Strona główna >Sklepy >Centrum Wina

Sieć sklepów Centrum Wina

Centrum Wina - promocje

Centrum Wina za każdym razem przyznaje, że wina to ich największa pasją, którą starają się dzielić z klientami. Jest to wyspecjalizowany dystrybutor win w cenie powyżej 20 zł, a także alkoholi mocnych premium przeznaczonych do gastronomii, firm i klientów indywidualnych. Centrum Wina może się pochwalić największą na rynku ofertą win, która nieustannie jest ulepszana o nowe pozycje. Produkty dostarczane są do sklepów, sieci handlowych oraz hurtowni.

Pod szyldem Centrum Wina prowadzona jest również sieć specjalistycznych sklepów oferujących ponad 500 gatunków win pochodzących z ponad 50 regionów zlokalizowanych na całym świecie. Sieć chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ponadto dopasowuje wina do potrzeb klientów, dzięki czemu są oni tak zadowoleni i usatysfakcjonowani.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Centrum Wina?

Centrum Wina przygotowuje dla swoich klientów niesamowite gazetki promocyjne, które przedstawiają aktualne oferty dostępne w tej sieci. Sposób pojawiania się katalogów nie jest ściśle określony, dlatego różnią się czasem obowiązywania, liczbą stron, a niekiedy nawet charakterem. Zazwyczaj gazetki obowiązują przez kilka miesięcy, ale zdarzają się wydania aktualne jedynie przez kilka dni. Często pojawiają się katalogi tematyczne, jak np. oferty weselne, w których zaprezentowane są propozycje win najchętniej wybieranych przez Młode Pary.