Aktualne gazetki Betterware 18.05

Informacje o Betterware
Betterware

Betterware - promocje

Betterware to międzynarodowa firma posiadająca korzenie brytyjskie. Przez wiele lat działania na ryku marka zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie. Aktualnie znana jest w różnych państwach i zajmuje silną pozycję na rynku. Oferuje produkty, które cieszą się doskonałą opinią, a asortyment sieci jest nieustannie wzbogacany o nowe pomysły i rozwiązania skierowane do całych rodzin. Misją firmy jest poprawianie jakości życia rodzinnego. Zadanie jest realizowane poprzez dostarczanie klientom praktycznych, wygodnych, ale także ładnych produktów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Betterware?

Firma Betterware proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które pojawiają się co miesiąc. Liczą 55 stron atrakcyjnych przecen. Na każdej z nich można znaleźć wiele przydatnych artykułów do użytku domowego dla całej rodziny. Dzięki produktom oferowanym przez Betterware życie staje się łatwiejsze.

Gazetki są bardzo kolorowe, ale jednocześnie przejrzyste, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że pominiesz przecenione produkty. Wszystkie oferty są czytelne i dobrze widoczne. Firma jest przekonana, że poprzez ułatwianie domowych czynności pomaga klientom w osiągnięciu wygodnych i przyjemnych rozwiązań bliżej rodziny oraz przyjaciół.

O sieci Betterware

Betterware to firma oferująca wiele różnorodnych produktów gospodarstwa domowego. Jej początki są związane z rokiem 1928, kiedy została założona w Londynie. Bardzo szybko okazało się, że jej asortyment podbił serca klientów. Działalność zdobyła zaufanie konsumentów, co pozwoliło jej na szybki rozwój i wyjście poza granice kraju. W latach 80. rozwinięto sieć oddziałów w takich państwach, jak Francja, Hiszpania, Niemcy oraz Austria. Do Polski firma dotarła dopiero w 2007 r., ale od tego czasu prężnie funkcjonuje w naszym kraju oferując swoje produkty.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Betterware

Na tej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne, jakie przygotowuje sieć Betterware. Jej asortyment składa się z wielu różnorodnych produktów, dzięki którym życie codzienne staje się łatwiejsze. Z tego powodu w ofertach z pewnością znajdziesz wiele atrakcyjnych propozycji na wystrojenie domu czy zakup akcesoriów kuchennych. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z tymi ofertami.

Co można znaleźć w gazetkach?

Betterware przygotowuje dla swoich klientów obszerne, a przede wszystkim atrakcyjne gazetki promocyjne. Dzięki nim można zrobić zakupy w sklepach tych sieci w naprawdę niskich cenach. Nowe oferty zazwyczaj pojawiają się co miesiąc i najczęściej liczą 55 stron niesamowitych przecen.

Na łamach gazetek znajduje się wiele różnorodnych produktów. Są to artykuły przeznaczone do codziennego użytku, takie jak akcesoria kuchenne czy dekoracje służące ozdobieniu domu, a nawet ogrodu. Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie zakupów w sklepach tej sieci staje się znacznie łatwiejsze.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne sieci Betterware. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci mogli zapoznawać się z najnowszymi przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie. Na samym początku znajdują się wydania aktualne, a zaraz za nimi archiwalne.

Te drugie zaznaczamy jednak wyraźną grafiką, dlatego nie musisz się przejmować, że pomylisz je z gazetkami obowiązującymi w chwili obecnej. Zachowujemy je na naszej stronie, aby możliwe było porównanie cen produktów, a także sprawdzanie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Staramy się jak najskuteczniej pomagać klientom z zapoznawaniem się z najnowszymi przecenami dostępnymi w sklepach Betterware. Z tego powodu na naszej stronie udostępniliśmy opcję pozwalającą na internetowe przeglądanie gazetek promocyjnych. Teraz nie musisz już wychodzić z domu, aby poznać promocje sieci. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania stron znajdujących się w ofertach. Dzięki temu odczytasz wszystkie szczegóły znajdujące się przy produktach, nawet jeśli są zapisane drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Betterware - ceny

Gazetki promocyjne Betterware - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Betterware. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Akcesoria do wypieków

 • nóż strunowy do ciasta - 8,90 zł za sztukę
 • mata do rolady - 29,90 zł za sztukę
 • przesiewacz do mąki - 11,90 zł za sztukę

Akcesoria kuchenne

 • nóż do twardego masła - 18,90 zł za sztukę
 • maselniczka - 11,90 zł za sztukę
 • timer do jajek - 19,90 zł za sztukę

Akcesoria do przetworów

 • drylownica - 8,50 zł za sztukę
 • lejek do przetworów - 7,90 zł za sztukę
 • naklejki na przetwory - 9,90 zł za 100 sztuk

Pojemniki

 • pojemnik na ciasto - 39,90 zł za sztukę
 • szklany pojemnik Arabeska - 9,90 zł za sztukę
 • zestaw 4 pojemników - 23,90 zł za zestaw

Naczynia do mikrofalówki

 • forma do robienia omletu w mikrofalówce - 15,90 zł za sztukę
 • miska do mikrofalówki - 21,90 zł za zestaw
 • kubek z pokrywką do mikrofalówki - 22,90 zł za sztukę

Środki czyszczące

 • uniwersalny płyn odtłuszczający - 13,90 zł za 500 mililitrów
 • mleczko czyszczące do stali nierdzewnej - 14,90 zł za 500 mililitrów
 • płyn do czyszczenia powierzchni kuchennych o zapachu mango - 17,90 zł za 500 mililitrów

Szczotki

 • szczotka do pajęczyn - 9,90 zł za sztukę
 • elastyczna szczotka do grzejników - 10,90 zł za sztukę
 • szczotka słonik - 15,90 zł za sztukę