Aktualne gazetki Jawa Drogerie 14.07

Informacje o Jawa Drogerie
Jawa Drogerie

Jawa Drogerie - promocje

Drogerie Jawa funkcjonują z myślą o klientach, dlatego wszystkie działania tej sieci są skierowane na potrzeby konsumentów. Asortyment charakteryzuje się dużą różnorodnością i atrakcyjnością, a często także promocyjnymi cenami. Oprócz tego drogerie zapewniają profesjonalne doradztwo w miejscu sprzedaży.

Symbolem ostatnich zmian, jakie zaszły w placówkach Jawa jest kwiat lotosu, który oznacza odrodzenie, czystość, piękno oraz młodość. Dzięki kosmetykom oferowanym przez drogerie Jawa klientki mogą poznać nowe aspekty piękna. W placówkach dostępnych jest wiele kategorii produktów drogeryjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych drogerii Jawa?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez drogerie Jawa są bardzo kolorowe i bogate w różnorodne produkty. Najczęściej obowiązują przez miesiąc i liczą 8 stron, ale zdarzają się wydania, które są aktualne tylko przez 2 bądź 3 tygodnie. Zawierają one znacznie mniejszą liczbę stron.

Wszystkie oferty przepełnione są atrakcyjnymi artykułami. Wśród nich można znaleźć kosmetyki i akcesoria do makijażu, kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, a nawet paznokci, artykuły higieniczne, chemię gospodarczą, a także artykuły przeznaczone dla dzieci. Gazetki są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie zakupów.

O sieci Jawa Drogerie

Jawa to sieć drogerii, w których można kupić nie tylko kosmetyki i perfumy, ale także domowe środki czystości, takie jak proszki do prania czy płyny do czyszczenia. Aktualnie sieć tworzy kilkadziesiąt punktów, zlokalizowanych głównie w małych i średnich miastach. Oprócz tego w kilkuset sklepach spożywczych można znaleźć niewielkie stoiska, działające pod marką Jawa. W związku z dynamicznym rozwojem, sieć stale poszukuje nowych lokalizacji i planuje kolejne otwarcia.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Jawa Drogerie

Ta strona została w całości poświęcona prezentacji gazetek promocyjnych przygotowywanych przez Jawa Drogerie. Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i archiwalne, które zostały zaznaczone specjalną grafiką, aby niemożliwe było ich pomylenie z wydaniami obowiązującymi w chwili obecnej. Drogerie Jawa zapewniają swoim klientom wysokiej jakości towar w przystępnej cenie. Dzięki temu każda kobieta może być pewna, że na półkach tych placówek znajdzie odpowiednie produkty dla siebie.

Co można znaleźć w gazetkach?

Drogerie Jawa przygotowują dla swoich klientów atrakcyjne przeceny, które są zebrane w gazetkach promocyjnych. Najczęściej obowiązują one przez miesiąc i liczą 8 stron niesamowitych przecen. Niekiedy jednak oferty są aktualne tylko przez 2-3 tygodnie i wtedy liczba znajdujących się w nich stron jest znacznie mniejsza. Na łamach gazetek można znaleźć wiele ciekawych produktów. Wśród nich są kosmetyki i akcesoria do makijażu, kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, a nawet paznokci, artykuły higieniczne, chemia gospodarcza oraz artykuły przeznaczone dla dzieci.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne, jakie są przygotowywane przez Drogerie Jawa. Zależy nam, aby klienci mogli się z nimi zapoznać od razu w dniu ich pojawienia się. Na samej górze zostały zaprezentowane oferty aktualne, a dopiero za nimi podane są wydania archiwalne. Te drugie zaznaczamy specjalną grafiką, żeby niemożliwe było ich pomylenie z gazetkami obowiązującymi w chwili obecnej. Pozostawiamy je jednak na stronie, ponieważ ułatwiają klientom porównanie cen poszczególnych artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli chcesz się zapoznać z najnowszymi przecenami przygotowanymi przez Drogerie Jawa to zachęcamy do odwiedzania naszego serwisu. Możesz tutaj przeglądać wszystkie gazetki promocyjne online. Ponadto masz możliwość przybliżenia wybranych stron znajdujących się w ofertach. Jest to niezwykle przydatna opcja, ponieważ ułatwia odczytywanie wszystkich szczegółów, nawet tych zapisanych drobnym drukiem. Często to właśnie tam znajdują się warunki pozwalające na skorzystanie z danej promocji.

Gazetki promocyjne Jawa Drogerie - ceny

Gazetki promocyjne sieci Jawa Drogerie - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Jawa Drogerie. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Tusze do rzęs

 • tusz do rzęs Max Factor Volume Infusion - 33,99 zł za sztukę
 • tusz do rzęs Eveline Mega Size Super Curl - 10,99 zł za sztukę
 • tusz do rzęs Bourjois Volume Glamour - 31,99 zł za sztukę

Kremy do twarzy

 • krem do twarzy Evelinen Korean Snake - 17,99 zł za 50 mililitrów
 • krem do twarzy Nivea Hydra Skin Effect - 29,99 zł za 50 mililitrów
 • krem do twarzy Perfecta Multi-Kolagen - 17,99 zł za 50 mililitrów

Pielęgnacja ciała

 • samoopalający balsam do ciała Dove - 14,99 zł za 200 mililitrów
 • mleczko do ciała Nivea - 19,99 zł za 625 mililitrów
 • balsam do ciała Venus - 9,99 zł za 250 mililitrów

Szampony do włosów

 • szampon do włosów Matrix - 23.99 zł za 300 mililitrów
 • szampon do włosów Bielenda - 19,99 zł za 400 mililitrów
 • szampon do włosów Fructis - 10,49 zł za 400 mililitrów

Farby do włosów

 • farba do włosów Palette - 7,99 zł za opakowanie
 • farba do włosów Syoss - 14,99 zł za opakowanie
 • farba do włosów Wellaton - 10,99 zł za opakowanie

Żele pod prysznic

 • żel pod prysznic Luksja - 9,99 zł za 500 mililitrów
 • żel pod prysznic Yope - 18,99 zł za 400 mililitrów
 • żel pod prysznic Apart - 5,49 zł za 400 mililitrów

Pasty do zębów

 • pasta do zębów Parodontax - 10,99 zł za 75 mililitrów
 • pasta do zębów Elmex - 8,99 zł za 75 mililitrów
 • pasta do zębów Colgate - 4,99 zł za 100 mililitrów