Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę pomarańcze do powiadomień!

Pomarańcze - znajdziesz w 42 aktualnych gazetkach promocyjnych

Pomarańcze pochodzą z południowych Chin i wschodniej Azji. Dziś są powszechnie uprawiane w ponad 100 krajach o klimacie tropikalnym i subtropikalnym. Owoce pomarańczy są bardzo zdrowe, bo zawierają mnóstwo witamin (m.in. C i tych z grupy B), dlatego warto o nich pamiętać komponując codzienne ...

menu. Mają też dużo błonnika pokarmowego, który wspomaga procesy trawienne i pomaga zapobiegać zaparciom. Wykazują też działanie antybakteryjne i przeciwnowotworowe. Owoce pomarańczy są niskokaloryczne – 100 gramów to zaledwie około 50 kcal. Chcesz kupić pomarańcze? Sprawdź, w którym sklepie owoce objęte są promocją!

Na bieżąco przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu artykułów w najkorzystniejszych cenach. Pomarańcze to słowo odnalezione w 674 gazetkach, w tym 42 to gazetki bieżące, a 630 to oferty po terminie obowiązywania. Najczęściej pomarańcze pojawia się w gazetkach sieci Makro. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem pomarańcze została wrzucona 26 czerwca. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst