Aktualne gazetki Abra Meble 23.06

Informacje o Abra Meble
Abra Meble

Abra Meble - promocje

Abra Meble to sieć działająca w Polsce już od 1990 r. Jej produkty tworzone są z myślą o wygodzie klientów, którzy chcą zakupić dobre jakościowo i przystępne cenowo artykuły. Od 2011 r. spółka znajduje się w strukturach jednej z największych na świecie firm, które zajmują się sektorem wyposażenia wnętrz oraz produktami gospodarstwa domowego.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Abry?

Abra Meble to sklep, który podobnie jak inne działające w tej branży oferuje swoim klientom gazetki promocyjne. Można w nich znaleźć wiele przecenionych ofert meblowych i akcesoriów potrzebnych do wyposażenia wnętrz. Gazetki uwzględniają wszystkie półki cenowe i posiadają opcje artykułów przeznaczonych do konkretnych pomieszczeń. Znajdują się w nich także produkty sezonowe, jak przykładowo oferty wakacyjne czy artykuły związane z nadchodzącym rokiem szkolnym.

Gazetki promocyjne sieci sklepów Abra Meble nie pojawiają się regularnie. Niekiedy obejmują tylko kilka dni, a często nawet kilka miesięcy. Warto śledzić je aktualnie, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami i nie przegapić żadnej korzystnej oferty! Ilość stron znajdujących się w gazetkach również nie jest ściśle określona – zazwyczaj jest to kilka stron atrakcyjnych przecen, po które warto wybrać się do sklepu, zwłaszcza jeśli jesteśmy w trakcie urządzania mieszkania czy ogrodu.

Marki własne w sklepach Abra Meble

Sieć specjalnie dla swoich klientów stworzyła tzw. „markę własną”, która nazywa się Quattro Mobili i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Produkty tej marki dostępne są wyłącznie w sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym Abra. Charakteryzują się ponadczasowym i uniwersalnym wyglądem, szeroką gamą kolorystyczną oraz wysoką jakością zastosowanych surowców. Ponadto ich zakup gwarantuje profesjonalną obsługą serwisową, a także 3-letnią gwarancję. Marka Quattro Mobili posiada kilka kolekcji, które wzbudzają zachwyt klientów swoją różnorodnością.

O sieci Abra Meble

Abra, to polski oddział meblarskiego koncernu Steinhoff International Holdings Limited, który wywodzi się z RPA. W naszym kraju działa obecnie kilkadziesiąt sklepów tej marki, ale sieć wciąż poszukuje lokalizacji pod nowe obiekty. W sklepach Abra możemy kupić meble do każdego pomieszczenia - pokoju dziennego, jadalni czy sypialni. W asortymencie znajdują się także artykuły dekoracyjne i oświetleniowe.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Abra Meble

Abra Meble to sieć zajmująca się sektorem wyposażenia wnętrz i produktami przydatnymi w gospodarstwie domowym. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do osób, które przeprowadzają remont w domu lub ogrodzie. Ciekawe propozycje kierowane są do osób indywidualnych, jak i do firm. Sieć przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne oferty, które zamieszczane są w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Abra Meble są pełne różnorodnych ofert meblowych i akcesoriów niezbędnych podczas wyposażenia wnętrz. Niestety oferty nie pojawiają się regularnie. Często obejmują swoim okresem obowiązywania tylko kilka dni, a niekiedy nawet wiele miesięcy. Zalecamy ich śledzenie, ponieważ na ich łamach znajdują się produkty w naprawdę atrakcyjnych cenach. Po przecenione artykuły warto wybrać się do sklepów Abra Meble, szczególnie jeśli jesteś w trakcie przeprowadzania remontu czy urządzania mieszkania.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne sieci Abra Meble, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne, które zaznaczamy wyraźną grafiką, żeby nie możliwe było ich pomylenie z ofertami obowiązującymi w danym momencie. Dodajemy wszystkie gazetki, abyś mógł porównać ceny produktów oraz sprawdzić, jakie artykuły najczęściej zostają przecenione.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie udostępniamy wiele ciekawych możliwości, aby planowanie zakupów w sieci Abra Meble stało się łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Oprócz internetowego przeglądania gazetek promocyjnych możesz przybliżać ich poszczególne strony. Taka opcja ułatwia odczytywanie szczegółów zapisywanych przy promocjach, co jest niezwykle ważne, ponieważ często to właśnie tam znajdują się warunki skorzystania z promocji.

Jeśli zależy Ci na jeszcze szybszym wyszukaniu produktów to skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Wystarczy, że wpiszesz w odpowiednie pole nazwę szukanego artykuły bądź sklepu, a system sam podpowie Ci te informacje. Dzięki temu sprawnie poznasz najnowsze promocje. Możesz również podać swoją lokalizację – wtedy podpowiemy Ci, gdzie zrobisz zakupy najtaniej.

Gazetki promocyjne Abra Meble - ceny

Gazetki promocyjne Abra Meble - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Abra Meble. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Wersalki

 • wersalka Doris - 799 zł za sztukę
 • wersalka Lisa - 799 zł za sztukę
 • wersalka Swing - 799 zł za sztukę

Sofy

 • sofa Otis - 1099 zł za sztukę
 • sofa Zara - 1099 zł za sztukę
 • sofa Bravo - 1099 zł za sztukę

Kanapy

 • kanapa Lizbona - 1599 zł za sztukę
 • kanapa Diora - 1599 zł za sztukę
 • kanapa Astoria - 1699 zł za sztukę

Narożniki

 • narożnik Carla - 1899 zł za sztukę
 • narożnik Milano - 1899 zł za sztukę
 • narożnik Bueno z pufami - 1899 zł za sztukę

Krzesła

 • krzesło Alan - 149 zł za sztukę
 • krzesło Niko - 199 zł za sztukę
 • krzesło Enzo - 239 zł za sztukę

Fotele

 • fotel Kaja - 799 zł za sztukę
 • fotel Gobi - 799 zł za sztukę
 • fotel Diora - 799 zł za sztukę

Szafy

 • szafa Avola - 899 zł za sztukę
 • szafa Arti - 1199 zł za sztukę
 • szafa Verona 200 - 1199 zł za sztukę