Aktualne gazetki Almatur 23.06

Informacje o Almatur
Almatur

Almatur - promocje

Almatur to biuro podróży, które może pochwalić się najdłuższą działalnością w Polsce. Specjalizuje się w organizacji wycieczek dla studentów, ale poprzez wiele lat swojego istnienia na rynku wzbogaciło ofertę o wiele nowych obozów młodzieżowych. Wyjazdy odbywają się w różne miejsca na całym świecie, a długa historia biura podróży pozwala mieć pewność, że podróże z nim są bezpieczne.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Almatura?

Biuro podróży Almatur oferuje klientom wiele ofert promocyjnych, które umieszcza w swoich gazetkach. Pojawiają się one nieregularnie i rzadko, ale mają długi okres obowiązywania, dlatego możemy mieć pewność, że przeceny nie skończą się za szybko. W związku z tym, że gazetki nie pojawiają się często – zawierają bardzo dużo, bo aż ok. 200 stron licznych informacji na temat promocyjnych wyjazdów.

W gazetkach biura podróży Almatur znajduje się wiele propozycji wyjazdów młodzieżowych. Wszystkie są dokładnie opisane, dzięki czemu klienci mogą zapoznać się z ofertą i szybko przeanalizować, czy jest dla nich odpowiednia. Ponadto gazetki urozmaicone są w zdjęcia przedstawiające poszczególne wyjazdy oraz miejsca, do których odbywają się wycieczki. W gazetkach znajdują się zarówno miejscowości polskie, jak i zagraniczne, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Ze względu na obszerność gazetek na ich początku umieszczono spis treści, który ułatwia poszukiwanie wymarzonej wycieczki. Przy każdej propozycji podana jest również ilość dni przewidzianych na wyjazd.

O sieci Almatur

Almatur to biuro podróży, które zdecydowanie można określić mianem lidera wśród organizatorów wycieczek młodzieżowych. Powstało w 1956 r. i jest najdłużej działającym biurem podróży w Polsce, ponieważ istnieje już od ponad 60 lat! Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do ludzi młodych, ale poprzez tak długą działalność zwiększyło propozycje kierowane do klientów. Aktualnie prowadzi nie tylko obozy, ale również zimowiska i wczasy narciarskie. Ponadto organizuje wycieczki zagraniczne, nawet do egzotycznych krajów.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Almatur

Almatur to cenione biuro podróży, które oferuje swoim klientom atrakcyjne wycieczki w stosunkowo niskich cenach. Najlepsze propozycje można znaleźć w gazetkach promocyjnych, które pełne są ciekawych ofert. Dzięki propozycjom biura Almatur klienci mogą udać się na wspaniałe, długie i niedrogie wakacje, podczas których będą mieli okazję zwiedzić niesamowite miejsca.

Co można znaleźć w gazetkach?

W gazetkach promocyjnych biura podróży Almatur można znaleźć wiele atrakcyjnych ofert promocyjnych. Katalogi nie pojawiają się regularnie i często, ale obowiązują przez długi okres, co sprawia, że zamieszczane w nich okazje nie skończą się tak szybko. Gazetki liczą bardzo dużo stron, niekiedy ich liczba wynosi ok 200. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim informacje na temat promocyjnych wyjazdów, a także opisy poszczególnych wycieczek.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszą stronę staramy się dodawać na bieżąco wszystkie gazetki promocyjne, jakie tworzy biuro podróży Almatur. Poniżej znajdziesz zarówno katalogi aktualne, jak i wydania archiwalne. Dzięki temu możesz je porównać i sprawdzić, jakie wycieczki były popularne w poprzednim sezonie. Przy każdej gazetce znajduje się data obowiązywania, dzięki czemu masz pewność do kiedy podane oferty będą aktualne. Wydania archiwalne zaznaczone są na naszej stronie specjalną grafiką, żebyś nie pomylił ich z tymi obowiązującymi w chwili obecnej.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Zapewniamy wiele ciekawych rozwiązań dla klientów biura podróży Almatur korzystających z naszej strony. Poniżej możesz nie tylko przeglądać gazetki promocyjne online, ale także przybliżać ich poszczególne strony. Taka opcja ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych małym drukiem. Zapoznawanie się z nimi jest niezwykle istotne, ponieważ często to właśnie tam mogą się znajdować ważne informacje dotyczące skorzystania z promocji czy zakupu konkretnej wycieczki.

Na samym dole podane są najbardziej atrakcyjne oferty z najnowszego katalogu. Zostały one podzielone na kilka kategorii, dzięki czemu w łatwy sposób odnajdziesz to, czego aktualnie szukasz. Jest to idealna opcja dla osób pragnących szybko wyszukać atrakcyjną ofertę.

Gazetki promocyjne Almatur - ceny

Gazetki promocyjne Almatur - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Almatur. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w maju 2020 roku.

Morze

 • Puck - 2149 zł za osobę (10 noclegów)
 • Jastrzębia góra - 1699 zł za osobę (10 noclegów)
 • Krynica Morska - 1599 zł za osobę (10 noclegów)

Góry

 • Muszyna - 1649 zł za osobę (10 noclegów)
 • Poronin - 1649 zł za osobę (10 noclegów)
 • Zakopane - 1149 zł za osobę (10 noclegów)

Kolonie i obozy młodzieżowe za granicą

 • Paryż - 2389 zł za osobę (5 noclegów)
 • Rimini - 1849 zł za osobę (8 noclegów)
 • Malta - 2199 zł za osobę (7 noclegów)

Grecja

 • Skotina - 1749 zł za osobę (8 noclegów)
 • Peloponez - 2459 zł za osobę (10 noclegów)
 • Tolo - 2999 zł za osobę (7 noclegów)

Kursy językowe za granicą

 • Malta - 6399 zł za osobę (2 tygodnie)
 • Cypr - 4099 zł za osobę (tydzień)
 • Londyn - 11399 zł za osobę (2 tygodnie)

Mazury

 • Kortowo - 1749 zł za osobę (10 noclegów)
 • Ruciane Nida - 1499 zł za osobę (10 noclegów)
 • Giby - 1399 zł za osobę (10 noclegów)

Klub młodego podróżnika

 • Gruzja - 4486 zł za osobę (10 noclegów)
 • Turcja - 2489 zł za osobę (12 noclegów)
 • Chorwacja - 2389 zł za osobę (6 noclegów)