Aktualne gazetki Hale Banacha 22.04

Informacje o Hale Banacha
Hale Banacha

Hale Banacha - promocje

Hale Banacha już od wielu lat dostarczają swoim klientom wiele atrakcyjnych produktów w stosunkowo niskich cenach. Ich towary wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością. To właśnie ten aspekt działalności konsumenci cenią najbardziej. Przedsiębiorstwo nigdy się nie poddawało i nieustannie dążyło do całkowitego zaspokojenia potrzeb i wymagań klientów.

W asortymencie tej sieci można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze. W sklepach znajdują się także artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria domowe. Dzięki nim życie codzienne staje się łatwiejsze. Dużo ciekawych ofert Hale Banacha umieszczają w gazetkach promocyjnych, które są pełne produktów w przecenionych cenach.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Hali Banacha?

Hale Banacha regularnie przygotowują dla swoich klientów gazetki promocyjne, w których można znaleźć mnóstwo przecenionych produktów. W jednym czasie dostępne są aż dwie oferty. Jedna z nich liczy 8 stron atrakcyjnych rabatów, natomiast druga znacznie więcej, bo aż 28 stron.

Gazetki obowiązują przez miesiąc i zachęcają klientów do kupowania wysokiej jakości towarów w przystępnych cenach. W obszerniejszej ofercie umieszczane są produkty spożywcze, natomiast artykuły chemiczne i akcesoria domowe można znaleźć w gazetce liczącej mniejszą liczbę stron.

O sieci Hale Banacha

Hale Banacha to przedsiębiorstwo istniejące na rynku już wiele lat. Pierwsza hala została otwarta w grudniu 1982 r., a niedługo później oddano do użytku drugi budynek. Domy towarowe charakteryzują się łączną powierzchnią 6 000 m2. Podczas swojej działalności hale były nieustannie modernizowane, aby jak najbardziej dostosować je do potrzeb i wymagań klientów. Przełomowym momentem dla tej sieci był rok 1990, kiedy wydzielono Spółdzielnię „Hala Banacha” jako samodzielną, niezależną jednostkę w odrębne przedsiębiorstwo.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Hale Banacha

Na tej stronie znajdują się wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Hale Banacha. Na samym początku umieszczone zostały oferty aktualne, a dopiero za nimi podane są wydania archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ przy każdej z nich podana jest data obowiązywania. Na łamach ofert możesz znaleźć wiele wysokiej jakości produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Jeśli wybierasz się do sklepów tej sieci to wcześniej koniecznie zapoznaj się z najnowszymi promocjami.

Co można znaleźć w gazetkach?

Hale Banacha specjalnie dla swoich klientów przygotowują mnóstwo niesamowitych przecen, dzięki którym zakupy w tych sklepach stają się nie tylko tańsze, ale także przyjemniejsze. W jednym czasie aktualne są aż dwie oferty. Jedna z nich liczy tylko 8 stron niesamowitych rabatów, natomiast druga aż 28 stron. Obie gazetki obowiązują przez miesiąc. W obszerniejszej ofercie można znaleźć produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje. Z kolei w mniejszej gazetce umieszczone są artykuły chemiczne i akcesoria domowe.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Hale Banacha. Na samej górze umieszczamy oferty aktualne, a zaraz za nimi podane są wydania archiwalne. Nie usuwamy ich z serwisu, gdy przestają obowiązywać, ponieważ stanowią idealną okazję do porównania cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenia, jakie oferty najczęściej podlegają przecenie. Przy wszystkich gazetkach podana jest data ich obowiązywania, więc z pewnością nie pomylisz ofert aktualnych z archiwalnymi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu możesz przeglądać gazetki promocyjne online. Ponadto masz możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w ofertach. Dzięki temu odczytasz wszystkie szczegóły zapisane przy produktach, nawet te charakteryzujące się drobnym drukiem.

Na naszej stronie możesz również skorzystać z wyszukiwarki. Wpisz w nią nazwę szukanego produktu bądź sklepu, a system sam wyszuka dla Ciebie te informacje. Oprócz tego możesz wpisać swoją lokalizację – wtedy wskażemy najlepsze promocje dostępne w Twojej okolicy.

Gazetki promocyjne Hale Banacha - ceny

Gazetki promocyjne Hali Banacha - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Hali Banacha. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Mięso

 • udka z kurczaka bez skóry - 11,99 zł za kilogram
 • biodrówka wieprzowa z kością - 11,99 zł za kilogram
 • szyje indycze - 7,99 zł za kilogram

Wędliny

 • salceson włoski - 15,99 zł za kilogram
 • szynka Bogny - 23,99 zł za kilogram
 • szynka konserwowa - 22,49 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa parówkowa - 13,69 zł za kilogram
 • kiełbasa żywiecka - 30,99 zł za kilogram
 • parówki Sokołów - 11,99 zł za kilogram

Nabiał

 • jogurt naturalny Bakoma - 2,99 zł za 390 gramów
 • śmietana Łaciata - 1,49 zł za 180 gramów
 • kefir Mlekpol - 1,19 zł za 360 mililitrów

Mrożonki

 • Pizza Guseppe - 6,99 zł za 425 gramów
 • maliny Hortex - 10,29 zł za 280 gramów
 • burgery roślinne Frosta - 4,79 zł za 280 gramów

Napoje

 • lemoniada Fortuna - 2,59 zł za litr
 • napój Schweppes - 4,99 zł za 1,2 litra
 • sok Hortex - 3,29 zł za litr

Herbaty i kawy

 • herbata zielona Big Active - 3,49 zł za 20 torebek
 • herbata owocowa Herbapol - 3,99 zł za 20 torebek
 • kawa bezglutenowa Inka - 8,79 zł za 100 gramów