Strona główna >Sklepy >Fresh Market

Fresh Market - Gazetki promocyjne

https://freshmarket.pl/

Liczba wszystkich gazetek: 121

Freshmarket to marka należąca do właściciela sklepów Żabka . Obydwa koncepty działają w bardzo zbliżony sposób, lokalizując niewielkie sklepy głównie na osiedlach i przy ruchliwych ulicach. Większość Freshmarketów jest otwartych codziennie od 06.00 do 23.00 - w wielu przypadkach także w niedziele niehandlowe. W asortymencie przeważają żywność (m.in. świeże warzywa i owoce oraz wypiekane na miejscu pieczywo), a także napoje (w tym alkoholowe).

Aktywne gazetki

Gazetki z tego sklepu właśnie do nas jadą

Lista sklepów Fresh Market

Fresh Market - popularne produkty w gazetkach

  Fresh Market - promocje

  Freshmarket to sieć, której właścicielem jest Żabka Polska. Sklepy charakteryzują się bogatym asortymentem, dlatego z pewnością wszyscy klienci znajdą w nich coś odpowiedniego dla siebie. Każdego dnia dostępne są świeże produkty spożywcze, ale pojawiają się także artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria. Jak sama nazwa wskazuje – sieć Freshmarket skupia się przede wszystkim na świeżości oferowanych produktów. To właśnie jest najważniejszy punkt rozwoju sieci.

  Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Freshmarket?

  Sieć stara się w jak najlepszy sposób spełniać oczekiwania klientów, dlatego specjalnie dla nich przygotowuje atrakcyjne oferty w postaci gazetek promocyjnych. Najczęściej obowiązują one przez tydzień lub niekiedy nawet przez dwa tygodnie. Liczba stron pojawiająca się w ich środku nie jest określona jednoznacznie. Zazwyczaj gazetki liczą 32 strony, ale zdarzają się również wydania, które mają nawet 40 stron. Na każdej z nich można znaleźć wiele przecenionych artykułów. Przede wszystkim są to produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje, w tym również napoje alkoholowe. Cały towar charakteryzuje się wysoką jakością i świeżością. Natomiast gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w tej sieci staje się łatwiejsze.

  O sieci Fresh Market

  Freshmarket to marka należąca do właściciela sklepów Żabka . Obydwa koncepty działają w bardzo zbliżony sposób, lokalizując niewielkie sklepy głównie na osiedlach i przy ruchliwych ulicach. Większość Freshmarketów jest otwartych codziennie od 06.00 do 23.00 - w wielu przypadkach także w niedziele niehandlowe. W asortymencie przeważają żywność (m.in. świeże warzywa i owoce oraz wypiekane na miejscu pieczywo), a także napoje (w tym alkoholowe).

  Wszystkie gazetki promocyjne sieci Fresh Market

  Poniżej prezentujemy wszystkie oferty przygotowane przez Freshmarket. Jest to sieć sklepów, której właścicielem jest spółka Żabka Polska. W ubiegłym roku część supermarketów zaczęła działać pod szyldem Żabki, ale właściciel nie potwierdził oficjalnie całkowitej rezygnacji z marki Freshmarket. Sklepy funkcjonują w konwencji deli. Oferują markowe produkty FMCG oraz usługi i asortyment poszerzony o dania gotowe, przekąski i napoje w systemie samoobsługowym.

  Co można znaleźć w gazetkach?

  Sieć proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które najczęściej obowiązują tydzień lub dwa tygodnie. Są bardzo obszerne, ponieważ zazwyczaj liczą 32 strony, a niekiedy ich liczba sięga nawet 40. Oferty są kolorowe i przejrzyste, co ułatwia planowanie zakupów. Ze względu na charakter sieci zamieszczane są w nich przede wszystkim artykuły spożywcze i napoje. W gazetkach można znaleźć również napoje alkoholowe.

  Jakie oferty prezentujemy?

  Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Freshmarket. Staramy się dodawać je na bieżąco, abyś mógł zapoznać się z nimi od razu w momencie ich wejścia w życie. Na naszej stronie znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Dzięki temu możliwe jest porównanie cen i sprawdzenie, jakie produkty najczęściej zostają przecenione. Przy każdej gazetce podane są daty jej obowiązywania, co ułatwia planowanie zakupów w tych sklepach.

  Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

  Korzystając z naszej strony nie musisz posiadać papierowej wersji gazetki promocyjnej sieci Freschmarket, aby zapoznać się z najnowszymi propozycjami. Możesz to zrobić internetowo przeglądając oferty poniżej. Ponadto masz możliwości przybliżenia każdej strony gazetki, co ułatwia odczytywanie szczegółów znajdujących się przy produktach. Warto sprawdzić, jakie kryteria należy spełnić, aby móc skorzystać z promocyjnych cen. W niektórych przypadkach może to być np. zakup określonej ilości artykułów.

  Na naszej stronie masz również możliwość skorzystania z wyszukiwarki, która podpowie Ci, gdzie w Twojej okolicy zrobisz zakupy najtaniej. Możesz wpisać w nią nazwę szukanego produktu bądź sklepu, a system sam znajdzie dla Ciebie te informacje.

  Gazetki promocyjne Fresh Market - ceny

  Gazetki promocyjne sieci Fresh Market - ceny

  Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Fresh Market. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

  Lody

  • lody Kaktus - 3,99 zł za 130 mililitrów
  • lody Grycan - 10,99 zł za 500 mililitrów
  • lody Big Milk - 2,20 zł za 100 mililitrów

  Napoje

  • napój Oshee - 2,20 zł za 555 mililitrów
  • sok marchwiowy Delicade - 3,50 zł za 330 mililitrów
  • napój izotoniczny 4Move - 2,30 zł za 750 mililitrów

  Słodycze

  • drożdżówka z jagodami - 1,99 zł za sztukę
  • donut Wedel - 2,99 zł za sztukę
  • muffin Wedel - 3,70 zł za sztukę

  Sery

  • ser Kanapkowy Hochland - 2,60 zł za 130 gramów
  • ser topiony Hochland - 3,99 zł za 130 gramów
  • ser Rycki Edam - 2,99 zł za 100 gramów

  Owoce i warzywa

  • banany - 3,99 zł za kilogram
  • jabłka - 2,50 zł za kilogram
  • pomidorki koktajlowe - 3,50 zł za 250 gramów

  Pieczywo

  • bułka pszenna - 0,59 zł za 65 gramów
  • ciabatta - 0,99 zł za 75 gramów
  • bułka z serem - 1,30 zł za 65 gramów

  Kawy

  • kawa mielona Prima Finezja - 4,50 zł za 100 gramów
  • kawa mielona Woseba - 9,50 zł za 250 gramów
  • kawa rozpuszczalna MK Cafe - 10,99 zł za 75 gramów