Aktualne gazetki Avon 21.05

Informacje o Avon
Avon

Avon - promocje

Avon to przedsiębiorstwo o zasięgu ogólnoświatowym, które zajmuje się zarówno produkcją, jak i dystrybucją kosmetyków. Sprzedawane są one w systemie bezpośredniej sprzedaży z użyciem marketingu wielopoziomowego. Ponadto Avon znany jest z wielu akcji społecznych. Bierze udział w walce z rakiem piersi, zabiera głos w sprawach przemocy oraz wspiera zwierzęta.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych?

Avon oferuje swoim klientom zapoznawanie się z ich produktami za pomocą gazetek promocyjnych, które pojawiają się co 3 tygodnie. Przedsiębiorstwo posiada bardzo obszerne gazetki, ponieważ liczą one ok. 200 stron. Często ta liczba zostaje przekroczona, dzięki czemu na łamach gazetek pojawia się jeszcze więcej atrakcyjnych promocji. Przeceny dotyczą przede wszystkim kosmetyków i perfum zarówno damskich, jak i męskich. W gazetkach można znaleźć także biżuterię, torebki, a nawet ubrania.

Marki własne Avon

Wśród produktów oferowanych przez Avon można znaleźć wiele marek własnych tego przedsiębiorstwa. Przede wszystkim jest to znana z ich nazwy marka Avon. W jej towarzystwie powstało wiele innych: Avon Color, Avon Care czy Avon Sun. Ponadto można wyróżnić takie marki własne, jak Anew, Luxe, Foot Works, Solutions oraz Senses. Ze względu na to, że Avon w swojej ofercie posiada wiele kosmetyków i perfum to można znaleźć wśród nich bardzo dużo marek własnych, oprócz których występują również pozostałe marki kosmetyczne.

O sieci Avon

Avon to przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją i sprzedażą kosmetyków na całym świecie. Firmę można znaleźć w ponad 135 krajach. Początki działania tej marki sięgają roku 1886, kiedy powstała w Nowym Jorku jako California Perfume Company. Pod nazwą Avon Products Inc. działa dopiero od 1939 r. W Polsce stworzono cztery niezależne spółki tego przedsiębiorstwa, które zajmują się sprzedażą, produkcją i dystrybucją kosmetyków oraz usługami finansowymi. Pierwsza z nich powstała w 1992 r., natomiast ostatnia w 2016 r.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Avon

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowane przez Avon. Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją kosmetyków. Z tego powodu w ofertach dominują produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała. Są one skierowane zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet. Dzięki szerokiemu asortymentowi z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli lubisz kupować wysokiej jakości kosmetyki w przystępnych cenach to nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z najnowszymi promocjami przygotowanymi przez Avon.

Co można znaleźć w gazetkach?

Przedsiębiorstwo zachęca swoich klientów do zapoznawania się z przecenionymi produktami, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych. Obowiązują one zazwyczaj przez 3 tygodnie i najczęściej liczą ok. 200 stron. Niekiedy ta liczba zostaje przekroczona, dlatego konsumenci mogą liczyć na jeszcze więcej artykułów w atrakcyjnych cenach. Na łamach gazetek znajdują się przede wszystkim kosmetyki. Są to produkty skierowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Oprócz tego w ofertach pojawiają się perfumy, biżuteria, torebki, a nawet ubrania.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowane przez Avon. Staramy się dodawać je na bieżąco, ponieważ wiemy, jak ważne dla klientów są przeceny. Na samym początku znajdują się oferty aktualne, a zaraz za nimi wydania archiwalne. Nie usuwamy ich z naszej strony, gdy przestają obowiązywać, ponieważ chcemy, aby możliwe było porównanie poszczególnych promocji oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Nie obawiaj się, że pomylisz oferty archiwalne z aktualnymi. Te pierwsze zaznaczamy specjalną grafiką. Ponadto przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Oprócz internetowego przeglądania gazetek promocyjnych Avon możesz także przybliżać ich poszczególne strony. Jest to niezwykle przydatna opcja, ponieważ ułatwia odczytywanie ważnych informacji zapisanych przy produktach. Często warunki pozwalające na skorzystanie z danej promocji charakteryzują się drobnym drukiem i niemożliwe jest ich przeczytanie bez przybliżenia strony.

Ponadto na naszej stronie możesz skorzystać z wyszukiwarki. Wpisz w nią nazwę szukanego produktu bądź sklepu, a system sam wyszuka dla Ciebie te informacje. Natomiast jeśli podasz nam swoją lokalizację – wskażemy Ci, gdzie w okolicy zrobisz zakupy najtaniej!

Gazetki promocyjne Avon - ceny

Gazetki promocyjne Avon - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Avon. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Zapachy damskie

 • woda perfumowana Perceive - 45,99 zł za 50 mililitrów
 • woda perfumowana Eve Truth - 45,99 zł za 50 mililitrów
 • woda toaletowa Avon Pure - 19,99 zł za 50 mililitrów

Zapachy męskie

 • woda toaletowa Black Suede Leather - 45,99 zł za 75 mililitrów
 • woda toaletowa Wild Country Spirit - 49,99 zł za 75 mililitrów
 • woda perfumowana Segno - 69,99 zł za 75 mililitrów

Akcesoria do golenia

 • maszynka z wymiennymi ostrzami - 15,99 zł za sztukę
 • pianka do golenia - 19,99 zł za 200 mililitrów
 • woda po goleniu - 8,99 zł za 100 mililitrów

Pielęgnacja twarzy

 • serum aktywujące młodość skóry - 45,99 zł za 30 mililitrów
 • luksusowy eliksir odmładzający - 69,99 zł za 40 mililitrów
 • masażer do twarzy - 45,99 zł za sztukę

Tekstylia

 • ręcznik plażowy - 49,99 zł za sztukę
 • piżama z shortami - 59,99 zł za sztukę
 • kapcie z haftowanymi czereśniami - 34,99 zł za parę

Akcesoria

 • półokrągła torebka Daisy - 59,99 zł za sztukę
 • naszyjnik Joy Sunshine - 19,99 zł za sztukę
 • torba chłodząca - 59,99 zł za sztukę

Okulary przeciwsłoneczne

 • okulary przeciwsłoneczne z ozdobnymi kryształkami - 24,99 zł za parę
 • okulary przeciwsłoneczne ze ściętymi brzegami - 27,99 zł za parę
 • okulary przeciwsłoneczne kocie oczy - 35,99 zł za parę