Informacje o Handlowa Spółdzielnia Jubilat
Handlowa Spółdzielnia Jubilat

Handlowa Spółdzielnia Jubilat - promocje

Handlowa Spółdzielnia Jubilat prowadzi własną działalność handlową i gastronomiczną w kilkunastu placówkach. Jej znakiem firmowym jest stylizowane skrzydełko z czapeczki patrona kupców, co symbolizuje dobrą jakość oferowanych produktów, a także miłą i profesjonalną obsługę. Zakupy w tej sieci są niezwykle wygodne, gdyż zlokalizowana jest ona w centrum Krakowa. Jubilat posiada partnerów handlowych, którzy są renomowanymi producentami. Ich wyroby cieszą się niesamowitym uznaniem wśród konsumentów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Handlowej Spółdzielni Jubilat?

Handlowa Spółdzielnia Jubilat zachęca swoich klientów do korzystanie z niesamowitych przecen, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych. Obowiązują one przez 2 tygodnie i liczą 6 stron wypełnionych atrakcyjnymi produktami. Na początku każdej oferty znajdują się produkty spożywcze, a dopiero później artykuły chemiczne. Gazetki są przejrzyste, co ułatwia planowanie zakupów w Handlowej Spółdzielni Jubilat.

Karta Klienta Społem

Klienci Handlowej Spółdzielni Jubilat mogą ubiegać się o Kartę Klienta, która pozwala na zakup towarów z 3 proc. rabatem. Minimalna kwota zakupu to 5 zł. Rabatem nie są jednak objęte napoje alkoholowe (oprócz piwa), papierosy, karty telefoniczne, a także prasa. Kartę należy pokazać przed rozpoczęciem operacji kasowania podczas płacenia za zakupy. Można się nią posługiwać w sklepach Społem na terenie całej Polski.

O sieci Handlowa Spółdzielnia Jubilat

Historia Handlowej Spółdzielni Jubilat rozpoczęła się już w 1908 r., kiedy grupa działaczy z Robotniczego Stowarzyszenia Spożywczego „Naprzód” uruchomiła pierwszy sklep Spółdzielczy. Pełny rozwój firmy nastąpił jednak dopiero w 1945 r., gdy nastąpiło odzyskanie niepodległości przez Polskę. Przełomowym rokiem dla spółdzielni okazał się rok 1948. To właśnie wtedy miała miejsce unifikacja spółdzielni działających na terenie Krakowa w jedną Powszechną Spółdzielnię Spożywców. W 1969 r. do użytku oddano największy w Krakowie Dom Handlowy o nazwie „Jubilat”. Było to ważne wydarzenie dla spółdzielni, ponieważ wpłynęło na jej dalszy rozwój i liczne sukcesy.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Handlowa Spółdzielnia Jubilat

Na tej stronie publikujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Handlowa Spółdzielnia Jubilat. Wiemy, że czasami interesują Was również gazetki archiwalne, dlatego tutaj znajdziecie zarówno nowe, jak i starsze oferty tej sieci. Handlowa Spółdzielnia Jubilat jest sklepem z kategorii spożywczej. Z tego powodu w poniższych gazetkach promocyjnych to właśnie jedzenie oraz napoje stanowią zdecydowaną większość ofert. Niektóre informacje w gazetkach są zapisywane drobnym drukiem, ale mimo to zachęcamy do ich czytania. Często znajdują się tam warunki pozwalające zakupić wybrane produkty w niższych cenach.

Co można znaleźć w gazetkach?

Handlowa Spółdzielnia Jubilat regularnie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne, które obowiązują przez 2 tygodnie i liczą 6 stron niesamowitych przecen. Na ich łamach można znaleźć zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły chemiczne. Żywność i napoje znajdują się zazwyczaj na pierwszych stronach ofert, natomiast chemia i artykuły gospodarstwa domowego umieszczane są na ostatnich stronach gazetek. Wszystkie oferty charakteryzują się przejrzystością, dzięki czemu zapoznawanie się z nimi jest niezwykle przyjemne.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdują się wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez Handlową Spółdzielnię Jubilat. Na samej górze znajdziesz oferty najnowsze, a zaraz za nimi podane są wydania starsze, które już nie obowiązują. Mimo to pozostawiamy je w naszym serwisie, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się jednak przejmować, że pomylisz gazetki aktualne z archiwalnymi, ponieważ te drugie zaznaczamy specjalną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu możesz nie tylko przeglądać gazetki promocyjne sieci online, ale także przybliżać ich dowolne strony. Dzięki temu bez problemu odczytasz wszystkie szczegóły zapisane przy produktach, nawet jeśli charakteryzują się drobnym drukiem. Zachęcamy do zapoznawania się z nimi, ponieważ niekiedy to właśnie tam ukryte są warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Handlowa Spółdzielnia Jubilat - ceny

Gazetki promocyjne sieci Handlowa Spółdzielnia Jubilat- ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Handlowa Spółdzielnia Jubilat. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w grudniu 2020 roku.

Napoje

 • sok Hortex - 3,77 zł za litr
 • Coca-Cola - 3,97 zł za 1,5 litra
 • Fanta - 3,57 zł za 1,5 litra

Dania gotowe

 • uszka z grzybami Jawo - 4,77 zł za 300 gramów
 • krokiety Taurus - 8,27 zł za 550 gramów
 • pierogi Taurus - 6,97 zł za 400 gramów

Wędliny

 • szynka tradycyjna – 34,47 zł za kilogram
 • polędwica z pieca – 29,77 zł za kilogram
 • szynka włoska - 28,97 zł za kilogram

Chemia

 • płyn do prania Filip – 4,37 zł za litr
 • płyn uniwersalny Ajax - 5,67 zł za litr
 • proszek do prania Persil - 16,77 zł za 1,17 kilograma

Sery

 • ser Gouda - 18,97 zł za kilogram
 • ser Cheddar – 19,57 zł za kilogram
 • ser w plastrach Włoszczowa - 3,77 zł za 150 gramów

Dodatki do potraw

 • przyprawa Prymat – 0,97 zł za opakowanie
 • majonez Kielecki – 4,97 zł za opakowanie 310 mililitrów
 • oliwa z oliwek – 13,97 zł za 500 mililitrów

Nabiał

 • śmietana Krasnystaw – 3,17 zł za 300 gramów
 • mleko wiejskie Piątnica – 2,87 zł za litr
 • masło klarowane Mlekovita – 8,97 zł za 250 gramów