Informacje o Lubelska Spółdzielnia Spożywców
Lubelska Spółdzielnia Spożywców

Lubelska Spółdzielnia Spożywców - promocje

Lubelska Spółdzielnia Spożywców to firma działająca na rynku polskim od wielu lat. Dzięki tak sporemu doświadczeniu przedsiębiorstwo może się pochwalić licznymi sukcesami oraz dużą liczbą zadowolonych klientów. Konsumenci doceniają przede wszystkim wysoką jakość oferowanych produktów, a także ich stosunkowo niską cenę. Spółdzielnia skupia się szczególnie na tradycji, znaczeniu oraz dorobku. To właśnie te wartości wpływają na pozytywny rozwój przedsiębiorstwa. Aktualnie są to nowoczesne placówki handlowe charakteryzujące się szerokim asortymentem, który konkuruje z innymi produktami dostępnymi na lokalnym rynku.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Lubelskiej Spółdzielni Spożywców?

Lubelska Spółdzielnia Spożywców zachęca swoich klientów do zapoznawania się z atrakcyjnymi przecenami, jakie są dostępne w placówkach handlowych tego przedsiębiorstwa. Ich spis można znaleźć w gazetkach promocyjnych, które najczęściej obowiązują przez 2,5 tygodnia i liczą ok. 12 stron niesamowitych rabatów. Na samym początku ofert umieszczone są produkty spożywcze, natomiast na ostatnich stronach znajdują się artykuły chemiczne. Wśród żywności można wyróżnić takie kategorie, jak mięsa, wędliny, nabiał, słodycze, przekąski, kawy i herbaty oraz napoje. Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu zapoznawanie się z przecenami nie jest trudne i pomaga w planowaniu oraz robieniu zakupów w tych placówkach.

O sieci Lubelska Spółdzielnia Spożywców

Lubelska Spółdzielnia Spożywców to najstarsza firma handlowa zlokalizowana w Lublinie. Jej historia sięga roku 1912, kiedy idea jej założenia zrodziła się w gronie inteligencji zbierającej się wokół redakcji „Kuriera Lubelskiego”. W 1913 r. regionalny dziennik całkowicie poświęcił swoje szpalty sprawom spółdzielczości. Od samego początku Lubelska Spółdzielnia Spożywców charakteryzowała się dobrą organizacją. Dzięki temu firma bardzo szybko osiągnęła sukces, który jest widoczny aż do dzisiaj. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala Spółdzielni doskonale radzić sobie z różnorodnymi problemami i z konkurencją.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Lubelska Spółdzielnia Spożywców

Ta strona w całości została poświęcona prezentacji gazetek promocyjnych przygotowanych przez Lubelską Spółdzielnię Spożywców. Jest to sieć z kategorii sklepów spożywczych, dlatego w ofertach dominują produkty spożywcze. Poniżej dostępne są wszystkie gazetki. Na samej górze znajdziesz wydania aktualne, a dopiero za nimi znajdują się oferty archiwalne. Przy każdym katalogu podana jest data obowiązywania, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z przecenionymi artykułami. Zachęcamy do czytania informacji zapisywanych w gazetkach, nawet jeśli charakteryzują się drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Lubelska Spółdzielnia Spożywców przygotowuje specjalnie dla swoich klientów gazetki promocyjne, dzięki którym można zrobić naprawdę tanie zakupy w sklepach tej sieci. Oferty najczęściej obowiązują przez 2,5 tygodnia i zazwyczaj liczą ok. 12 stron niesamowitych przecen. Na ich łamach dominują produkty spożywcze, które w gazetkach promocyjnych są podzielone na kategorie. Na ostatnich stronach ofert można znaleźć również artykuły chemiczne. Przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów w sklepach Lubelskiej Spółdzielni Spożywców.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać na naszą stronę wszystkie gazetki promocyjne tej sieci. Dbamy o estetykę serwisu, dlatego oferty umieszczane są w odpowiedniej kolejności. Na samej górze znajdują się wydania aktualne, a dopiero za nimi podane są gazetki archiwalne. To właśnie dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Nie obawiaj się, że pomylisz gazetki aktualne z archiwalnymi, ponieważ te drugie zaznaczone są specjalną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Teraz nie musisz już posiadać papierowej wersji gazetek promocyjnych, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami przygotowanymi przez Lubelską Spółdzielnię Spożywców. Wystarczy, że skorzystasz z naszego serwisu, gdzie dostępne są wszystkie oferty tej sieci. Możesz je nie tylko przeglądać, ale także przybliżać znajdujące się w nich strony. Taka opcja ułatwia odczytywanie informacji zapisanych drobnym drukiem przy produktach. Zapoznawanie się z nimi jest niezwykle istotne, ponieważ często to właśnie w taki sposób umieszczane są warunki skorzystania z danej promocji.

Gazetki promocyjne Lubelska Spółdzielnia Spożywców - ceny

Gazetki promocyjne Lubelskiej Spółdzielni Spożywców - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Lubelskiej Spółdzielni Spożywców. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Wędliny

 • polędwica okopcona - 24,99 zł za kilogram
 • szynka podlaska - 23,99 zł za kilogram
 • pierś maślana z indyka - 21,99 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa gospodarza - 23,99 zł za kilogram
 • kiełbasa morlińska - 14,49 zł za kilogram
 • kiełbasa krakowska parzona - 21,99 zł za kilogram

Mięso

 • boczek surowy bez żebra ze skórą - 11,99 zł za kilogram
 • skrzydełka z kurcząt - 6,89 zł za kilogram
 • karkówka wieprzowa bez kości - 14,99 zł za kilogram

Nabiał

 • jogurt naturalny Bakoma - 2,55 zł za 390 gramów
 • kefir Krasnystaw - 1,69 zł za 400 gramów
 • margaryna Smakowita - 2,99 zł za 450 gramów

Pieczywo

 • chleb multi-ziarno - 2,69 zł za 300 gramów
 • chleb Baltazar - 5,20 zł za 450 gramów
 • bułka tarta - 2,75 zł za 500 gramów

Warzywa i owoce

 • ogórek szklarniowy - 2,45 zł za kilogram
 • kalafior - 4,09 zł za sztukę
 • brzoskwinie - 6,75 zł za kilogram

Napoje

 • napój Coca-Cola - 6,99 zł za 2 litry
 • napój Frugo - 1,49 zł za 500 mililitrów
 • napój Mirinda - 3,99 zł za 850 mililitrów