Informacje o Faberlic
Faberlic

Faberlic - promocje

Faberlic to światowe przedsiębiorstwo kosmetyczne, które zajmuje się produkcją oraz dystrybucją różnorodnych kosmetyków. Produkty są sprzedawane w systemie sprzedaży bezpośredniej przy użyciu środków marketingu wielopoziomowego. Firma powstała kilkanaście lat temu z miłości do wyjątkowych kosmetyków. Dzięki swoim artykułom stara się dbać przede wszystkim o młody i zdrowy wygląd skóry.

Klienci szczególnie doceniają wysoką jakość oferowanych przez przedsiębiorstwo produktów. Ponadto cenią ich cenę oraz estetyczne opakowania. Faberlic działa w systemie MLM, co oznacza, że nie posiada sieci sklepów ani struktur dostaw do innych firm. Klienci mogą kupić kosmetyki dzięki Niezależnym Konsultantom, którzy działają w systemie prowizyjnym.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Faberlic?

Firma proponuje swoim klientom zapoznawanie się z licznymi przecenami umieszczanymi w gazetkach promocyjnych. Obowiązują one zazwyczaj przez 3 tygodnie i liczą najczęściej ponad 200 stron atrakcyjnych promocji. Niekiedy zdarzają się wydania zawierające ok. 300 stron. Na ich łamach można znaleźć szeroki wybór różnorodnych kosmetyków. Są to zarówno produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała, jak i artykuły zapachowe. Każdy z nich charakteryzuje się atrakcyjną ceną oraz ładnie prezentującym się opakowaniem, dlatego oferowane kosmetyki stanowią idealną propozycję na prezent.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Faberlic

Znajdujesz się na stronie, na której przedstawiamy wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Faberlic. Jest to firma zajmująca się sprzedażą różnorodnych kosmetyków, dlatego właśnie takie artykuły najczęściej znajdziesz na łamach ofert. Poniżej prezentujemy zarówno nowe, jak i starsze wydania gazetek promocyjnych. Jeśli chciałbyś zapoznać się z produktami, które nie są dostępne w aktualnych gazetkach to korzystając z naszego serwisu masz taką możliwość. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się ze wszystkimi informacjami znajdującymi się w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach?

Najlepsze propozycje cenowe sieć Faberlic umieszcza w gazetkach promocyjnych, które zazwyczaj obowiązują przez 3 tygodnie i najczęściej liczą ponad 200 stron niesamowitych przecen. W niektórych wydaniach znajduje się aż 300 stron atrakcyjnych promocji. Dzięki tak dużej obszerności klienci nieustannie mogą liczyć na moc fantastycznych rabatów. Na łamach gazetek znajdują się kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała, jak również produkty zapachowe. Wszystkie oferty są tworzone w bardzo przejrzysty sposób. Dlatego z pewnością zapoznawanie się z nimi nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu.

Jakie oferty prezentujemy?

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są przeceny dla klientów sieci Faberlic. Z tego powodu staramy się na bieżąco przedstawiać gazetki promocyjne przygotowywane przez tę firmę. Wszystkie oferty prezentujemy poniżej. W pierwszej kolejności znajdują się najbardziej aktualne gazetki, a dopiero później umieszczone zostały wydania archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że je pomylisz, ponieważ starsze gazetki zaznaczamy specjalną grafiką. Nie usuwamy ich z serwisu, gdy przestają obowiązywać, ponieważ to dzięki nim możliwe jest porównywanie cen produktów, a także sprawdzanie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

W naszym serwisie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Faberlic. Nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami. Wystarczy, że zrobisz to online. Oprócz tego masz możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w gazetkach promocyjnych. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Faberlic - ceny

Gazetki promocyjne sieci Faberlic - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Faberlic. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Pielęgnacja twarzy

 • maska do twarzy na noc - 62,90 zł za 50 mililitrów
 • pobudzający krem do twarzy - 69,90 zł za 50 mililitrów
 • tlenowa pianka do mycia twarzy - 34,90 zł za 175 mililitrów

Zapachy damskie

 • woda perfumowana Renata - 62,90 zł za 60 mililitrów
 • woda perfumowana Alatau - 41,90 zł za 55 mililitrów
 • woda perfumowana Ellesar - 69,90 zł za 50 mililitrów

Zapachy męskie

 • woda perfumowana Viking - 104,90 zł za 100 mililitrów
 • woda toaletowa Urban Legend - 57,90 zł za 75 mililitrów
 • woda toaletowa Incognito - 57,90 zł za 50 mililitrów

Pielęgnacja włosów

 • szampon do włosów dojrzałych - 10,50 zł za 250 mililitrów
 • szampon do włosów farbowanych - 14,50 zł za 250 mililitrów
 • maska aktywnie odżywiająca - 15,90 zł za 200 mililitrów

Akcesoria do makijażu

 • pędzel do blendowania - 12,50 zł za sztukę
 • pędzel do brwi - 10,90 zł za sztukę
 • pędzel do pudru - 27,90 zł za sztukę

Tusze do rzęs

 • modelujący tusz do rzęs Click & Go - 34,90 zł za 10,5 mililitra
 • tusz do rzęs Revolume - 20,90 zł za 12,5 mililitra
 • pogrubiający tusz First Class - 27,90 zł za 10 mililitrów

Makijaż ust

 • pomadka Satin Kiss - 24,90 zł za 3,9 grama
 • pomadka HD Color - 27.90 zł za 4 gramy
 • błyszczyk Too Glam - 22,90 zł za 4 mililitry