Betoniarka - Produkty

Betoniarka - gazetki

Treść dla osób pełnoletnich
E.Leclerc
NOWA!
28.11 - 09.12
Strona
1

betoniarka – największe promocje w innych sieciach handlowych

betoniarka - ciekawostki o produkcie

Betoniarka to sprzęt niezbędny na każdej budowie. Jak wybrać odpowiednią dla siebie?

Wybór betoniarki

Betoniarki dzielą się na trzy główne typy: bębnową, kielichową oraz samochodową. W przypadku niewielkich placów budowy, najczęściej wybiera się modele kielichowe, ponieważ są najmniejsze i najbardziej mobilne. Wybierając betoniarkę musisz zwrócić uwagę na jej: kształt, pojemność, możliwość przenoszenia, ramę i mechanizm przechylania. Ich wybór zależy od tego, jak często używasz sprzętu i na jak dużych obszarach Ci on służy.

Nieustannie przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w super cenach. Najczęściej betoniarka występuje w gazetkach sieci Polomarket. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Najważniejsze informacje o betoniarkach

Betoniarka to jedno z niezbędnych urządzeń na budowie. Jest także wykorzystywana podczas prac remontowych. Wybierając taki sprzęt, należy zwrócić uwagę na jego rodzaj i parametry.

W sprzedaży dostępnych jest kilka typów betoniarek. Promocje na tego typu urządzenia pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze i nabyć jakościowy sprzęt taniej.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić betoniarkę w promocjiprzejrzyj oferty sieci handlowych - tu najłatwiej "upolujesz" najlepsze okazje zakupowe.

W sklepach znajdziesz dwa typy betoniarek: stacjonarne i mobilne. Kupując taki sprzęt, weź również pod uwagę jego inne właściwości techniczne takie, jak pojemność bębna zasypowego, rodzaj zasilania oraz sposób przechyłu mieszalnika. Wszystko to wpływa na wygodę pracy, a także na koszty użytkowania betoniarki.

Producenci wyróżniają pojemność całkowitą, czyli rzeczywistą objętość bębna, oraz zasypową (roboczą), która określa maksymalną ilość zaprawy, jaką można wytworzyć w trakcie jednego cyklu mieszania.

Istotny jest również rodzaj zasilania betoniarki. Starsze modele działają na prąd 380V, te nowsze, bardziej ekonomiczne, są zasilane jednofazowo na 230V - wydajność obydwu typów jest porównywalna.

Ostatnią kwestią, którą warto wziąć pod uwagę przy zakupie betoniarki, jest sposób przechyłu mieszalnika. Wyróżnia się dwa jego rodzaje: na koło i na korbkę. Pierwszy wymaga siły, przez co nie jest komfortowy w obsłudze. Przechył na korbkę daje możliwość łatwiejszego manipulowania bębnem dzięki specjalnej przekładni ślimakowej.

Interesują Cię betoniarki w promocji? Gazetkowo to strona, która ułatwi Ci wyszukanie takich ofert.

Najpopularniejsze zastosowania betoniarek na budowie

Wybierając się do marketów po betoniarkę, gdzie w promocji najłatwiej spotkać taki sprzęt, przemyśl, do jakich celów zamierzasz go wykorzystać.

Jeśli budujesz dom jednorodzinny i masz do dyspozycji niewielką ekipę złożoną z 2-3 osób, zdecyduj się na betoniarkę o pojemności zasypowej w granicach 120-140 litrów. Aby zaoszczędzić na energii elektrycznej i ułatwić sobie pracę, warto zainwestować w urządzenie zasilane jednofazowo na 230V, z przechyłem na korbkę.

Niewielkie prace remontowe, np. murowanie ogrodzeń czy robienie wylewek, nie wymagają sprzętu o dużej pojemności. W takich przypadkach możesz zdecydować się na zakup betoniarki 80-litrowej.

Zastanawiasz się, gdzie promocje na betoniarki są aktualne? Skorzystaj z gazetek marketów, aby poznać ich akcje sprzedażowe.

Gdzie kupić betoniarkę w promocji?

Jula w promocji na betoniarki proponuje sprzęt jednofazowy, o pojemności 130 litrów i o stabilnej konstrukcji. Nie jest to jedyne miejsce, w którym znajdziesz takie urządzenia w korzystnych cenach.

W wielu sieciach handlowych pojawiają się promocje na betoniarki - Gazetkowo pomoże Ci wyszukać informacje o trwających zniżkach.