Strona główna >Sklepy >Kontigo

Sieć sklepów Kontigo

Kontigo - promocje

Kontigo to sieć skierowana przede wszystkim do kobiet, które chcą się czuć wyjątkowo. Dzięki kosmetykom oferowanym przez tę drogerię każdy może mieć w domu odpowiednie dla siebie produkty. Aby jak najbardziej spełniać oczekiwania klientów sieć przygotowuje atrakcyjne promocje. Są one umieszczane w gazetkach promocyjnych – one z kolei są dostępne zarówno w wersji papierowej jak i online.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Kontigo?

Sieć oferuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które nie są obszerne, ale mimo to można w nich znaleźć wiele atrakcyjnych produktów. Przeceny pojawiają się średnio co dwa tygodnie. W gazetkach znajduje się tylko kilka stron, ale na każdej z nich umieszczanych jest dużo artykułów w naprawdę niskich cenach. Przede wszystkim są to produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała, włosów oraz twarzy. Ponadto sieć oferuje różnorodne zapachy i akcesoria skierowane do kobiet dbających o swoją urodę.

Marki dostępne tylko w Kontigo

Sieć Kontigo oferuje swoim klientom zakup produktów różnych znanych marek. Na półkach można jednak znaleźć również artykuły występujące tylko w drogeriach Kontigo. Należą do nich takie marki, jak HOA Natural, KOEKO, Biolove, WaterMellow, You-niverse czy FRUITYlab oraz wiele innych.

O sieci Kontigo

Kontigo swoją ofertę adresuje przede wszystkim do kobiet. Asortyment sklepów stanowią produkty kosmetyczne – do makijażu, pielęgnacji twarzy czy ciała. Oprócz możliwości przetestowania wybranych produktów, na klientki czekają także stanowiska, gdzie swoje usługi świadczą profesjonalni makijażyści. Sieć rozwija marki własne, takie jak Moia czy Moov. Obecnie pod marką Kontigo działa kilkanaście sklepów – w Poznaniu oraz Warszawie.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Kontigo

Główną misją drogerii Kontigo jest dbanie o kobiety, aby czuły się one wyjątkowo każdego dnia. W myśl tej zasady sieć przygotowuje liczne oferty cenowe zamieszczane w gazetkach promocyjnych, które ukazują się średnio co 2 tygodnie. Zgodnie z założeniem sklepu umieszczane są w nich przede wszystkim kosmetyki i akcesoria służące pielęgnacji.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Kontigo nie są obszerne, ponieważ zawierają tylko kilka stron promocji, ale za to na każdej z tych stron można znaleźć wiele przecenionych produktów. Wśród nich umieszczane są artykuły przeznaczone do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Ponadto oferty obejmują różnorodne zapachy i akcesoria potrzebne kobietom w codziennym dbaniu o swoją urodę.

Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu łatwe staje się poruszanie po ich zawartości. Są kolorowe, a przy wszystkich produktach znajdują się zarówno aktualne, jak i stare ceny. Sieć niekiedy podaje także obniżenie kosztów danych produktów w procentach.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne pojawiające się w drogerii Kontigo. Dodajemy zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Ułatwia to porównywanie cen oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Żeby niemożliwe było pomylenie poszczególnych ofert to te już nieaktualne zaznaczamy wyraźną grafiką. Ponadto przy każdej gazetce podajemy jej czas obowiązywania, co ułatwia planowanie zakupów.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Aby zapoznać się z najnowszymi promocjami drogerii Kontigo odwiedź naszą stronę, na której możesz przejrzeć internetowe gazetki. Ponadto masz możliwość przybliżenia każdej strony, dzięki czemu odczytywanie promocji staje się łatwiejsze. W taki sposób z pewnością nic nie umknie Twojej uwadze. Zachęcamy do czytania wszystkich szczegółów znajdujących się przy ofertach, ponieważ to właśnie tam mogą być ukryte warunki skorzystania z promocji.

Jeśli zależy Ci na szybkim wyszukaniu przecenionego produktu to polecamy skorzystanie z wyszukiwarki znajdującej się na naszej stronie. Wpisz w nią nazwę artykułu bądź sklepu, a system sam znajdzie dla Ciebie te informacje.

Gazetki promocyjne Kontigo - ceny

Gazetki promocyjne sieci Kontigo - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Kontigo. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w październiku 2020 roku.

Akcesoria do makijażu

 • puszek do pudru – 5,99 zł za sztukę
 • pędzel do makijażu oczu – 24,99 zł za sztukę
 • gąbka do makijażu - 17,99 zł za sztukę

Kosmetyki do kąpieli

 • żel pod prysznic Yope - 17,99 zł za 100 mililitrów
 • żel pod prysznic Biolove - 17,99 zł za 250 mililitrów
 • płyn do kąpieli Fruity Lab - 17,99 zł za 500 mililitrów

Cienie do powiek

 • cień do powiek Holika Holika - 23,99 zł za 2 gramy
 • paleta cieni do powiek I Heart Revolution - 35,99 zł za 18 kolorów
 • mała paleta cieni do powiek I Heart Revolution - 19,99 zł za 4 kolory

Pielęgnacja twarzy

 • krem do mycia twarzy Sentido - 39,99 zł za 150 mililitrów
 • pianka do mycia twarzy Seantree - 31,99 zł za 120 mililitrów
 • tonik do twarzy Watermellow - 19,99 zł za 200 mililitrów

Peelingi do ciała

 • peeling Watermellow - 26,99 zł za 150 mililitrów
 • peeling Wanna Nature? - 13,59 zł za 230 mililitrów
 • peeling Fruity Lab - 24,99 zł za 200 gramów

Kosmetyki do pielęgnacji ust

 • pomadka Holika Holika - 39,99 zł za 9 mililitrów
 • masełko do ust Biolove - 11,99 zł za 15 mililitrów
 • pomadka peelingująca Hoa Natural - 9,09 zł za 4,4 grama

Kremy do twarzy

 • krem przeciwzmarszczkowy Sentido - 87,99 zł za 50 mililitrów
 • koncentrat pod oczy D'Alchemy - 111,99 zł za 15 mililitrów
 • krem do cery suchej D'Alchemy - 118,99 zł za 50 mililitrów