Strona główna >Sklepy >Ipson

Sieć sklepów Ipson

Ipson - promocje

Ipson to polska marka, która od samego początku działalności znana jest jako dystrybutor artykułów higienicznych Bella, a także materiałów opatrunkowych Matopat. Przez wiele lat istnienia na rynku firma zdobyła zaufanie licznych klientów. Na przestrzeni lat marka wprowadzała coraz więcej produktów do swojej oferty, dzięki czemu aktualnie może się pochwalić szerokim asortymentem.

Wśród produktów sprzedawanych przez Ipson znajdują się zarówno marki polskie, jak i zagraniczne. Wszystkie artykuły charakteryzują się jednak wysoką jakością oraz przystępnymi cenami. Firma obsługuje nie tylko klientów hurtowych, ale detalicznych i ośrodki medyczne. Dysponuje własnym magazynem oraz transportem, dzięki czemu możliwe jest sprawne realizowanie wszystkich zamówień. Ipson może się pochwalić także profesjonalną i świetnie wykwalifikowaną kadrą, która służy pomocą wszystkim klientom.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Ipson?

Ipson zachęca swoich klientów do zapoznawania się z przecenionymi artykułami, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych. Oferty zazwyczaj obowiązują ok. 2 miesięcy i liczą ok. 30 stron niesamowitych rabatów. Na ich łamach można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów w promocyjnych cenach. Gazetki są bardzo przejrzyste, co znacznie pomaga w zapoznawaniu się z przecenami. Wśród artykułów umieszczanych w ofertach najczęściej można spotkać kosmetyki i chemię. Na każdej stronie znajduje się kilkanaście produktów w promocyjnych cenach.

O sieci Ipson

Ipson to polska marka prowadząca działalność handlowo logistyczną. Od 1998 r. zajmuje się dystrybucją chemii gospodarczej oraz kosmetyków znanych marek. W 2001 r. firma zaczęła produkować ekologiczny papier toaletowy. Trzy lata później rozpoczęła współpracę z Domami Pomocy Społecznej, a już rok później z wieloma aptekami, do których wprowadzono atrakcyjną ofertę firmy. Od 2006 r. Ipson zajmuje się również dystrybucją sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego oraz ortopedycznego. Firma obsługuje nie tylko klientów hurtowych, ale także detalicznych oraz ośrodki medyczne.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Ipson

Ta strona w całości została poświęcona gazetkom promocyjnym przygotowywanym przez sieć Ipson. Jeśli zależy Ci na zapoznawaniu się z najnowszymi przecenami to doskonale trafiłeś! Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Nie musisz się obawiać, że je pomylisz, ponieważ przy każdej gazetce podana jest data obowiązywania. Zachęcamy do dokładnego czytania informacji zapisanych w ofertach, ponieważ często istotne szczegóły charakteryzują się drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Ipson oznaczają niesamowitą moc przecen skierowanych do klientów sklepów. Oferty zazwyczaj obowiązują przez ok. 2 miesiące i liczą ok. 30 stron atrakcyjnych rabatów.

Na łamach gazetek pojawiają się przede wszystkim kosmetyki i artykuły chemiczne. Oferty są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu zapoznawanie się z nimi jest łatwe, sprawne i przyjemne.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Ipson. W pierwszej kolejności znajdziesz oferty aktualne, a zaraz za nimi podane są wydania archiwalne. Nie musisz się obawiać, że je pomylisz, ponieważ starsze gazetki zaznaczamy specjalną grafiką. Nie usuwamy ich z naszego serwisu, gdy przestają obowiązywać, ponieważ dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie oferty najczęściej podlegają przecenie.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli zależy Ci na szybkim zapoznawaniu się z przecenami, jakie pojawiają się w sklepach sieci Ipson to zachęcamy do zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi. Znajdziesz je poniżej. Korzystając z naszego serwisu możesz je nie tylko przeglądać, ale także przybliżać poszczególne strony znajdujące się w ofertach. Zachęcamy do dokładnego czytania wszystkich informacji, ponieważ często ważne szczegóły charakteryzują się drobnym drukiem.

Na naszej stronie znajdziesz także wyszukiwarkę, z której możesz skorzystać jeśli chcesz szybko wyszukać przecenione produkty. Wystarczy, że wpiszesz nazwę artykułu, a system sam podpowie, gdzie znajdziesz go w atrakcyjnej cenie!

Gazetki promocyjne Ipson - ceny

Gazetki promocyjne Ipson - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Ipson. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Podpaski

 • podpaski higieniczne Bella - 1,39 zł za 10 sztuk
 • podpaski higieniczne Always - 3,19 zł za 8 sztuk
 • podpaski higieniczne Naturella - 3,49 zł za 10 sztuk

Preparaty do dezynfekcji

 • dezynfekujący płyn do prania Clovin - 26,09 zł za 1500 gramów
 • płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk - 24 zł za 500 mililitrów
 • płyn do dezynfekcji powierzchni Velox - 27,55 zł za litr

Mydła

 • mydło dla dzieci Bambino - 1,89 zł za 90 gramów
 • mydło w płynie Biały Jeleń - 5,79 zł za 500 mililitrów
 • mydło w płynie Luksja - 3,99 zł za 500 mililitrów

Odplamiacze

 • odplamiacz w kulce Dr. Beckmann - 8,09 zł za 75 mililitrów
 • odplamiacz Bio-Biel - 1,45 zł za 35 gramów
 • odplamiacz Vanish - 10,19 zł za litr

Artykuły higieniczne

 • papier toaletowy Foxy - 6,49 zł za 8 rolek
 • chusteczki higieniczne Regina - 3,89 zł za 96 sztuk
 • płatki kosmetyczne Cleanic - 2,89 zł za 120 sztuk

Płyny do mycia naczyń

 • płyn do mycia naczyń Lucek - 1,89 zł za 500 mililitrów
 • płyn do mycia naczyń Ludwik - 2,59 zł za 450 gramów
 • płyn do mycia naczyń Gold Cytrus - 9,09 zł za 5 litrów

Proszki do prania

 • proszek do prania Ariel - 21,89 zł za 2,7 kilograma
 • proszek do prania Vizir - 12,59 zł za 1,35 kilograma
 • proszek do prania Purox - 22,59 zł za 10 kilogramów