Sieć sklepów Kakadu

Kakadu - promocje

Kakadu to firma będąca liderem na rynku zoologicznym. Przez wiele lat działalności zyskała poparcie i zaufanie klientów, którzy chętnie odwiedzają jej sklepy, aby zakupić produkty niezbędne zwierzakom. Koncepcja sieci od samego początku zakładała świetną lokalizację, szeroki wybór asortymentu oraz miłą i profesjonalną obsługę. Te punkty udało się jak najbardziej zrealizować, dzięki czemu Kakadu stało się przyjaznym miejscem dla klientów. Oferta sieci składa się przede wszystkim z wysokiej jakości karmy dla zwierząt, przysmaków i akcesoriów, a także z samych pupili. W sklepach kupisz zarówno popularne zwierzaki, jaki i te bardziej egzotyczne.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Kakadu?

Sieć zachęca swoich klientów do zapoznawania się z licznymi przecenami, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych. Obowiązują one zazwyczaj przez dwa tygodnie i liczą ok. 8 stron atrakcyjnych produktów. Na ich łamach każdy pasjonat zwierząt z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oferty skrywają wiele wyjątkowych artykułów niezbędnych podczas wychowywania psów, kotów, gryzoni, ptaków, a także innych zwierzątek. W gazetkach znajdziesz również karmę dla pupili, a także różnorodne akcesoria, które ułatwią życie zwierzaków.

Kakadu dla zwierząt

Kakadu współpracuje z wieloma Towarzystwami Opieki nad Zwierzętami, schroniskami dla zwierząt, a także innymi instytucjami, które dbają o dobro, bezpieczeństwo i wygodę zwierząt. Sieć stara się spełnić zarówno oczekiwania klientów, jak i pupili. Sklepy organizują miejsce na prowadzenie zbiórek, z których środki pieniężne są przekazywane na pomoc potrzebującym zwierzakom.

O sieci Kakadu

Kakadu to firma, która dzięki długoletniej działalności stała się liderem na rynku zoologicznym. Jej początki związane są z rokiem 1999, kiedy powstała sieć. Aktualnie posiada ona ponad 40 sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w centrach i parkach handlowych. Klienci mogą przeglądać asortyment i robić zakupy również w sklepie internetowym Kakadu. Sieć oferuje wiele różnych produktów związanych ze zwierzętami. Marka zdobyła w 2012 r. tytuł „DOBRA MARKA 2012 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Sklepów Zoologicznych.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Kakadu

Kakadu to niekwestionowany lider polskiego rynku zoologicznego. Firma zapewnia klientom szeroki wybór różnorodnych produktów, dzięki którym życie właścicieli zwierzaków stanie się łatwiejsze. Ponadto sieć zapewnia możliwość korzystania z licznych przecen, które pojawiają się w gazetkach promocyjnych. To one sprawiają, że zakupy w Kakadu stają się nie tylko tańsze, ale przede wszystkim przyjemniejsze i wygodniejsze.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez Kakadu obowiązują zazwyczaj przez dwa tygodnie i liczą ok. 8 stron atrakcyjnych przecen. Na ich łamach można znaleźć wiele produktów potrzebnych właścicielom różnych zwierząt. Oferta sieci składa się z wysokiej jakości karmy i akcesoriów ułatwiających życie zwierzaków. W sklepach Kakadu znajdziesz również zwierzęta. Jeśli chcesz wybrać idealnego dla siebie pupila to z pewnością dobrze trafiłeś.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez Kakadu. Staramy się dodawać je na bieżąco, abyś mógł zapoznawać się z aktualnymi ofertami od razu w dniu ich wejścia w życie. Przy każdej gazetce podane są daty jej obowiązywania, co ułatwia planowanie i robienie zakupów w tej sieci. W momencie, gdy dana oferta przestaje obowiązywać – zaznaczamy ją wyraźną grafiką, żeby niemożliwe było pomylenie jej z gazetkami aktualnymi. Dzięki temu masz pewność, że na naszej stronie oglądasz wyłącznie przeceny dostępne w sklepach sieci.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Niezwykle ciekawą opcją dostępną na naszej stronie jest internetowa możliwość przeglądania gazetek promocyjnych. Teraz nie musisz posiadać papierowej wersji oferty, aby poznać najnowszej przeceny. Wystarczy, że skorzystać z opcji, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ponadto możesz przybliżać poszczególne strony gazetek promocyjnych, co ułatwia zapoznawanie się ze wszystkimi szczegółami i adnotacjami zapisanymi małym drukiem. Jest to niezwykle ważne, ponieważ często to właśnie tam znajdują się istotne informacje potrzebne do skorzystania z danej promocji.

Gazetki promocyjne Kakadu - ceny

Gazetki promocyjne Kakadu - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Kakadu. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Karmy dla kotów

 • karma mokra Raw Paleo - 5,99 zł za 100 gramów
 • karma sucha Ontario - 20,99 zł za 400 gramów
 • mokra karma Brit - 94,99 zł za 2 kilogramy

Akcesoria dla kotów

 • miska ceramiczna - 10,99 zł za sztukę
 • kuweta Pet Inn - 48,99 zł za sztukę
 • obroża przeciw pchłom - 38,99 zł za sztukę

Karmy dla psów

 • karma sucha Prospera - 39,99 zł za 2 kilogramy
 • karma sucha Carnilove - 46,99 zł za 1,5 kilograma
 • karma mokra Brit - 7,59 zł za 400 gramów

Akcesoria dla psów

 • zabawka Aquael - 9,59 zł za sztukę
 • smycz Dingo - 40,59 zł za sztukę
 • płaszczyk przeciwdeszczowy - 23,59 zł za sztukę

Pokarm dla gryzoni

 • pokarm pełnoporcjowy Vitakraft - 10,59 zł za 300 gramów
 • mieszanka ziół Alegia - 4,19 zł za opakowanie
 • przysmak Versele Laga Crock Complete - 14,59 zł za 50 gramów

Akcesoria akwariowe

 • adapter Retrofit - 29,59 zł za sztukę
 • filtr wewnętrzny Tetra - 99,99 zł za sztukę
 • środek do uzdatniania wody JBL - 14,59 zł za 100 mililitrów

Akcesoria dla gryzoni

 • klatka Ferplast - 199,99 zł za sztukę
 • żwirek pellet Brylant - 9,59 zł za 5 litrów
 • piasek do kąpieli dla szynszyli Beaphar - 24,59 zł za 2 litry