Informacje o Adeks
Adeks

Adeks - promocje

ADEKS to polska firma chemiczno-kosmetyczna zlokalizowana w Będzinie oddalonym o ok. 10 kilometrów od Katowic. Znajduje się w wysokiej czołówce firm posiadających dystrybucję największych koncernów produkcyjnych. Oferuje kilka tysięcy pozycji, wśród których znajdują się przede wszystkim kosmetyki i artykuły chemiczne.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych ADEKS?

Sieć ADEKS proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które pojawiają się regularnie. Dzięki temu konsumenci zawsze mogą liczyć na atrakcyjne przeceny w tych sklepach. Nowe oferty dostępne są raz w miesiącu i za każdym razem zawierają 24 strony licznych promocji. Wśród nich znajdują się artykuły chemiczne oraz kosmetyki. Gazetki są bardzo przejrzyste, a przy każdym produkcie umieszczone są wyraźnie zapisane ceny.

Almusso Home w sieci ADEKS

Od kilku lat firma ADEKS tworzy ścisłą kooperację z fabryką ALMUS, która jest producentem marki ALMUSSO. Są to papiery higieniczne o wysokiej jakości przeznaczonej do użytku domowego. Takie rozwiązanie pozwoliło firmie ADEKS rozwinąć działalność w gałęzi przemysłu higienicznego.

Poza tym firma ADEKS posiada dystrybucje wielu znanych marek, takich jak Gilette, Garnier, Lakma, Bros, Unilever czy Gold Drop.

O sieci Adeks

ADEKS jest polską firmą chemiczno-kosmetyczną, która w swojej ofercie posiada wiele kosmetyków różnych marek, a także artykuły chemiczne. Ponad 25 lat doświadczenia na rynku sprawiło, że klienci chętnie kupują produkty tej firmy. Cenią nie tylko ich niską cenę, ale także wysoką jakość. W 2011 r. firma ADEKS rozwinęła swoją działalność w gałęzi przemysłu higienicznego tworząc ścisłą kooperację z fabryką ALMUS będącą producentem marki ALMUSSO. Przedstawiciele handlowi ADEKS obsługują klientów w województwach: śląskim, dolnośląskim, opolskim, małopolskim oraz świętokrzyskim.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Adeks

ADEKS oferuje swoim klientom wiele różnorodnych kosmetyków i artykułów chemicznych. Sieć stara się spełniać wszystkie potrzeby i wymagania konsumentów, dlatego dostosowuje produkty do współczesnego rynku. Ponadto co miesiąc przygotowuje liczne promocje na różnorodny asortyment - są one umieszczane są w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć ADEKS proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które pojawiają się co miesiąc i liczą 24 strony atrakcyjnych przecen. Znajdują się w nich różnorodne kosmetyki i artykuły chemiczne. Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów staje się łatwiejsze. Na każdej stronie można znaleźć kilkanaście propozycji przygotowanych przez sieć ADEKS. Aktualne ceny zapisane są wyraźnymi kolorami, co sprawia, że niemożliwe jest przeoczenie promocji.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne sieci ADEKS, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. Na naszej stronie znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i archiwalne, które są zaznaczone wyraźną grafiką – dzięki temu nie pomylisz ich z tymi obowiązującymi w danym momencie. Wstawiamy je, aby możliwe było porównanie cen i sprawdzenie, jakie produkty zostają najczęściej przecenione. Przy każdej gazetce podana jest data, do kiedy można robić zakupy zgodnie z zamieszczonymi w niej przecenami.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Staramy się spełniać wszystkie potrzeby i wymagania klientów, dlatego na naszej stronie znajdziesz wiele korzystnych rozwiązań. Oprócz przeglądania gazetek promocyjnych online możesz przybliżać ich poszczególne strony. Taka opcja pomaga zapoznać się ze wszystkimi szczegółami, nawet tymi, które zostały zapisane małym druczkiem. Zachęcamy do czytania takich adnotacji, ponieważ często to właśnie tam umieszczane są warunki skorzystania z promocji.

Ponadto na naszej stronie możesz skorzystać z wyszukiwarki. Wystarczy, że wpiszesz w nią nazwę szukanego produktu bądź sklepu, a system sam podpowie Ci te informacje. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którą chcą szybko i sprawnie znaleźć promocje na różnorodne artykuły. Możesz również podać nam swoją lokalizację – wtedy wyszukamy najlepsze przeceny w Twojej okolicy.

Gazetki promocyjne Adeks - ceny

Gazetki promocyjne sieci Adeks - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Adeks. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Mydła w płynie

 • mydło w płynie Carex – 3,05 zł za 250 mililitrów
 • mydło w płynie Luksja – 3,65 zł za 500 mililitrów
 • Luksja mydło w płynie zapas – 5,15 zł za 900 mililitrów

Dezodoranty

 • dezodorant Old Spice - 6,81 zł za 50 mililitrów
 • dezodorant Blase - 9,35 zł za 150 mililitrów
 • dezodorant Exclamation - 8,95 zł za 150 mililitrów

Pielęgnacja włosów

 • szampon do włosów Fructis - 7,80 zł za 400 mililitrów
 • szampon do włosów Elseve - 8,46 zł za 400 mililitrów
 • odżywka do włosów Fructis - 7,16 zł za 200 mililitrów

Środki czystości

 • płyn do naczyń Fairy - 3,29 zł za 450 mililitrów
 • proszek do prania Vizir - 3,41 zł za 300 gramów
 • kapsułki do prania Ariel - 20,30 zł za 26 sztuk

Pilniki

 • pilnik banan - 1,89 zł za sztukę
 • pilnik szafir - 2,15 zł za sztukę
 • pilnik papierowy - 1,48 zł za sztukę

Grzebienie

 • grzebień kolorowy - 2,05 zł za sztukę
 • grzebień sferyczny - 1,70 zł za sztukę
 • grzebień z rączką - 1,40 zł za sztukę

Pasty do zębów

 • pasta do zębów Colgate Herbal - 2,65 zł za 100 mililitrów
 • pasta do zębów Colgate Fluor - 2,84 zł za 100 mililitrów
 • pasta do zębów Colodent - 2,21 zł za 100 mililitrów