Aktualne gazetki AT 17.07

Informacje o AT
AT

AT - promocje

AT to przedsiębiorstwo handlowe posiadające siedzibę w Krotoszynie. Zajmuje się przede wszystkim sprzedażą artykułów elektrycznych i oświetleniowych, a także produktów chemicznych, farmaceutycznych oraz spożywczych. W ramach spółki prowadzona jest zarówno sprzedaż detaliczna, jak i hurtowa w wielu miastach Polski.

Przedsiębiorstwo charakteryzuje się wyczulonymi zmysłami na potrzeby i oczekiwania klientów, którzy stanowią dla firmy najwyższą wartość. Ponadto sieć gwarantuje różnorodny asortyment, szeroki zasięg, a także zaangażowanie, dużą wiedzę pracowników, doświadczenie oraz uczciwość. Wszystkie z wymienionych czynników determinują sukces przedsiębiorstwa.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych AT?

Przedsiębiorstwo zachęca swoich klientów do korzystania z gazetek promocyjnych, w których znajdują się atrakcyjne przeceny na cały asortyment sieci. Oferty obowiązują przez cały miesiąc i w jednym czasie pojawia się aż pięć gazetek. Liczą one 12, 16, 24, 36 oraz 48 stron wyjątkowych promocji. Dzięki tak dużej obszerności oraz ilości wydań klienci mogą liczyć na mnóstwo przecen, po które warto wybrać się do sklepów AT. Na łamach gazetek można znaleźć wiele różnorodnych produktów oferowanych przez sieć.

O sieci AT

AT to przedsiębiorstwo handlowe posiadające swoją siedzibę w Krotoszynie, gdzie istnieje od 1990 r. Przez tak długi czas działania firma zyskała zaufanie wielu klientów. Sieć zajmuje się sprzedażą artykułów elektrycznych, oświetleniowych, chemicznych, farmaceutycznych oraz spożywczych. Prowadzona sprzedaż odbywa się na terenie całej Polski zarówno detalicznie, jak i hurtowo. Aktualnie firma zatrudnia ponad 860 pracowników i posiada ponad 70 placówek elektryczno-oświetleniowych, a także prawie 40 hurtowni elektrycznych.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci AT

Jeśli lubisz kupować wiele różnorodnych produktów w jednym miejscu to z pewnością pokochasz sklepy AT. Jest to przedsiębiorstwo handlowe oferujące klientom artykuły elektryczne, oświetleniowe, chemiczne, farmaceutyczne, a nawet produkty spożywcze. Asortyment charakteryzuje się wysoką jakością, a także stosunkowo niską ceną. Kolejną zaletą firmy jest to, że przygotowuje dla konsumentów liczne gazetki promocyjne, które są przepełnione atrakcyjnymi przecenami.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez przedsiębiorstwo AT to moc niesamowitych przecen. Obowiązują przez cały miesiąc i w jednym czasie pojawia się ich aż pięć. Liczba ich stron wynosi 12, 16, 24, 36 oraz 48. Na ich łamach można znaleźć wiele fantastycznych przecen, które z pewnością ucieszą każdego klienta. Dzięki tak dużej obszerności ofert z pewnością każdy konsument znajdzie dla siebie coś odpowiedniego w promocyjnej cenie. Dodatkowy atut gazetek stanowi to, że wszystkie są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, co ułatwia planowanie zakupów w sklepach tej firmy.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania klientów, dlatego na naszą stronę na bieżąco dodajemy aktualne gazetki promocyjne przygotowywane przez przedsiębiorstwo AT. Znajdziesz je u nas od razu w dniu ich wejścia w życie. Ponadto masz możliwość przejrzenia ofert, które nie są już aktualne. Zachowujemy je na naszej stronie, abyś mógł porównać ceny poszczególnych produktów, a także sprawdzić, jakie artykuły najczęściej ulegają przecenie. Wydania archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką, dlatego na pewno nie pomylisz ich z ofertami obowiązującymi w chwili obecnej.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Oprócz internetowego przeglądania gazetek promocyjnych sieci AT zapewniamy Ci możliwość przybliżania ich poszczególnych stron. Jest to niezwykle korzystna opcja, ponieważ dzięki niej możesz bez problemu odczytać wszystkie szczegóły zapisane w gazetkach. To niezwykle ważne, ponieważ często to właśnie małym druczkiem zapisywane są istotne informacje pozwalające na skorzystanie z danej promocji.

Gazetki promocyjne AT - ceny

Gazetki promocyjne AT - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych AT. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Przekąski

 • chipsy Chipsletten - 3,72 zł za 100 gramów
 • chipsy Monster Munch - 2,99 zł za 50 gramów
 • paluszki Lajkonik - 2,72 zł za 280 gramów

Napoje

 • napój Aloe Vera - 2,50 zł za 500 mililitrów
 • napój Lipton Green - 1,45 zł za 330 mililitrów
 • napój Pepsi - 1,45 zł za 330 mililitrów

Bakalie

 • smażone pestki słonecznika - 2,20 zł za 200 gramów
 • suszone rodzynki sułtańskie - 2,37 zł za 100 gramów
 • mieszanka studencka - 3,71 zł za 100 gramów

Ciastka

 • ciastka Pieguski - 2,93 zł za 135 gramów
 • ciastka Delicje - 2,58 zł za 147 gramów
 • wafle Chrups - 11,87 zł za kilogram

Żelki

 • żelki Haribo - 3,39 zł za 80 gramów
 • żelki Maoam - 4,33 zł za 140 gramów
 • żelki Roulette - 1,55 zł za 45 gramów

Przetwory

 • pomidory całe bez skórki - 3,19 zł za 400 gramów
 • sos pomidorowy z bazylią - 6,34 zł za 350 gramów
 • syrop klonowy - 15,59 zł za 250 mililitrów

Produkty zbożowe

 • kasza gryczana biała - 3,28 zł za 100 gramów
 • kasza jęczmienna - 1,35 zł za 4 x 100 gramów
 • ryż biały - 2,18 zł za 4 x 100 gramów