Aktualne gazetki Drogerie Polskie 21.02

Informacje o Drogerie Polskie
Drogerie Polskie

Drogerie Polskie - promocje

Drogerie Polskie to szybko rozwijająca się franczyzowa sieć drogeryjna działająca w Polsce. Poprzez wiele lat działalności zdobyła zaufanie klientów, którzy doceniają nie tylko wysoką jakość oferowanych produktów, ale także konkurencyjne ceny. Sieć proponuje konsumentom liczne korzyści oraz możliwość korzystania z wiedzy ekspertów z branży beauty. Ponadto przygotowuje atrakcyjne promocje, dzięki czemu warunki zakupowe stają się jeszcze bardziej korzystne.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Drogerie Polskie?

Drogerie Polskie to sieć proponująca swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które pojawiają się co miesiąc. Wszystkie oferty liczą 8 stron atrakcyjnych przecen – na ich łamach każdy z pewnością znajdzie odpowiednie artykuły dla siebie. W gazetkach sieci można znaleźć wiele różnorodnych kosmetyków, produktów chemicznych, a także środków przeznaczonych do zachowania czystości. Oferty są przejrzyste i czytelne, co ułatwia zorientowanie się w najnowszych przecenach.

Dołącz do DP Klubu

Sieć oferuje swoim klientom możliwość przystąpienia do programu lojalnościowego, który zapewnia dostęp do wyjątkowych i spersonalizowanych ofert, usług oraz profitów. Dzięki dołączeniu do DP Klubu zyskujesz możliwość kupowania produktów objętych specjalnymi rabatami. Ponadto jesteś na bieżąco, ponieważ członkowie programu dowiadują się pierwsi o nowych trendach i premierach kosmetycznych. Masz również okazję wzięcia udziału w licznych konkursach, pokazach i spotkaniach ze specjalistami, co gwarantuje świetną zabawę.

O sieci Drogerie Polskie

Drogerie Polskie to sieć drogeryjna działająca w Polsce na zasadzie franczyzy. Opiera się na partnerstwie i zaangażowaniu wszystkich pracowników. Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło na zbudowanie sieci zrzeszającej ok. 300 sklepów franczyzowych. Ponadto Drogerie Polskie stały się stabilną, rozpoznawalną i cenioną przez konsumentów marką. Sieć otrzymała trzykrotnie wyróżnienie „Najciekawszy Koncept Franczyzowy” w kategorii sieci Kosmetyczne. Drogerie Polskie wspierają rodzimy handel tradycyjny stanowiący kapitał w wymiarze ekonomicznym oraz społecznym.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Drogerie Polskie

Drogerie Polskie to sieć starająca się w jak najlepszy i najskuteczniejszy sposób spełnić wymagania i oczekiwania klientów. Z tego powodu oferuje konsumentom wiele korzystnych rozwiązań, w które wchodzą liczne profity i możliwość uczestniczenia w programie lojalnościowym. Ponadto sieć udostępnia klientom gazetki promocyjne pełne atrakcyjnych przecen.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci pojawiają się co miesiąc i liczą 8 stron atrakcyjnych przecen. Na ich łamach można znaleźć wiele różnorodnych kosmetyków, artykułów chemicznych, a także produktów i akcesoriów przeznaczonych do sprzątania. Dzięki tym specjalnie przygotowanym ofertom klienci zawsze mogą liczyć na ciekawe promocje, które pozwolą im zaoszczędzić pieniądze. Gazetki są przejrzyste i czytelne, co ułatwia planowanie i robienie zakupów. Przy każdym produkcie znajduje się jego aktualna cena zapisana wyraźnym kolorem.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Drogerie Polskie. Staramy się dodawać je na bieżąco, abyś mógł się z nimi zapoznać od razu w dniu wejścia przecen w życie. Wstawiamy nie tylko wydania aktualne, ale także zachowujemy archiwalne, które zaznaczone są wyraźną grafiką, co uniemożliwia ich pomylenie. Umieszczamy je na naszej stronie, abyś mógł porównać ceny produktów oraz sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Przy każdej ofercie znajdziesz datę jej obowiązywania, dzięki czemu masz możliwość zaplanowania zakupów. Zyskujesz też pewność, że nie przegapisz danych promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie znajdziesz wiele korzystnych i ciekawych opcji. Oprócz przeglądania gazetek promocyjnych online udostępniamy możliwość przybliżania ich stron, co ułatwia odczytywanie wszystkich promocji. Dzięki temu nie będziesz miał problemu z zapoznawaniem się z ważnymi informacjami, które często są zapisane małym drukiem.

Ponadto oferujemy możliwość skorzystania z dostępnej na naszej stronie wyszukiwarki. Wystarczy, że wpiszesz w nią nazwę produktu bądź sklepu, a system sam podpowie Ci to, czego szukasz. Jeśli wpiszesz swoją lokalizację – my wyszukamy dla Ciebie najlepsze promocje dostępne w Twojej okolicy.

Gazetki promocyjne Drogerie Polskie - ceny

Gazetki promocyjne sieci Drogerie Polskie - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Drogerie Polskie. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Farby do włosów

 • farba do włosów L'Oreal - 25,99 zł za opakowanie
 • farba do włosów Olia - 12,99 zł za opakowanie
 • farba do włosów Londa - 9,49 zł za opakowanie

Dezodoranty

 • dezodorant Fa - 6,49 zł za 150 mililitrów
 • dezodorant Adidas - 8,29 zł za 150 mililitrów
 • dezodorant Nivea - 8,79 zł za 150 mililitrów

Szampony do włosów

 • szampon Nivea - 14,99 zł za 400 mililitrów
 • szampon Timotei - 7,99 zł za 400 mililitrów
 • szampon Syoss - 10,49 zł za 440 mililitrów

Artykuły higieniczne

 • papier toaletowy Fine - 5,99 zł za 8 rolek
 • chusteczki nawilżane Bobini - 3,99 zł za 60 sztuk
 • ręczniki papierowe Fine - 2,39 zł za 2 rolki

Pielęgnacja twarzy

 • krem do twarzy Nivea - 29,99 zł za 50 mililitrów
 • maseczka do twarzy Eveline - 1,99 zł za opakowanie
 • krem do twarzy Flos-Lek - 19,99 zł za 50 mililitrów

Żele pod prysznic

 • żel pod prysznic Adidas - 8,99 zł za 400 mililitrów
 • żel pod prysznic Nivea - 9,99 zł za 500 mililitrów
 • żel pod prysznic Fa - 11,99 zł za 750 mililitrów

Kapsułki do prania

 • kapsułki do prania Vizir - 13,99 zł za 14 sztuk
 • kapsułki do prania Coccolino - 26,99 zł za 20 sztuk
 • kapsułki do prania E - 17,99 zł za 28 sztuk