Informacje o Drogerie Koliber
Drogerie Koliber

Drogerie Koliber - promocje

Drogerie Koliber to odpowiedź dla wszystkich kobiet zadających sobie pytanie, gdzie kupić artykuły odpowiednie dla ich potrzeb. Sieć nieustannie pracuje nad zadowoleniem klientów, dlatego robiąc zakupy w tych placówkach możesz liczyć na atrakcyjne ceny, a także profesjonalną obsługę służącą radą w doborze kosmetyków.

Celem Drogerii Koliber jest dostarczanie konsumentom artykułów charakteryzujących się wysoką jakością i stosunkowo niską ceną. Najlepsze propozycje umieszczane są w gazetkach reklamowych i na plakatach. Ciekawe oferty można znaleźć również w ramach akcji konsumenckich i przykasowych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Drogerii Koliber?

Gazetki promocyjne, które są przepełnione atrakcyjnymi propozycjami kosmetyków obowiązują zazwyczaj przez ok. 3 tygodnie i liczą 8 stron niesamowitych przecen. Na ich łamach znajdują się nie tylko kosmetyki, ale także akcesoria służące do pielęgnacji skóry, włosów, a nawet paznokci. Aktualne ceny zapisane są w ofertach wyraźnym, różowym kolorem, dlatego z pewnością ich nie przegapisz. Ponadto gazetki są tworzone bardzo przejrzyście, co ułatwia planowanie i robienie zakupów w tej sieci.

Marki własne Drogerii Koliber

W placówkach sieci można znaleźć produkty oznaczone znanymi i cenionymi na całym świecie markami, ale także marką własną. Jest nią marka artykułów chemicznych „Dla Ciebie”. Pod taką nazwą występują chusteczki higieniczne, a także papier toaletowy. Produkty charakteryzują się dobrą jakością i korzystnymi cenami. Są dostępne wyłącznie w Drogeriach Koliber.

O sieci Drogerie Koliber

Początek istnienia sieci Drogerie Koliber nastąpił w 2000 roku. Przez cały czas działalności na rynku firma zdobyła dużą liczbę zadowolonych klientów. Na sukces sieci wpłynęła wysoka jakość oferowanych produktów, a także ich stosunkowo niska cena. W drogeriach dostępna jest także profesjonalna obsługa, która służy pomocą na każdym etapie robienia zakupów. Drogerie Koliber zlokalizowane są na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego oraz wielkopolskiego. Najważniejszym celem sieci jest dostarczanie konsumentom atrakcyjnych kosmetyków, które spełnią wymagania klientów.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Drogerie Koliber

Na tej stronie znajduje się prezentacja wszystkich gazetek promocyjnych Drogerii Koliber. Jest to miejsce, w którym z pewnością odnajdzie się każda kobieta. Dzięki szerokiemu asortymentowi sieci sprawisz, że Twoja skóra zawsze będzie wyglądała pięknie, świeżo i promiennie. Produkty dostępne w Drogerii charakteryzują się wysoką jakością, a także stosunkowo niską ceną.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne Drogerii Koliber to zapewnienie piękna w niezwykle atrakcyjnych cenach. Sieć przedstawia swoim klientom oferty, które zazwyczaj obowiązują przez ok. 3 tygodnie i liczą 8 stron niesamowitych przecen. Wśród nich można znaleźć wiele różnorodnych produktów. Dominują oczywiście kosmetyki, dzięki którym codzienne dbanie o skórę, włosy i paznokcie stanie się znacznie łatwiejsze, a także przyjemniejsze. Gazetki są tworzone w sposób bardzo przejrzysty, dlatego sprawnie zapoznasz się z zamieszczonymi w nich promocjami.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne Drogerii Koliber na naszą stronę. Znajdziesz je poniżej. Na początku umieszczone są oferty aktualne, a zaraz za nimi znajdują się wydania archiwalne. Te drugie zaznaczone są jednak specjalną grafiką, dlatego z pewnością nie pomylisz ich z gazetkami obowiązującymi w chwili obecnej.

Przy każdej ofercie podana jest jej data obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie zakupów w Drogerii. Gazetki archiwalne zapewniają możliwość porównywania cen produktów, a także sprawdzania, jakie artykuły najczęściej zostają przecenione w tych sklepach.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Klientom Drogerii Koliber zapewniamy opcję internetowego przeglądania gazetek promocyjnych. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musisz posiadać papierowej wersji oferty, aby zapoznać się z najnowszymi rabatami. Ponadto zachęcamy konsumentów do przybliżania poszczególnych stron gazetek. Ułatwia to odczytywanie informacji, które zostały zapisane małym drukiem.

Na naszej stronie znajduje się także wyszukiwarka. Możesz z niej skorzystać jeśli zależy Ci na szybkim wyszukaniu konkretnego produktu. Wystarczy, że wpiszesz w nią jego nazwę, a system sam podpowie Ci, gdzie kupisz dany artykuł najtaniej. W wyszukiwarce możesz podać również nazwę sklepu bądź swoją lokalizację. Wtedy wyszukamy najlepsze promocje dostępne w Twojej okolicy.

Gazetki promocyjne Drogerie Koliber - ceny

Gazetki promocyjne sieci Drogerie Koliber - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci sieci Drogerie Koliber. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Szampony do włosów

 • szampon Gliss – 10,49 zł za 400 mililitrów
 • szampon Syoss – 10,49 zł za 400 mililitrów
 • szampon Nivea – 14,49 zł za 400 mililitrów

Farby do włosów

 • farba L'Oreal – 28,49 zł za opakowanie
 • farba Garnier – 12,49 za opakowanie
 • farba Syoss – 13,99 zł za opakowanie

Pielęgnacja twarzy

 • krem L'Oreal Hialuron Spacialist – 22,99 zł za 50 mililitrów
 • płyn micelarny Garnier – 17,99 za 400 mililitrów
 • krem Nivea – 16,99 zł za 50 mililitrów

Dezodoranty

 • dezodorant Adidas – 8,49 zł za 150 mililitrów
 • dezodorant Fa – 6,49 zł za 150 mililitrów
 • dezodorant Garnier – 8,49 zł za 150 mililitrów

Artykuły higieniczne

 • papier toaletowy Dla Ciebie – 6,99 zł za 8 rolek
 • Papier toaletowy Lambi – 7,99 zł za 8 rolek
 • ręcznik papierowy Mola – 7,49 zł za sztukę

Kapsułki do prania

 • kapsułki do prania Persil – 28,99 zł za 28 sztuk
 • kapsułki do prania Surf – 14,99 za 15 sztuk
 • kapsułki do prania Lovela - 18,99 zł za 12 sztuk

Higiena jamy ustnej

 • szczoteczka do zębów Parodontax – 10,49 zł za sztukę
 • pasta do zębów Denivit – 7,99 zł za 50 mililitrów
 • pasta do zębów Colgate – 4,99 zł za 100 mililitrów