Strona główna >Sklepy >Grene

Grene - Gazetki promocyjne

https://www.grene.pl/

Liczba wszystkich gazetek: 8

Grene to firma posiadająca ponad 100-letnie doświadczenie na rynku. Jej historia związana jest z Danią. W 1915 r. założyciel sieci Grene rozpoczął samodzielną działalność jako hurtowy sprzedawca artykułów przeznaczonych do produkcji rolnej. Do Polski firma dotarła dopiero w 1996 r., gdy miała miejsce prywatyzacja firmy Agroma w Koninie. Grene zostało inwestorem strategicznym, co skutkowało powstaniem w naszym kraju spółki o tej samej nazwie. Bardzo szybko stała się ona najbardziej rozpoznawalną marką sklepów mających związek z rolnictwem.

Aktywne gazetki

Gazetki z tego sklepu właśnie do nas jadą

Lista sklepów Grene

Grene - popularne produkty w gazetkach

  Grene - promocje

  Grene to firma silnie związana z rolnictwem. Sieci zależy na zadowoleniu klienta, co można zaobserwować w jej działaniach. Charakteryzują się one dużą odpowiedzialnością, umiejętnością podejmowania ważnych inicjatyw, a także zaangażowaniem. Oprócz tego firma pragnie przekazać konsumentom oraz dostawcom, że współpraca z Grene to nie tylko czerpanie korzyści dla własnych potrzeb, ale także poczucie świadomości, iż działalność oparta jest na zasadach partnerstwa.

  Dzięki długoletniemu istnieniu na rynku światowym firma stała się sprawdzonym i rzetelnym dostawcą posiadającym wiele zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów. Kolejną zaletę sieci stanowią liczne rabaty przygotowywane specjalnie dla konsumentów.

  Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Grene?

  Aby w jak najlepszy sposób spełnić oczekiwania i potrzeby swoich klientów Grene tworzy dla nich gazetki promocyjne. Na ich łamach można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów, po które warto wybrać się do sklepów tej firmy. Oferty składają się z części zamiennych do traktorów, maszyn rolniczych, produktów do zootechniki, nasion, opon, narzędzi, a także z drobnego sprzętu i z zabawek związanych z rolnictwem. Ponadto w asortymencie sieci, który zostaje przeceniony umieszczana jest często najwyższej jakości specjalistyczna odzież ochronna.

  O sieci Grene

  Grene to firma posiadająca ponad 100-letnie doświadczenie na rynku. Jej historia związana jest z Danią. W 1915 r. założyciel sieci Grene rozpoczął samodzielną działalność jako hurtowy sprzedawca artykułów przeznaczonych do produkcji rolnej. Do Polski firma dotarła dopiero w 1996 r., gdy miała miejsce prywatyzacja firmy Agroma w Koninie. Grene zostało inwestorem strategicznym, co skutkowało powstaniem w naszym kraju spółki o tej samej nazwie. Bardzo szybko stała się ona najbardziej rozpoznawalną marką sklepów mających związek z rolnictwem.

  Wszystkie gazetki promocyjne sieci Grene

  Ta strona została w całości poświęcona prezentacji gazetek promocyjnych, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Grene. Jest to firma związana z rolnictwem. Z tego powodu w ofertach dominują artykuły przydatne podczas pracy na polu. W katalogach znajdują się również odpowiedzi na kwestie najbardziej nurtujące rolników.

  Poniżej znajdziesz zarówno gazetki aktualne, jak i oferty archiwalne. Przy każdej z nich podana jest data obowiązywania. Zachęcamy do dokładnego czytania wszystkich szczegółów zapisywanych w katalogach, ponieważ niekiedy ważne informacje charakteryzują się drobnym drukiem.

  Co można znaleźć w gazetkach?

  Sieć Grene stara się działać w sposób jak najbardziej zadowalający klientów. Dlatego nieustannie przygotowuje gazetki promocyjne, w których można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów. Na łamach ofert pojawiają się części zamienne do traktorów, maszyny rolnicze, produkty do zootechniki nasiona, opony, narzędzia, a także drobne sprzęty związane z rolnictwem. Oprócz tego Grene proponuje swoim klientom zakup wysokiej jakości specjalistycznej odzieży ochronnej. Jeśli wyposażysz się w produkty dostępne w sklepach tej sieci to praca na polu z pewnością stanie się nie tylko łatwiejsza, ale także przyjemniejsza.

  Jakie oferty prezentujemy?

  Poniżej umieszczamy na bieżąco wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez Grene dla swoich klientów. W pierwszej kolejności zobaczysz oferty aktualne, a dopiero za nimi znajdują się wydania archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że je pomylisz, ponieważ starsze gazetki zaznaczamy specjalną grafiką. Ponadto przy każdej ofercie podana jest jej data obowiązywania. Pozostawiamy na stronie gazetki archiwalne, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają przecenie.

  Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

  Korzystając z naszego serwisu masz możliwość zapoznawania się z ofertami przygotowanymi przez sieć Grene bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie gazetki promocyjne są dostępne poniżej. Możesz nie tylko je przeglądać, ale także przybliżać ich poszczególne strony. Dzięki temu bez problemu odczytasz wszystkie informacje zapisane w katalogach. Pamiętaj, że niekiedy ważne szczegóły charakteryzują się drobnym drukiem i łatwo można je przeoczyć.

  Gazetki promocyjne Grene - ceny

  Gazetki promocyjne sieci Grene - ceny

  Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Grene. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w czerwcu 2020 roku.

  Kosiarki

  • kosiarka spalinowa z napędem Combi – 1375 zł za sztukę
  • kosiarka spalinowa z napędem Classic – 1299 zł za sztukę
  • kosiarka elektryczna Silver Comfort – 449 zł za sztukę

  Ciągniki

  • ciągnik New Holland – 145,50 zł za sztukę
  • ciągnik Claas Xerion 5000 – 161 zł za sztukę
  • ciągnik Claas Xerion RC 5000 – 440 zł za sztukę

  Akumulatory

  • akumulator Promotive Heavy Duty – 599 zł za sztukę
  • akumulator Pro Motiv Black – 699 zł za sztukę
  • akumulator Varta 12V – 899 zł za sztukę

  Części do maszyn

  • nożyk kosy Schumacher – 6,50 zł za sztukę
  • bagnet podwójny kuty – 25 zł za sztukę
  • podnośnik łanu – 24 zł za sztukę

  Mieszanki traw

  • mieszanka na tereny reprezentacyjne - 24,50 zł za kilogram
  • mieszanka uniwersalna – 22,50 zł za kilogram
  • mieszanka sport – 25,50 zł za kilogram

  Wentylatory

  • wentylator 50 cm – 1345 zł za sztukę
  • wentylator 71 cm – 2265 zł za sztukę
  • wentylator 130 cm – 3405 zł za sztukę

  Artykuły ogrodnicze

  • widły gospodarcze – 121 zł za sztukę
  • ultradźwiękowy odstraszacz kun – 234 zł za sztukę
  • wąż do wody Kramp – 103 zł za sztukę