Strona główna >Sklepy >Livio

Sieć sklepów Livio

Livio - promocje

Livio to ogólnopolska sieć sklepów spożywczych, które działają na zasadzie franczyzowej pod marką Livio. Są pod nią zrzeszone placówki handlowe – łączy je wspólny cel, jakim jest osiągnięcie sukcesu poprzez spełnianie pragnień i potrzeb klientów. Najważniejszą misję Livio stanowi zapewnienie przedsiębiorcom rozwiązań pozwalających na bezpieczne funkcjonowanie sklepów na rynku. Sieć na przestrzeni wielu lat swojej działalności zyskała zaufanie konsumentów, którzy doceniają szeroki wybór świeżych produktów, a także ich stosunkowo niską cenę.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Livio?

Gazetki promocyjne sieci nie pojawiają się regularnie. Najczęściej można spotkać wydania zawierające tylko jedną stronę, które obowiązują przez 2 tygodnie. Oprócz tego pojawiają się także gazetki liczące ok. 20-30 stron. Są one aktualne najczęściej przez 3-4 tygodnie. Na ich łamach można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów w naprawdę niskich cenach. Po wszystkie te artykuły opłaca się wybrać do sklepu Livio. Są to przede wszystkim żywność i napoje, ale w ofertach umieszczane są również artykuły chemiczne. Gazetki są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi.

Program lojalnościowych Livio

Sieć zachęca swoich klientów do uczestnictwa w programie lojalnościowym, który nazywa się Super Profit. Daje on konsumentom możliwość zbierania punktów podczas codziennych zakupów. Zebrane punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Jest to niezwykle ciekawa opcja pozwalająca klientom na zdobycie interesujących produktów gratis. Nagrody wybierane są spośród licznych propozycji umieszczanych w specjalnych katalogach.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Livio

Livio należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego najczęściej w gazetkach znajduje się żywność oraz napoje, w tym także napoje alkoholowe. Sieć swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę i aktualnie zrzesza 2500 placówek. Dzięki temu każdy może wybrać się na zakupy do tego sklepu. Jednak przed przystąpieniem do tej czynności zachęcamy do zapoznania się z gazetkami promocyjnymi.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki sieci Livio zazwyczaj obowiązują przez dwa tygodnie i zawierają tylko jedną stronę, dlatego można nazwać je plakatem promocyjnym. Przedstawiają promocje dotyczące produktów spożywczych, ale niekiedy przecenione są także inne artykuły, takie jak chemia i akcesoria domowe. Dzięki swojej budowie gazetki sieci Livio są bardzo przejrzyste, co powoduje łatwe zapoznawanie się z obniżonymi cenami różnych produktów.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Livio. W pierwszej kolejności widoczne są ostatnio dodane gazetki, a następnie pojawiają się wydania archiwalne. Dzięki temu możliwe jest porównanie cen pomiędzy ofertami oraz sprawdzenie, jakie produkty najczęściej ulegają przecenie. Wszystkie gazetki staramy się dodawać na bieżąco, abyś od razu mógł się z nimi zapoznać i jak najszybciej zrobić zakupy.

Ponadto przy wszystkich gazetkach podajemy daty ich obowiązywania, aby klienci mogli na spokojnie zaplanować wszystkie zakupy. Oferty archiwalne zaznaczamy wyraźną grafiką, żeby niemożliwe było ich pomylenie z tymi aktualnymi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Teraz nie potrzebujesz papierowej wersji gazetek promocyjnych sieci Livio, aby zapoznać się z ofertą proponowaną przez sklep. Na naszej stronie udostępniamy możliwość internetowego przeglądania gazetek. Poza tym możesz powiększać wszystkie strony, dzięki czemu łatwiejsze staje się zapoznawanie ze szczegółami promocji. Zachęcamy do dokładnego czytania warunków poszczególnych przecen, ponieważ niekiedy aby z nich skorzystać trzeba kupić np. dwie sztuki danego artykułu.

Pod gazetkami promocyjnymi sieci Livio zamieszczamy spis przecenionych produktów podzielonych na kategorie. Jeśli chcesz w szybki sposób znaleźć artykuły w obniżonych cenach to proponujemy skorzystanie z dodatkowej opcji, jaka znajduje się na naszej stronie. Jest nią wyszukiwarka, w której możesz wpisać nazwę szukanego produktu bądź sklepu, a system sam znajdzie dla Ciebie potrzebne informacje. Ponadto wskaże Ci, gdzie zrobić zakupy najtaniej.

Gazetki promocyjne Livio - ceny

Gazetki promocyjne Livio - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Livio. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Kiełbasy

 • kiełbasa wiejska pieczona - 31,99 zł za kilogram
 • kiełbasa podwawelska - 13,99 zł za kilogram
 • kiełbasa parówkowa - 15,99 zł za kilogram

Warzywa

 • pomidory malinowe - 3,99 zł za kilogram
 • młode ziemniaki - 1,69 za kilogram
 • ogórki szklarniowe - 2,49 zł za kilogram

Wędliny

 • szynka wiśniowa - 25,99 zł za kilogram
 • polędwicówka miodowa - 14,99 zł za kilogram
 • szynka gotowana - 19,99 zł za kilogram

Sery

 • ser Salami - 16,99 zł za kilogram
 • ser Włoszczowski Szwajcar - 19,99 zł za kilogram
 • ser Edamski - 3,49 zł za 125 gramów

Napoje

 • napój Pepsi - 4,29 zł za 1,5 litra
 • woda Jurajska - 1,99 zł za 1,5 litra
 • napój Lipton - 4,79 zł za 1,5 litra

Nabiał

 • kefir Mlekpol - 1,29 zł za 360 mililitrów
 • mleko wiejskie - 2,69 zł za litr
 • śmietana Łaciata - 2,39 zł za 330 gramów

Dodatki do potraw

 • sos Roleski - 4,99 zł za 370 gramów
 • przyprawa Knorr - 1,49 zł za 5 gramów
 • ketchup Pudliszki - 4,59 zł za 470 gramów