Tymbark - znajdziesz w 45 aktualnych gazetkach promocyjnych

Tymbark to jedno z najbardziej znanych i cenionych polskich przedsiębiorstw przemysłu spożywczego. Jest to również producent soków, nektarów i napojów, bez których wiele osób nie wyobraża sobie posiłku. Nazwa firmy pochodzi od miejscowości, gdzie znajduje się przetwórnia owocowo-warzywna. Cha ...

rakterystycznym elementem tej marki są kapsle umieszczane na szklanych butelkach napojów. Pod nimi można znaleźć ciekawe napisy, które potrafią wywołać uśmiech na wielu twarzach. Pierwsze hasło pojawiło się w 1993 r. i brzmiało „Uszy do góry”. Sprawdź, które sklepy przygotowały atrakcyjne promocje na produkty „Tymbarka”!

Systematycznie przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w super cenach. Tymbark to słowo znalezione w 1145 gazetkach, w tym 45 to gazetki bieżące, a 1100 to promocje po terminie obowiązywania. Najczęściej tymbark znajduje się w gazetkach sieci E.Leclerc. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem tymbark została dodana ---. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst