Informacje o Drogeria Kosmyk
Drogeria Kosmyk

Drogeria Kosmyk - promocje

Drogeria Kosmyk to rodzinna firma, która powstała z zamiłowania do piękna. Podstawą jej działania jest pasja, dlatego wszystkie produkty i usługi znajdujące się w ofercie sieci charakteryzuje wysoka jakość i stosunkowo niska cena. Drogeria cały czasy się rozwija, dzięki czemu nieustannie proponuje klientom nowe rozwiązania i pomysły. Jej misją jest tworzenie punktów przyjaznych, nowoczesnych, a także otwartych na współczesne idee.

Sieć stara się łączyć bogactwo tradycyjnych naturalnych polskich kosmetyków z najnowszymi trendami w postaci profesjonalnych produktów pochodzących z całego świata. Drogeria może się pochwalić także profesjonalną obsługą klienta, dzięki czemu zakupy w jej placówkach stanowią przyjemność.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Drogerii Kosmyk?

Sieć proponuje swoim klientom korzystanie z atrakcyjnych przecen zamieszczanych w gazetkach promocyjnych, które pojawiają się raz na miesiąc. Zazwyczaj obowiązują przez 3-4 tygodnie i liczą 6 stron wyjątkowych promocji. Na ich łamach znajdują się różnorodne kosmetyki i akcesoria służące do pielęgnacji ciała, włosów, a także paznokci. Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie zakupów staje się szybsze i łatwiejsze. Stare ceny są przekreślone, natomiast aktualne zapisane wyraźnym, czerwonym kolorem, więc z pewnością zostaną zauważone przez klientów.

O sieci Drogeria Kosmyk

Drogeria Kosmyk to rodzinna firma, pod szyldem której powstało już kilkanaście drogerii w Polsce. Znajdują się one przede wszystkim na południu kraju, ale firma cały czas się rozwija docierając do coraz większej liczby klientów. Podstawą drogerii jest pasja i zamiłowanie do piękna, a także chęć sprzedaży produktów najwyższej jakości połączonych z przystępną ceną. We wszystkich sklepach stacjonarnych czeka na klientów profesjonalna obsługa, która z pewnością pomoże w wyborze idealnych kosmetyków.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Drogeria Kosmyk

Drogeria Kosmyk to odpowiedź na potrzeby wszystkich klientek pragnących wyglądać pięknie i promiennie każdego dnia. Jest to rodzinna firma, która skupia się na szerokiej ofercie przepełnionej wysokiej jakości produktami oraz ich stosunkowo niską ceną. Sieci zależy na jak największym zadowoleniu klientów, dlatego specjalnie dla nich przygotowuje gazetki promocyjne, które są bogate w ciekawe propozycje cenowe.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć zachęca swoich klientów do zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi, które pojawiają się zazwyczaj raz na miesiąc. Obowiązują przez 3-4 tygodnie i liczą 6 stron atrakcyjnych przecen. Na ich łamach można znaleźć wiele wyjątkowych produktów, dzięki którym starannie zadbasz o swój wygląd, a także o dobre samopoczucie. Oferty są tworzone z myślą o konsumentach, dlatego charakteryzują się przejrzystością, a przede wszystkim niskimi cenami. Te cechy pozwalają na szybkie i wygodne zakupy w Drogerii Kosmyk.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się spełniać oczekiwania wszystkich klientów, dlatego na naszą stronę na bieżąco dodajemy gazetki promocyjne przygotowywane przez Drogerię Kosmyk. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Wstawiamy je, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się jednak martwić, że pomylisz gazetki archiwalne z tymi obowiązującymi w chwili obecnej. Oferty nieaktualne zaznaczamy bowiem wyraźną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Internetowe przeglądanie gazetek promocyjnych to niezwykle opłacalna opcja, z której korzysta coraz więcej osób. Teraz nie musisz posiadać papierowej wersji ofert, aby poznać najnowsze przeceny. Wystarczy, że sprawdzisz je online. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania poszczególnych stron gazetek. To rozwiązanie pozwala odczytać wszystkie szczegóły zapisane w ofertach. Zapoznawanie się z nimi jest niezwykle ważne, ponieważ często warunki skorzystania z danej promocji zostają zapisane małym drukiem.

Gazetki promocyjne Drogeria Kosmyk - ceny

Gazetki promocyjne Drogerii Kosmyk - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Drogerii Kosmyk. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w czerwcu 2021 roku.

Podkłady do twarzy

 • podkład Revlon – 29,99 zł za 30 mililitrów
 • podkład Maybelline – 30,99 zł za 30 mililitrów
 • podkład Loreal – 35,49 zł za 30 mililitrów

Żele pod prysznic

 • żel pod prysznic Fa – 7,29 zł za 400 mililitrów
 • żel pod prysznic Joanna – 4,89 zł za 300 mililitrów
 • żel pod prysznic Nivea – 10,99 zł za 300 mililitrów

Pielęgnacja twarzy

 • płyn micelarny Nivea - 15,99 zł za 400 mililitrów
 • krem L'Oreal Revitalift – 39,99 zł za 50 mililitrów
 • płyn micelarny Garnier – 15,99 zł za 400 mililitrów

Farby do włosów

 • farba L'Oreal – 26,99 zł za opakowanie
 • farba Joanna – 8,39 zł za opakowanie
 • henna do włosów Venita – 7,49 zł za opakowanie

Pielęgnacja włosów

 • szampon Elseve – 10,99 zł za 400 mililitrów
 • odżywka Wax Natural Classic – 9,99 zł za 480 gramów
 • maska Kallos – 10,99 zł za litr

Pasty do zębów

 • pasta do zębów Elmex – 8,99 zł za 50 mililitrów
 • pasta do zębów Sensodyne – 5,49 zł za 75 mililitrów
 • pasta do zębów Biomed - 12,49 zł za 100 gramów

Zapachy damskie

 • woda toaletowa Tom Tailor – 48 zł za 30 mililitrów
 • woda toaletowa Naomi Campbell – 76 zł za 30 mililitrów
 • woda perfumowana Jennifer Lopez – 97 zł za 30 mililitrów