Strona główna >Sklepy >Dekoria

Sieć sklepów Dekoria

Dekoria - promocje

Dekoria jest polską marką, która przyczynia się do tworzenia europejskich wnętrz. Powstała dzięki pasji do tkanin i nowoczesnego stylu, a aktualnie cieszy się uznaniem wielu zadowolonych klientów. Firma współpracuje z licznymi znanymi na całym świecie producentami, co sprawia, że artykuły dostępne w ofercie tej marki są zgodne z najnowszymi trendami.

Dekoria konsumentom proponuje ponad 50 tysięcy różnorodnych oryginalnych produktów sprawiających, że wnętrza nabiorą niepowtarzalnego charakteru i uroku. Jeśli jesteś na etapie urządzania mieszkania i zależy Ci na nowoczesnym stylu to z pewnością odnajdziesz się w ofercie tej sieci. Pozwól cenionym na całym świecie projektantom urządzić Twoje mieszkanie.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Dekoria?

Wszyscy klienci mogą skorzystać z licznych promocji przygotowanych przez sieć Dekoria. Przeceny umieszczane są w gazetkach promocyjnych, które obowiązują przez 6 miesięcy i liczą 100 stron. Na ich łamach można znaleźć wiele ciekawych propozycji na urządzenie mieszkania. Marka proponuje mnóstwo atrakcyjnych pomysłów, dzięki którym z pewnością każdy znajdzie sposób na swoje wnętrze. Umieszczane w gazetkach produkty i artykuły podlegają niesamowitym przecenom, dzięki czemu urządzanie mieszkania staje się dużo tańsze i jednocześnie łatwiejsze oraz przyjemniejsze.

O sieci Dekoria

Dekoria to marka, której historia rozpoczęła się w 1993 r. To właśnie wtedy Jerzy Franckiewicz założył firmę specjalizującą się produkcją tekstyliów domowych i hotelowych. Produkty były następnie kierowane na rynki skandynawskie. Już po 3 latach fabryka zaczęła produkować rolety rzymskie dla sieci Ikea. Ten krok pozwolił na szybki rozwój firmy nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach zlokalizowanych w Europie Zachodniej. Firma rozpoczęła też współpracę z renomowanymi markami. Aktualnie Dekoria może się pochwalić dużą liczbą zadowolonych klientów, którzy doceniają przede wszystkim wysoką jakość oferowanych produktów, a także ich stosunkowo niską cenę.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Dekoria

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Dekoria. Znajdziesz je poniżej. Na samym początku umieszczamy wydania aktualne, a zaraz za nimi oferty archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ przy każdej z nich podana jest data obowiązywania. Dekoria zapewnia konsumentom wiele ciekawych pomysłów i rozwiązań na urządzenie domu bądź mieszkania. Jeśli jesteś właśnie na tym etapie to szczególnie zachęcamy do zapoznawania się z przecenami umieszczanymi w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć Dekoria nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne. Na ich łamach można znaleźć wiele przecenionych produktów, dzięki którym urządzanie domu czy mieszkania stanie się nie tylko tańsze, ale także łatwiejsze i przyjemniejsze.

Oprócz tego w ofertach znajdziesz mnóstwo pomysłów na ciekawe rozwiązania, które możesz wykorzystać we własnej przestrzeni. Gazetki promocyjne obowiązują przez 6 miesięcy i liczą ok. 100 stron niesamowitych rabatów. Dzięki tak dużej różnorodności każdy klient może liczyć na odpowiednie dla siebie i swoich potrzeb artykuły.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Dekoria. Wiemy, jak ważne dla konsumentów są przeceny, dlatego poniżej znajdziesz zarówno aktualne, jak i archiwalne oferty. Te drugie zaznaczamy specjalną grafiką, więc z pewnością nie pomylisz ich z gazetkami obowiązującymi w chwili obecnej. Okazują się one pomocne podczas porównywania cen produktów, a także przy sprawdzaniu, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Wszystkie gazetki są bardzo przejrzyste, co ułatwia zapoznawanie się z nimi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z opcji dostępnych w naszym serwisie masz możliwość przeglądania gazetek promocyjnych online. Dzięki temu nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami przygotowanymi przez sieć Dekoria. Ponadto możesz przybliżać dowolne strony znajdujące się w gazetkach promocyjnych. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, ponieważ niekiedy ważne informacje są zapisywane w ofertach drobnym drukiem i ich przeczytanie w wersji elektronicznej początkowo wydaje się trudne.

Gazetki promocyjne Dekoria - ceny

Gazetki promocyjne Dekoria - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Dekoria. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Oświetlenie

 • lampa Coastal Brown - 868 zł za sztukę
 • lampa Nils Light Grey - 229 zł za sztukę
 • lampa Cali - 709 zł za sztukę

Dywany

 • dywan Modern - 469 zł za sztukę
 • dywan Velvet - 709 zł za sztukę
 • dywan Royal Cream - 609 zł za sztukę

Wazony

 • wazon Menzo - 129 zł za sztukę
 • wazon Sinabung - 39 zł za sztukę
 • wazon Rilla Black - 29 zł za sztukę

Fotele

 • fotel bujany Rattanowy - 1179 zł za sztukę
 • fotel Sally Light - 2050 zł
 • fotel Unique - 2499 zł

Stoliki

 • stolik Timur - 1049 zł za sztukę
 • stolik Kelimutu - 1067 zł za sztukę
 • komplet stolików Lesley - 525 zł za 2 sztuki

Plakaty

 • plakat Balance - 199 zł za sztukę
 • plakat Pastel Pink - 159 zł za sztukę
 • plakat Golden Leaves - 199 zł za sztukę

Poszewki

 • poszewka Ingrid - 31,90 zł za sztukę
 • poszewka Abigail - 35,90 zł za sztukę
 • poszewka Velvet - 49,90 zł za sztukę