Informacje o Krakowski Kredens
Krakowski Kredens

Krakowski Kredens - promocje

Krakowski Kredens to sieć skierowana do prawdziwych smakoszy. Jej asortyment składa się z wyjątkowych produktów, które zaspokoją wszystkie wrażliwe podniebienia. Artykuły związane są z wykwintną kuchnią dawnej Galicji, dzięki czemu współcześnie żyjący konsumenci mogą spróbować ich smaków. Wyselekcjonowane produkty tworzone są specjalnie dla marki Krakowski Kredens przez małe i rodzinne firmy, które zajmują się wysokiej jakości produkcją połączoną z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Oferty promocyjne sieci Krakowski Kredens

Sieć Krakowski Kredens nie posiada tradycyjnych, znanych w innych sklepach gazetek promocyjnych. W ich ofercie pojawiają się jedynie katalogi obowiązujące kilka miesięcy, wśród których można znaleźć informacje na temat marki, a niekiedy pojawiają się w nich także aktualne promocje.

Zestawy prezentowe przygotowane przez Krakowski Kredens

Sieć stara się jak najbardziej zaspokoić potrzeby swoich klientów. Z tego powodu przygotowuje zestawy podarunkowe z produktami marki, które stanowią elegancki i smaczny upominek. Najwyższej jakoś artykuły pakowane są w estetyczne opakowania, które klienci mogą samodzielnie wybrać. Z pewnością okażą się miłą niespodzianką dla każdej obdarowanej osoby.

O sieci Krakowski Kredens

Krakowski Kredens to stosunkowo nowa firma, która pojawiła się na rynku 15 maja 2007 r. W ramach swojej działalności zajmuje się produkcją artykułów spożywczych Premium sprzedawanych pod nazwą Krakowski Kredens. Ponadto firma rozwija własną sieć sprzedaży. Aktualnie działa tylko w Polsce, ale z czasem chce dotrzeć do większej ilości klientów, w tym także do innych państw. Produkty tej marki po raz pierwszy zostały zaprezentowane 11 maja 2007 r. w delikatesach w Starym Browarze w Poznaniu, a pierwszy sklep firmy otworzono 23 czerwca 2007 r. w Warszawie przy ul. Nowy Świat.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Krakowski Kredens

W tym miejscu znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Krakowski Kredens. Na samym początku zawsze wyświetlamy oferty aktualne, a po nich gazetki archiwalne. Krakowski Kredens znajduje się w kategorii sklepów spożywczych, dlatego w gazetkach promocyjnych dominują żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe. Warto sprawdzić, jakie kryteria należy spełnić, aby móc skorzystać z promocyjnej ceny. W niektórych przypadkach może to być np. zakup określonej ilości artykułów.

Co można znaleźć w gazetkach?

Krakowski Kredens nie przygotowuje tradycyjnych gazetek promocyjnych, jakie można spotkać w ofercie innych sieci. Konsumentów zachęca do zapoznawania się z katalogami, które obowiązują przez kilka miesięcy. Na ich łamach można znaleźć wiele ciekawych informacji na temat sieci. W gazetkach pojawiają się również aktualne promocje, jednak nie jest ich tak dużo, jak w przypadku sklepów innych sieci. Katalogi są bardzo przejrzyste, dlatego zapoznawanie się z nimi nie powinno stanowić żadnego problemu.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie oferty przygotowywane przez sieć Krakowski Kredens. Staramy się dodawać je na naszą stronę na bieżąco, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. Na samym początku znajdziesz oferty aktualne, a zaraz za nimi podane są wydania archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że je pomylisz, ponieważ gazetki starsze zaznaczamy specjalną grafiką. Oprócz tego przy każdym katalogu podana jest data, do kiedy zamieszczane w nim przeceny będą aktualne.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli zależy Ci na zrobieniu szybkich i tanich zakupów to doskonale trafiłeś. Masz taką możliwość w sklepach sieci Krakowski Kredens. Korzystając z naszego serwisu możesz przeglądać gazetki promocyjne tej sieci, a także przybliżać poszczególne strony. Taka opcja jest bardzo korzystna, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisywanych drobnym drukiem. Zapoznawanie się z nimi jest ważne, ponieważ często to właśnie tam mogą być ukryte warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Krakowski Kredens - ceny

Gazetki promocyjne sieci Krakowski Kredens - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe produkty z gazetek promocyjnych sieci Krakowski Kredens. Pozycje te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w kwietniu 2019 roku.

Słodycze

 • śliwka korzenna w czekoladzie – 200 g
 • cukierki kukułki na czystej wódeczce – 180 g
 • krówki Krakowskie – 250 g

Kawy

 • kawa Awangarda rozpuszczalna – 100 g
 • kawa Bohema ziarnista – 250 g
 • kawa Pluton Black 500 – 500 g ziarnista

Miody

 • miód pszczeli akacjowy - 370 g
 • miód pszczeli wielokwiatowy – 370 g
 • miód pszczeli gryczany – 370 g

Wędliny

 • chorizo extra – 80 g
 • kiełbasa francuska z orzechami – 80 g
 • salami rosette z Lionu – 80 g

Nabiał

 • ser góralski niewędzony – 270 g
 • warkocze serowe wędzone – 100 g
 • ser kozi śmietankowy spod Pacanowa – na wagę

Makarony

 • makaron mieszczański łazanka – 250 g
 • makaron nitka – 250 g
 • makaron wstążka szeroka - 250 g

Przetwory owocowe

 • wiśnie z brandy – 175 g
 • dżem z truskawek z żubrówką – 170 g
 • konfitura z malin ekstra niskosłodzona – 160 g