Parówki - znajdziesz w 59 aktualnych gazetkach promocyjnych

Parówki pochodzą z Austrii i Niemiec, ale możemy je spotkać na stołach w całej Europie. Jest to też jeden z ulubionych produktów śniadaniowych Polaków. Parówki to po prostu rodzaj kiełbasek z bardzo drobno zmielonej wędliny. W sklepach znajdziemy zarówno parówki z mięsa wieprzowego, jak i dro ...

biowego oraz cielęcego. Należy jednak pamiętać, że jest to produkt dosyć kaloryczny – w 100 gramach znajduje się około 230-250 kcal.

Świetnie smakują zarówno na zimno, jak i na ciepło, np. w hot-dogach czy pasztecikach lub zapiekankach. Szukasz parówek w atrakcyjnej cenie? Sprawdź, który sklep przygotował promocję!

Systematycznie przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w najkorzystniejszych cenach. Parówki to słowo odnalezione w 1549 gazetkach, w tym 59 to gazetki aktualne, a 1490 to oferty wygasłe. Najczęściej parówki występuje w gazetkach sieci Auchan. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem parówki została wrzucona ---. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst