Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę figi do powiadomień!

Figi - znajdziesz w 22 aktualnych gazetkach promocyjnych

Figi należą do jednych z najsmaczniejszych i najsłodszych owoców. Figowce rosną w Afryce, Azji, na Biskim Wschodzie, a także na południu Europy. Ich owoce świetnie pasują do deserów i dań wytrawnych, np. sałatek czy tart z serem kozim lub pleśniowym. Można je jeść zarówno na surowo, jak i po ...

przetworzeniu. Figi posiadają wiele wartości odżywczych. Są bogate w wapń, potas i magnez. Dietetycy zachwalają ich właściwości i przekonują, ze warto pamietać o nich podczas komponowania posiłków. Figi pomagają przy niedokrwistości i schorzeniach sercowo-naczyniowych. Zawierają też bardzo dużo błonnika, więc wspomagają perystaltykę jelit. Sprawdź, w którym ze sklepów kupisz figi w najlepszej cenie! 

Na bieżąco przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w najatrakcyjniejszych cenach. Figi to słowo znalezione w 299 gazetkach, w tym 22 to gazetki obowiązujące, a 277 to oferty wygasłe. Najczęściej figi występuje w gazetkach sieci Bonprix. Najnowsza gazetka promocyjna ze słowem figi została odnaleziona 16 sierpnia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten towar, włącz powiadomienia.

Rozwiń tekst