detalicznych, która zrzesza placówki handlowe opierając współpracę na zasadach partnerskich. Największym celem firmy jest osiągnięcie przewagi rynkowej dzięki zwiększeniu rentowności sklepu dla partnerów, a także zdobycie jak największej liczby zadowolonych klientów. W tym celu sieć nieustannie przygotowuje dla konsumentów atrakcyjne rabaty, po które warto wybrać się do tych sklepów. Asortyment Malinki składa się z wysokiej jakości produktów charakteryzujących się niskimi cenami. Wszystkie najlepsze oferty umieszczane są w gazetkach promocyjnych. Sieć zachęca do zapoznawania się z nimi. Pozwala to zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Malinka?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Malinka obowiązują zazwyczaj przez 2 lub 3 tygodnie i najczęściej liczą 2 strony niesamowitych przecen. Mimo że oferty nie są obszerne to na ich łamach można znaleźć ciekawe rabaty, po które warto wybrać się do tych sklepów. Na łamach gazetek pojawiają się przede wszystkim produkty spożywcze. Gazetki promocyjne są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi i planowanie, a także robienie zakupów w placówkach tej sieci.

O sieci Malinka

Malinka Market to sieć działająca pod logiem Regionalnej Grupy Detalicznej, która powstała w styczniu 2010 r. jako wynik przekształcenia spółki Cezar. Firma uległa przekształceniu jako odpowiedź na aktualne wymagania i potrzeby klientów. Główną misję RGD stanowi intensywny rozwój w kierunku budowania sieci sklepów, przede wszystkim sklepów franczyzowych przy równoczesnym rozwoju sieci sklepów własnych. Firma stara się dotrzeć do jak największej liczby osób, dlatego oferowane przez nią produkty charakteryzują się wysoką jakością i stosunkowo niskimi cenami.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Malinka

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Malinka. Znajdziesz tutaj nie tylko oferty aktualne, ale także wydania archiwalne, które zaznaczamy specjalną grafiką. Z tego powodu nie musisz się obawiać, że pomylisz gazetki.

Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z informacjami zapisywanymi w ofertach. Niekiedy istotne szczegóły charakteryzują się drobnym drukiem. Często właśnie w taki sposób mogą być zapisywane warunki pozwalające na skorzystanie z przeceny.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć Malinka zachęca swoich klientów do zapoznawania się z najnowszymi przecenami, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych. Oferty zazwyczaj obowiązują przez 2 lub 3 tygodnie i najczęściej liczą 2 strony niesamowitych przecen. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze. Niekiedy rabaty dotyczą także artykułów chemicznych. Gazetki promocyjne sieci Malinka charakteryzują się dużą przejrzystością, dzięki czemu zapoznawanie się z nimi jest niezwykle proste i przyjemne.

Jakie oferty prezentujemy?

Zależy nam, aby klienci sieci Malinka mogli zapoznawać się z najnowszymi przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie. Z tego powodu staramy się na bieżąco dodawać gazetki promocyjne na naszą stronę. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są rabaty dla konsumentów. Poniżej dostępne są zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Te drugie zaznaczamy specjalną grafiką, a przy każdej gazetce podajemy jej datę obowiązywania. Dzięki ofertom archiwalnym możliwe jest sprawdzenie, jakie oferty najczęściej podlegają przecenie.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli zależy Ci na zrobieniu szybkich i tanich zakupów to doskonale trafiłeś! Sieć Malinka oferuje taką możliwość. Ponadto proponuje swoim klientom zapoznawanie się z gazetkami promocyjnymi online. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu, aby poznać najnowsze przeceny dostępne w tej sieci. Oprócz tego możesz przybliżać dowolne strony znajdujące się w gazetkach. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem.