Aktualne gazetki Eurocash Serwis 10.12

Informacje o Eurocash Serwis
Eurocash Serwis

Eurocash Serwis - promocje

Eurocash Serwis specjalizuje się w przekąskach, wśród których znajdują się przede wszystkim słodycze, chrupki, ciastka i napoje. Głównymi artykułami sprzedawanymi przez sieć są także papierosy, tytoń i akcesoria z nim związane, baterie, karty telefoniczne oraz leki dostępne bez konieczności posiadania recepty.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Eurocash Serwis?

Sieć oferuje swoim klientom foldery promocyjne, które pojawiają się średnio co dwa tygodnie i obejmują listę produktów najlepiej rotujących po wyjątkowo niskich cenach. Gazetki zazwyczaj liczą po 12 stron, na każdej z nich znajduje się kilka przecenionych artykułów, po które warto wybrać się do sklepu. Oferty zbudowane są przejrzyście, ale uwagę należy zwrócić na sposób zapisania cen. Większą czcionką podana jest cena bez VAT-u, a dopiero cena znajdująca się poniżej go zawiera.

Marki własne Eurocash

Sieć Eurocash posiada marki własne, dzięki którym staje się rozpoznawalna. Jedną z nich jest Twoja Delicja, która oferuje produkty klasy premium. Gwarantują one wyjątkowy smak, a wykorzystywane do nich składniki są najwyższej jakości z ograniczeniem sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku oraz niepotrzebnej soli.

Drugą marką własną sieci Eurocash jest Dobry Wybór. Oferowane przez nią produkty również są najwyższej jakości i posiadają przystępne ceny, dzięki czemu są tak uwielbiane przez klientów. Asortyment liczy ok. 400 produktów, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Są to nie tylko żywność i napoje, ale także artykuły chemiczne.

O sieci Eurocash Serwis

Eurocash Serwis to lider na rynku dystrybucji wyrobów tytoniowych i produktów impulsowych, a także dystrybutor napojów alkoholowych. Firma powstała w 1999 r. i powstała z połączenia dwóch wiodących dystrybutorów produktów impulsowych: KDWT oraz wydzielonej części Kolportera. Oficjalna nazwa działa od roku 2015. Aktualnie Eurocash Serwis posiada 12 oddziałów znajdujących się w większych miastach Polski oraz 140 filii zlokalizowanych na terenie całego kraju. Asortyment firmy stanowią przede wszystkim papierosy, tytoń, akcesoria tytoniowe, baterie, słodycze oraz alkohol.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Eurocash Serwis

W tym miejscu znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Eurocash Serwis. Na samym początku zawsze wyświetlamy gazetki aktualne, a dopiero po nich umieszczane są gazetki archiwalne. Eurocash Serwis znajduje się w kategorii sklepów spożywczych, dlatego w ofertach promocyjnych dominują żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe. Warto sprawdzić, jakie kryteria należy spełnić, aby móc skorzystać z promocyjnej ceny. W niektórych przypadkach może to być np. zakup określonej ilości artykułów.

Co można znaleźć w gazetkach?

Eurocash Serwis stara się jak najlepiej spełniać oczekiwania i wymagania swoich klientów. Z tego powodu specjalnie dla nich przygotowuje atrakcyjne przeceny, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych. Oferty zazwyczaj pojawiają się co dwa tygodnie i liczą ok. 12 stron niesamowitych rabatów. Niekiedy liczba stron występująca w nich jest większa bądź mniejsza. Za każdym razem jednak na łamach gazetek pojawia się mnóstwo przecenionych produktów. Oferty należy czytać bardzo uważnie, ponieważ większą czcionką zapisywana jest w nich cena bez VAT-u. Natomiast cena uwzględniająca go znajduje się poniżej i charakteryzuje się drobnym drukiem.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne sieci Eurocash Serwis. Zależy nam, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie, dlatego staramy się dodawać je na naszą stronę na bieżąco. Na samym początku znajdziesz wydania aktualne, a dopiero za nimi umieszczane są oferty archiwalne. Te drugie zaznaczamy specjalną grafiką, więc niemożliwe jest ich pomylenie z gazetkami aktualnymi. Pozostawiamy je w naszym serwisie, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu możesz na bieżąco zapoznawać się ze wszystkimi aktualnymi gazetkami promocyjnymi tej sieci. Nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby poznać najnowsze przeceny. Wystarczy, że zrobisz to tutaj online. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w gazetkach. Dzięki temu z pewnością nie przegapisz żadnej oferty, a ponadto będziesz mógł odczytać wszystkie szczegóły zapisane w gazetkach, nawet jeśli charakteryzują się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Eurocash Serwis - ceny

Gazetki promocyjne sieci Eurocash Serwis - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Eurocash Serwis. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w czerwcu 2021 roku.

Napoje

 • napój izotoniczny Oshee - 1,99 zł za 750 mililitrów
 • sok Cappy - 1,99 zł za 330 mililitrów
 • napój Coca Cola - 2,49 zł za 500 mililitrów

Kawy

 • kawa rozpuszczalna Jacobs - 11,85 zł za 100 gramów
 • kawa mielona Tchibo - 3,45 zł za 100 gramów
 • kawa mielona Woseba - 5,25 zł za 250 gramów

Słone przekąski

 • paluszki Lajkonik - 2,29 zł za 150-200 gramów
 • chipsy Chipsletten - 3,19 zł za 100 gramów
 • orzeszki Nic Nac's - 7,99 zł za 250 gramów

Ciastka

 • ciastka Krakuski - 2,35 zł za 163-201 gramów
 • ciastka Hit - 2,99 zł za 220 gramów
 • ciastka Jeżyki - 3,35 zł za 140 gramów

Cukierki

 • cukierki Nimm2 - 1,29 zł za 50 gramów
 • cukierki Tic Tac - 1,29 zł za 18 gramów
 • cukierki Werther's - 1,39 zł za 50 gramów

Wafle

 • wafel Hi Easy - 0,49 zł za 33 gramy
 • wafel Goplana Break - 0,79 zł za 24 gramy
 • wafel Prince Polo - 0,69 zł za 35 gramów

Pozostałe produkty

 • sezamki Aha - 0,89 zł za 27,2 grama
 • żelki Haribo - 3,69 zł za 200 gramów
 • ciastka Petitki - 2,09 zł za 111 gramów