Aktualne gazetki Arhelan 17.07

Informacje o Arhelan
Arhelan

Arhelan - promocje

Arhelan to sieć sklepów, które posiadają długoletnie doświadczenie na rynku polskim. Początkowo zajmowały się sprzedażą hurtową produktów spożywczych. Następnie zaczęły powstawać pierwsze markety. Asortyment sieci składa się przede wszystkim z jedzenia i napojów, ale także z artykułów przemysłowych i chemii gospodarczej. Najlepsze oferty sieci Arhelan umieszczane są w gazetkach promocyjnych, do których czytania sieć zachęca klientów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Arhelan?

Gazetki promocyjne sieci obowiązują średnio dwa tygodnie i liczą 24 strony atrakcyjnych przecen. Na każdej z nich można znaleźć wiele produktów w naprawdę niskich cenach. Jeśli często robisz zakupy w sklepach Arhelan to nie zapomnij o przeglądaniu ofert, ponieważ znajdują się tam atrakcyjne promocje. W gazetkach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale na ich łamach występują także artykuły chemiczne i przemysłowe. Oferty są tworzone bardzo przejrzyście, dzięki czemu planowanie zakupów w tej sieci staje się łatwiejsze.

Karty i bony towarowe

Sieć Arhelan w swojej ofercie posiada karty i bony towarowe, które mogą okazać się świetnym pomysłem na prezent dla pracowników. Dzięki nim osoby obdarowane będą mogły zrobić dowolne zakupy w sklepach za wybraną przez Ciebie kwotę. Zarówno karty, jak i bony ważne są przez trzy miesiące z możliwością realizacji we wszystkich sklepach sieci Arhelan.

O sieci Arhelan

Początki sieci Arhelan związane są z rokiem 1991 r., kiedy firma została założona przez Burzyńskich w Bielsku Podlaskim. Początkowo zajmowała się sprzedażą hurtową produktów spożywczych, ale w kolejnych latach swojej działalności rozpoczęła budowanie marketów. Pierwszy sklep został otwarty w Bielsku Podlaskim, a kolejne na terenie całego województwa podlaskiego. W 2007 r. sieć pojawiła się w województwie warmińsko-mazurskim, natomiast w 2018 r. jej sklepy otwarto na Mazowszu. Aktualnie Arhelan posiada ponad 90 marketów zlokalizowanych w wielu miejscowościach Polski.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Arhelan

Ta strona w całości została poświęcona gazetkom promocyjnym, jakie sieć Arhelan przygotowuje dla swoich klientów. Na ich łamach można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów w naprawdę niskich cenach. Przede wszystkim są to żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe.

Zachowujemy pewien porządek w prezentacji ofert. Dlatego na samym początku znajdziesz gazetki aktualne, a dopiero za nimi umieszczamy wydania archiwalne. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami, ponieważ często ważne informacje są w nich zapisywane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć Arhelan nieustannie zachęca swoich klientów do zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi. Oferty najczęściej obowiązują przez 2 tygodnie i liczą ok. 24 stron atrakcyjnych przecen. Na ich łamach przede wszystkim można znaleźć produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje. W ofertach pojawiają się również artykuły chemiczne i przemysłowe. Dzięki temu masz okazję zakupić wszystkie potrzebne rzeczy do domu w jednym miejscu. Oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów w sklepach Arhelan.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Arhelan. Staramy się na bieżąco dodawać je na naszą stronę, aby klienci mogli zapoznawać się z nimi od razu w dniu ich wejścia w życie. Na samym początku umieszczamy oferty aktualne, a dopiero za nimi wydania archiwalne. Są one bardzo potrzebne, ponieważ umożliwiają porównanie cen produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ oferty starsze zaznaczamy specjalną grafiką. Ponadto przy każdym wydaniu podana jest data obowiązywania.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Staramy się jak najbardziej ułatwiać klientom sieci Arhelan zapoznawanie się z przecenami, planowanie i robienie zakupów. Z tego powodu w naszym serwisie przygotowaliśmy wiele ciekawych opcji. Przede wszystkim możesz tutaj zapoznawać się z gazetkami promocyjnymi online. Ponadto masz możliwość przybliżania wybranych stron znajdujących się w ofertach. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów, zwłaszcza tych zapisanych drobnym drukiem. Ich czytanie jest istotne, ponieważ często stanowią one warunki skorzystania z danej promocji.

Gazetki promocyjne Arhelan - ceny

Gazetki promocyjne sieci Arhelan - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Arhelan. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Warzywa i owoce

 • winogrono jasne - 6,99 zł za kilogram
 • pieczarka - 5,99 zł za kilogram
 • pomidor malinowy - 3,99 zł za kilogram

Wędliny

 • filet gotowany z indyka - 37,99 zł za kilogram
 • szynka farmerska - 19,99 zł za kilogram
 • schab biebrzówka - 35,99 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa podwawelska - 14,99 zł za kilogram
 • kiełbasa podlaska - 18,99 zł za kilogram
 • kiełbasa Mistrza Jana - 23,99 zł za kilogram

Nabiał

 • jogurt pitny Danone - 2,29 zł za 200 gramów
 • mleko świeże - 2,79 zł za litr
 • maślanka Mrągowska - 3,39 zł za litr

Sery

 • ser topiony Hochland - 1,99 zł za 40 gramów
 • twaróg Piątnica - 3,39 zł za 250 gramów
 • ser żółty plastry Mlekpol - 3,79 zł za 150 gramów

Sosy

 • ketchup Heinz - 7,49 zł za 570 gramów
 • sos Tao Tao - 6,99 zł za 200 mililitrów
 • sos Dawtona - 4,79 zł za 500 gramów

Lody

 • rożek Koral - 1,79 zł za 110 mililitrów
 • lody Kaktus Shake - 2,59 zł za 90 mililitrów
 • lody Kolorowe Lato Koral - 8,99 zł za litr