Aktualne gazetki Lego 24.07

Informacje o Lego
Lego

Lego - promocje

Lego to znana na całym świecie firma produkująca zabawki dla dzieci w różnym wieku. W bardzo szybkim czasie zdobyła zaufanie klientów. Było to spowodowane wysoką jakością produktów oraz ich stosunkowo niską ceną. Asortyment sieci nieustannie się powiększa, dzięki czemu stanowi on bogatą ofertę dla rodziców i innych dorosłych pragnących zakupić edukacyjne zabawki dla najmłodszych.

Grupa Lego charakteryzuje się również dużą odpowiedzialnością w działaniu. To sprawia, że jest czołowym liderem wśród producentów zabawek na całym świecie. Marka to bez wątpienia gwarancja najwyższej jakości, a także oryginalności. Firma kieruje do swoich klientów wiele atrakcyjnych przecen, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Lego?

Najlepsze propozycje cenowe marka umieszcza w gazetkach, które obowiązują przez wiele miesięcy. Najczęściej są aktualne pół roku i liczą ponad 120 stron niesamowitych przecen. Na ich łamach można znaleźć wiele różnorodnych zabawek, które nie tylko bawią, ale także uczą najmłodszych. Są to produkty skierowane zarówno do chłopców, jak i do dziewczynek. Zabawkami Lego często bawią się także dorośli. Wpływ na to ma oryginalność artykułów, dzięki którym można przyjemnie i kreatywnie spędzić czas z całą rodziną. Gazetki są przejrzyste i bardzo kolorowe, co sprawia, że planowanie zakupów staje się znacznie przyjemniejsze.

O sieci Lego

Lego to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją zabawek. Zostało założone przez Ole Kirka Christiansena w październiku 1932 r. w Danii. Początkowo trudniło się wyłącznie w produktach drewnianych, ale bardzo szybko zabawki stały się jego jedynym profilem działalności. Obowiązującą do dzisiaj nazwę marki przyjęto w 1934 r. Stanowi ona skrót od duńskiego zwrotu „leg dogi” oznaczającego „baw się dobrze”. Pierwsze mini figurki w zestawach zabawek firmy pojawiły się w roku 1975. Aktualnie asortyment sieci składa się z wielu różnorodnych produktów.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Lego

Na tej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje Lego. Staramy się dodawać je na bieżąco, ponieważ wiemy, jak ważne są przeceny dla konsumentów. Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i archiwalne. Przy każdej z nich podana jest data obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów.

W gazetkach dominują zabawki, dlatego wszystkie katalogi są bardzo kolorowe, ale mimo to jak najbardziej są przejrzyste. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z nimi i czytania wszystkich informacji umieszczanych na ich łamach. Niekiedy ważne szczegóły zapisywane są drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne Lego to moc niesamowitych i atrakcyjnych propozycji dla najmłodszych. Umieszczane w katalogach produkty charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także stosunkowo niską ceną. Oferty zazwyczaj obowiązują przez wiele miesięcy, najczęściej przez ok. pół roku i liczą ponad 120 stron wspaniałych przecen.

Dzięki gazetkom zakupy w sklepach Lego stają się zarówno tańsze, jak również przyjemniejsze. Znajdujące się w nich zabawki są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Produkty nie tylko bawią, ale przede wszystkim uczą i rozwijają wyobraźnię najmłodszych.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Lego. Jeśli chciałbyś zapoznać się z najnowszymi przecenami to możesz przejrzeć oferty korzystając z naszego serwisu. Na samym początku umieściliśmy gazetki aktualne, a następnie znajdziesz wydania archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że je pomylisz, ponieważ te drugie zaznaczyliśmy specjalną grafiką. Nie usuwamy ich, gdy przestają obowiązywać. Zależy nam, aby klienci mogli porównać ceny poszczególnych artykułów, a także sprawdzić, jakie produkty najczęściej pojawiają się w gazetkach promocyjnych.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z możliwości dostępnych w naszym serwisie bez problemu możesz przeglądać gazetki promocyjne Lego. Ponadto udostępniamy opcję przybliżania wszystkich stron znajdujących się w ofertach. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych w gazetkach. Zachęcamy do zapoznawania się ze wszystkimi informacjami umieszczanymi w ofertach, nawet tymi, które charakteryzują się drobnym drukiem. Niekiedy to właśnie tam podane są warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Lego - ceny

Gazetki promocyjne Lego - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Lego. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych we wrześniu 2021 roku.

Klocki Duplo

 • Helikopter strażacki i radiowóz - 39,99 zł za zestaw
 • Jednorożec - 39,99 zł za zestaw
 • Pociąg z cyferkami - 79,99 zł za zestaw

Lego City

 • Dom rodzinny - 219,99 zł za zestaw
 • Skatepark - 129,99 zł za zestaw
 • Centrum miasta - 449,99 zł za zestaw

Marvel

 • Lotniskowiec - 549,99 zł za zestaw
 • Walka o Wieżę Avengersów - 399,99 zł za zestaw
 • Iron Man kontra Thanos - 89,99 zł za zestaw

Jurassic World

 • Pościg za karnotaurem - 229,99 zł za zestaw
 • Gallimim i pteranodon: ucieczka - 289,99 zł za zestaw
 • Welociraptor: na ratunek dwupłatowcem - 139,99 zł za zestaw

Minecraft

 • Stajnia - 89,99 zł za zestaw
 • Podniebna wieża - 279,99 zł za zestaw
 • Dom w kształcie świni - 229,99 zł za zestaw

Lego Technic

 • Cięzki samochód pomocy drogowej - 699,99 zł za zestaw
 • Łazik terenowy - 599,99 zł za zestaw
 • Auto wyścigowe Top Gear - 599,99 zł za zestaw

Harry Potter

 • Komnata tajemnic w Hogwarcie - 649,99 zł za zestaw
 • Zajęcia z zielarstwa - 129,99 zł za zestaw
 • Wizyta w wiosce Hogdmeade - 369,99 zł za zestaw