Aktualne gazetki Itaka 23.06

Informacje o Itaka
Itaka

Itaka - promocje

Biuro podróży Itaka jest jednym z największych działających w Polsce. Przez wiele lat swojego istnienia zyskało bardzo dużo zadowolonych klientów, którzy doceniają starania firmy pod każdym względem planowania wymarzonych wakacji. Biuro oferuje różnorodne wyjazdy charakteryzujące się wysoką jakością połączoną ze stosunkowo niską ceną. Obserwując stronę internetową Itaki oraz proponowane przez nią katalogi można znaleźć naprawdę interesujące wyjazdy w niskiej cenie.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Itaki?

Biuro podróży proponuje swoim klientom zapoznawanie się z atrakcyjnymi ofertami wycieczek, które są umieszczane w specjalnych katalogach. Zazwyczaj obowiązują przez kilka miesięcy, niekiedy tylko przez trzy, ale niektóre wydania są aktualne nawet przez 6-7 czy nawet więcej miesięcy. Liczba stron znajdująca się w gazetkach nie jest ściśle określona, ale katalogi są obszerne. Najczęściej liczą ponad 100, a nawet blisko 200 stron. Na ich łamach można znaleźć wiele ciekawych informacji na temat wycieczek organizowanych przez biuro podróży.

Oferty Last Minute

W swojej ofercie Itaka posiada wiele atrakcyjnych propozycji wyjazdów, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie wymarzone wakacje dla siebie. Dla osób lubiących adrenalinę i szybkie podejmowanie decyzji biuro poleca oferty Last Minute. Są to wycieczki możliwe do kupienia w niskiej cenie, ale należy liczyć się z tym, że wyjazd może być nawet za kilka godzin.

O sieci Itaka

Biuro podróży Itaka zostało założone w 1898 r. i aktualnie uznawane jest za niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Od wielu lat zajmuje się organizacją wycieczek objazdowych i wczasów wypoczynkowych do ponad 100 krajów na całym świecie. Długie doświadczenie i wyspecjalizowani pracownicy powodują, że biuro uważane jest za niezwykle wiarygodne i zaufane. Każdego roku zapewnia niesamowity odpoczynek tylu osobom, dzięki czemu jest największym i najbardziej znanym biurem podróży w Polsce. Główna siedziba Itaki znajduje się w Opolu.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Itaka

Na tej stronie znajdują się wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane specjalnie dla klientów przez biuro podróży Itaka. Poniżej dostępne są zarówno wydania aktualne, jak i oferty archiwalne. Dzięki tym drugim możliwe jest sprawdzenie, jakie wycieczki oferowała firma w poprzednim sezonie. Przy wszystkich gazetkach podana jest ich data obowiązywania. Na ich łamach znajdziesz nie tylko atrakcyjne promocje, ale także opis poszczególnych miejsc i szczegóły wyjazdów. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami, aby nie przegapić ważnych informacji.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne, jakie do swoich klientów kieruje Itaka charakteryzują się dużą atrakcyjnością. Zazwyczaj obowiązują przez wiele miesięcy, często przez cały sezon. Najczęściej liczą ok. 100 stron niesamowitych przecen, ale bardzo często ta liczba sięga nawet 200 stron. Na łamach gazetek można znaleźć wiele niesamowitych rabatów, a także opis różnorodnych wycieczek i szczegóły dotyczące miejsc, w jakie możesz się wybrać sam lub w towarzystwie rodziny bądź przyjaciół. Oferty są bardzo przejrzyste, dzięki czemu zapoznawanie się z nimi nie powinno stanowić problemu.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej przedstawiamy wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez biuro podróży. Zależy nam, aby klienci mogli się zapoznawać z najnowszymi ofertami od razu w dniu ich wejścia w życie, dlatego staramy się udostępniać gazetki na bieżąco. Na naszej stronie znajdziesz nie tylko wydania aktualne, ale także te, których okres obowiązywania już się zakończył. Dzięki nim możesz sprawdzić, jakie wyjazdy Itaka proponowała w poprzednich latach, a także możliwe jest porównanie poszczególnych ofert. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz gazetki, ponieważ archiwalne wydania zaznaczamy specjalną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

W naszym serwisie na klientów biura podróży Itaka czekają wszystkie gazetki promocyjne. Tutaj możesz je bez problemy przejrzeć, a ponadto masz możliwość przybliżenia ich dowolnych stron. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, dzięki któremu zapoznasz się ze wszystkimi szczegółami zapisanymi w katalogach. Nie straszne będą Ci nawet informacje charakteryzujące się wyjątkowo drobnym drukiem. Zachęcamy do ich odczytywania, ponieważ często mogą tam być ukryte warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Itaka - ceny

Gazetki promocyjne Itaka - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Itaka. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z ofert publikowanych w lipcu 2020 roku.

Madera

 • Hotel Vidamar Resort - od 3209 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Melia Madeira Mare Resort & Spa - od 3139 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Vila Gale Santa Cruz - od 3909 zł za osobę (8 dni)

Malediwy

 • Hotel Centara Ras Fushi - od 8609 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Sun Island Resort & Spa - od 6275 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Paradise Island Resort - od 6294 zł za osobę (8 dni)

Portugalia

 • Hotel Vila Gale Lagos - od 3 309 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Vidamar Resort Algarve - od 2839 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Salgados Palace - od 4449 zł za osobę (8 dni)

Zanzibar

 • Hotel Neptune Pwani Beach Resort & Spa - od 6609 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Bluebay Beach Resort & Spa - od 5389 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Melia Zanzibar - od 7279 zł za osobę (8 dni)

Sycylia

 • Hotel Venus - od 2599 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Perla Verde - od 2389 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Cormoran - od 2659 zł za osobę (8 dni)

Wyspy Zielonego Przylądka

 • Hotel Oasis Atlantico Belorizonte - od 3799 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Riu Funana - od 4799 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Hilton Cabo Verde Sal Resort - od 4999 zł za osobę (8 dni)

Sardynia

 • Hotel Casteldoria Mare - od 2949 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Marmorata Village - od 3189 zł za osobę (8 dni)
 • Hotel Palmasera Village Resort - od 2569 zł za osobę (8 dni)