Chcesz dowiadywać się o ciekawych promocjach tego produktu?

Szynki - znajdziesz w 89 aktualnych gazetkach promocyjnych

Szynka stanowi wyrób garmażeryjny, który pozyskuje się z tuszy wieprzowej. Występuje w wersji schłodzonej lub mrożonej, może pojawiać się z kością lub bez. Jej barwa różni się w zależności od rodzaju, najczęściej jest różowa, ale niekiedy przechodzi w czerwone odcienie. Przy szynkach często z ...

najduje się tłuszczyk w kolorze białym lub lekko różowym. Szynki są konserwowane na sucho lub na mokro. Na rynku występuje wiele odmian tego produktu, dlatego z pewnością każdy wybierze idealny rodzaj dla siebie. Sprawdź, które sklepy przygotowały promocje na szynki!

Na bieżąco przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w najatrakcyjniejszych cenach. Szynki to słowo znalezione w 2189 gazetkach, w tym 89 to gazetki ważne, a 2100 to oferty zakończone. Najczęściej szynki znajduje się w gazetkach sieci Makro. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem szynki została odnaleziona 21 września. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten towar, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst