Aktualne gazetki Hala Wola 17.06

Informacje o Hala Wola
Hala Wola

Hala Wola - promocje

Hala Wola to placówka handlowa działająca od wielu lat w Warszawie. Długie doświadczenie funkcjonowania na rynku spowodowało, że sieć zdobyła już zaufanie i szacunek klientów. Konsumenci doceniają nie tylko wysoką jakość oferowanych produktów oraz stosunkowo niską cenę, ale także atrakcyjny wystrój wnętrza. Dodatkową zaletą Hali Wola są przygotowywane przez nią gazetki promocyjne, w których umieszczanych jest mnóstwo wyjątkowych przecen. Korzystając z nich można zrobić zakupy bardzo tanio.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Hali Wola?

Hala Wola zachęca swoich klientów do zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi, które obowiązują przez cały miesiąc. Oferty zazwyczaj liczą 24 strony atrakcyjnych przecen, po które warto wybrać się do tych dobrze zaopatrzonych placówek handlowych. W gazetkach znajdują się przede wszystkim produkty spożywcze. Ponadto na ich łamach można znaleźć wiele różnorodnych artykułów chemicznych oraz akcesoriów kuchennych. Oferty są tworzone bardzo przejrzyście, co ułatwia planowanie zakupów.

Marka Eleganza

Marka Eleganza powstała w 2006 r. w wyniku ogólnopolskiego porozumienia domów handlowych. Dzięki niej stoiska odzieżowe i obuwnicze zyskały prestiżowe miano. Po kilku latach istnienia marka zdobyła tytuł SUPER MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Wyróżnienie przyznawane jest najlepszym i najbardziej zaufanym markom w poszczególnych branżach.

O sieci Hala Wola

Hala Wola od samego początku znana była jako najlepiej zaopatrzona placówka handlowa w Warszawie. Powstała w 1980 r., a głównym projektantem hali, w której została otwarta był inż. arch. Mieczysław Sabat z Biura Studiów i Projektów Handlu Wewnętrznego i Usług. Generalnym wykonawcą został Kombinat Budowlano-Remontowy Handlu i usług „Budrem”. Atrakcyjny wystrój wnętrza hali został zaprojektowany przez artystę plastyka Zygmunta Pomorskiego. Rokiem przełomowym dla handlowej spółdzielni pracy Hali Wola był rok 1990. Nastąpiła wtedy modernizacja budynku, poszerzono ofertę handlową, a także unowocześniono wnętrza.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Hala Wola

Placówka handlowa Hala Wola działa od wielu lat w Warszawie. Jej największym atutem jest duża różnorodność oferowanych produktów, a także atrakcyjne propozycje cenowe przygotowywane przez tę sieć. Ciekawą opcją dla klientów Hali Wola są obszerne gazetki promocyjne ukazujące się co miesiąc. Zawierają wiele wyjątkowych produktów, które można zakupić bardzo tanio.

Co można znaleźć w gazetkach?

Hala Wola zachęca swoich klientów do zapoznawania się i korzystania z atrakcyjnych ofert, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych. Zazwyczaj obowiązują one przez miesiąc i liczą 24 strony niesamowitych przecen. Na ich łamach znajdują się przede wszystkim produkty spożywcze, ale nie brakuje tam również artykułów chemicznych i różnorodnych akcesoriów kuchennych. Gazetki Hali Wola są bardzo obszerne, a kolejną ich zaletę stanowi przejrzystość. Ta cecha pozwala szybko i skutecznie zaplanować zakupy w tej placówce handlowej.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez Halę Wola. Staramy się na bieżąco dodawać aktualne oferty. Ponadto możesz przejrzeć wydania archiwalne, których nie usuwamy, gdy przestają obowiązywać. Chcemy, abyś miał możliwość porównania cen oraz sprawdzenia, jakie produkty najczęściej podlegają promocji. Przy wszystkich gazetkach podane są daty ich obowiązywania, dlatego z pewnością nie pomylisz gazetek aktualnych z archiwalnymi. Ponadto te drugie zaznaczane są wyraźną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Teraz nie musisz już posiadać papierowej wersji gazetek promocyjnych Hali Wola, aby móc się z nimi zapoznać. Wystarczy, że skorzystasz z możliwości internetowego przeglądania gazetek. Ponadto korzystając z naszej strony możesz przybliżyć wszystkie strony znajdujące się w ofertach. Dzięki tej opcji zapisane informacje przy przecenionych produktach stają się wyraźniejsze i lepiej czytelne. Ich czytanie jest niezwykle ważne, ponieważ często to właśnie tam umieszczane są niezbędne warunki pozwalające na skorzystanie z danej promocji.

Gazetki promocyjne Hala Wola - ceny

Gazetki promocyjne Hala Wola - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Hala Wola. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w czerwcu 2021 roku.

Wędliny

 • polędwica wiśniowa - 24,79 zł za kilogram
 • schab od krakusa - 39,99 zł za kilogram
 • kurczak gotowany - 32,90 zł za kilogram

Makarony

 • makaron penne Primo Gusto - 3,79 zł za 600 gramów
 • makaron spaghetti Barilla - 4,75 zł za 500 gramów
 • makaron Pasta Speciale Nitka - 2,89 zł za 250 gramów

Słone przekąski

 • paluszki Lajkonik - 2,79 zł za 150 gramów
 • chrupki Peppies - 4,40 zł za 100 gramów
 • chipsy Crunchips - 4,99 zł za 140 gramów

Nabiał

 • jogurt naturalny Zott - 1,05 zł za 180 gramów
 • masło Lurpak - 6,80 zł za 200 gramów
 • kefir Zott - 1,19 zł za 500 gramów

Napoje

 • napój Zbyszko - 2,99 zł za 2 litry
 • sok Hortex - 3,59 zł za litr
 • napój Fortuna - 2,59 zł za litr

Słodycze

 • rurki waflowe z kremem Tago - 2,89 zł za 150 gramów
 • torcik Wedlowski - 11,99 zł za 250 gramów
 • wafle Familijne - 2,99 zł za 180 gramów

Dania gotowe

 • pulpety w sosie Stoczek - 2,85 zł za 500 gramów
 • gołąbki Familijne Przysmaki - 3,89 zł za 500 gramów
 • zraz ze schabu Naturalnie Smaczne - 13,75 zł za 500 gramów