Informacje o Astir
Astir

Astir - promocje

Astir to hurtownia spożywcza, która bardzo szybko stała się liderem branży. Aktualnie może się pochwalić szerokim asortymentem produktów spożywczych znanych marek. Oferuje je w konkurencyjnych cenach, ale jednocześnie zachowuje ich wysoką jakość. Z tego powodu jest ceniona przez klientów. Hurtownia zajmuje się przede wszystkim zaopatrzeniem sklepów, supermarketów, stacji benzynowych, restauracji, hurtowni, a także współpracą z sieciami detalicznymi.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych?

Astir proponuje swoim klientom zakup przecenionych produktów, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych. Te atrakcyjne oferty obowiązują zazwyczaj przez miesiąc, a niekiedy nawet przez 1,5 miesiąca. Najczęściej liczba stron pojawiających się w gazetkach wynosi 56, jednak przy dłuższym okresie obowiązywania stron pojawia się ponad 60. Gazetki są bardzo obszerne, dzięki czemu na ich łamach można znaleźć wiele przecenionych artykułów. Na każdej stronie umieszczonych jest kilka lub kilkanaście produktów w naprawdę niskich cenach.

Marka własna sieci Astir

Popularną marką własną oferowaną przez hurtownię Astir jest Farma. Sieć oferuje pod tą marką takie produkty, jak chrzan, groszek, koncentrat pomidorowy, kukurydza, ogórki, olej, papryka, makaron czy pieczarki. Wszystkie produkty marki Farma charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także niską ceną.

O sieci Astir

Astir to sieć, której początki istnienia sięgają roku 1990. To właśnie wtedy w Chorzowie powstała hurtownia spożywcza Astir. Została założona przez Renatę i Wojciecha Małodobrych. Początkowo działalność była bardzo skromna, ale w szybkim tempie zaczęła się rozwijać i zdobywać zaufanie wielu klientów. Aktualnie sieć może się pochwalić dużą liczbą zadowolonych i usatysfakcjonowanych konsumentów. Hurtownia nieustannie stara się poszerzać swoją ofertę poprzez nowy asortyment, marki własne, przygotowywanie gazetek promocyjnych, a także programów lojalnościowych.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Astir

Na tej stronie publikujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Astir. Jest to sklep z kategorii spożywczej, dlatego w poniższych ofertach to właśnie jedzenie i napoje są najczęściej występującymi pozycjami. Niektóre informacje w gazetkach są zapisane drobnym drukiem, ale mimo to zachęcamy do zapoznawania się z nimi. Często właśnie pod taką postacią umieszczane są warunki pozwalające na zakup wybranych produktów w niższych cenach.

Co można znaleźć w gazetkach?

Astir stara się jak najlepiej spełniać oczekiwania i potrzeby swoich klientów, dlatego specjalnie dla nich przygotowuje gazetki promocyjne. Obowiązują one zazwyczaj przez miesiąc, a niekiedy nawet przez 1,5 miesiąca. Liczba stron pojawiają się w gazetkach nie jest ściśle określona. Najczęściej wynosi ona 56, ale przy dłużej obowiązujących ofertach w gazetkach pojawia się ponad 60 stron. Oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia planowanie zakupów. Na ich łamach można znaleźć wiele produktów spożywczych w atrakcyjnych cenach.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszą stronę dodajemy wszystkie gazetki promocyjne. Staramy się wstawiać je na bieżąco, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. Pomaga to w znalezieniu najbardziej atrakcyjnych ofert. Wszystkie gazetki znajdziesz poniżej. Na samej górze dostępne są wydania aktualne, a dopiero później znajdują się oferty archiwalne. Te drugie zaznaczone są wyraźną grafiką, dlatego z pewnością nie pomylisz ich z ofertami obowiązującymi w chwili obecnej. Przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie zakupów.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Klientom sieci Astir zapewniamy możliwość korzystania z internetowego przeglądania gazetek promocyjnych. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, ponieważ nie potrzebujesz ich papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi rabatami przygotowanymi przez sklep. Dodatkowo oferujemy opcję przybliżania poszczególnych stron znajdujących się w gazetkach.

Na górze naszej strony dostępna jest wyszukiwarka. Skorzystaj z niej jeśli zależy Ci na szybkim wyszukaniu przecenionych produktów. Wystarczy, że wpiszesz w nią ich nazwę, a system sam podpowie, gdzie kupisz je najtaniej. Ponadto możesz w niej wyszukać najlepsze promocje dostępne w Twojej okolicy. W tym celu wpisz swoją lokalizację bądź nazwę sklepu.

Gazetki promocyjne Astir - ceny

Gazetki promocyjne sieci Astir - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Astir. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Napoje

 • napój energetyczny Tiger - 1,39 zł za 250 mililitrów
 • sok Hortex - 3,29 zł za litr
 • napój Hortex - 2,99 zł za 1,75 litra

Sosy

 • chrzan luksusowy - 2,40 zł za 160 gramów
 • majonez Kielecki - 8,25 zł za 700 mililitrów
 • ketchup Społem - 3,75 zł za 500 gramów

Dania gotowe

 • gulasz wołowo-wieprzowy - 6,19 zł za 500 gramów
 • fasolka po bretońsku - 4,35 zł za 700 gramów
 • flaki - 10,39 zł za 500 gramów

Przetwory

 • powidła śliwkowe - 3,42 zł za 290 gramów
 • ogórki konserwowe - 6,29 zł za 800 gramów
 • buraczki ćwikłowe przetarte - 2,49 zł za 300 gramów

Makarony

 • tortellini - 4,18 zł za 250 gramów
 • makaron krajanka - 1,00 zł za 250 gramów
 • makaron łazanki - 2,19 zł za 400 gramów

Ryż

 • ryż ekspresowy - 2,29 zł za 4 x 100 gramów
 • ryż naturalny brązowy - 3,45 zł za 4 x 100 gramów
 • ryż parboiled - 3,45 zł za 4 x 100 gramów

Pasztety

 • pasztet z drobiem - 1,49 zł za 180 gramów
 • pasztet z kaczki - 1,19 zł za 90 gramów
 • pasztet kremowy z drobiem i pomidorami - 1,67 zł za 180 gramów