Strona główna >Lokalizacje >Zielona Góra

Zielona Góra - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 50 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Zielona Góra - sprawdź godziny otwarcia

Zastanawiasz się, gdzie zrobić zakupy w Zielonej Górze? Sprawdź, jakie centra handlowe i sklepy sieciowe prowadzą działalność na terenie tego miasta, a także zapoznaj się z aktualnymi promocjami i zniżkami.

Największe centra handlowe w Zielonej Górze

Zakupy w centrach handlowych cieszą się dużą popularnością wśród wielu konsumentów, ponieważ takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić dużo czasu, a ponadto nie trzeba przejmować się pogodą panującą na zewnątrz, gdyż wszystkie sklepy znajdują się w jednym budynku. W Zielonej Górze znajdują się trzy duże centra handlowe: Focus Mall Zielona Góra, Galeria Grafitt oraz Pasaż Tesco Zielona Góra. Na obszarze Focus Mall klienci mają okazję skorzystać z takich sklepów, jak: Orsay, RossmannRyłko, Media Markt, Empik, Monnari, Wojas, Coccodrillo, Hebe, Carrefour, Smyk, W.Kruk oraz z biura podróży Itaka. Galeria Grafitt z kolei zaprasza swoich klientów do sklepu Deni Cler, a w Pasażu Tesco konsumenci mogą zajrzeć dodatkowo do: Martes Sport czy też RTV Euro AGD.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Zielonej Górze

Klienci bardzo chętnie korzystają z różnego rodzaju sklepów sieciowych, gdyż zazwyczaj wiedzą czego mogą się spodziewać, a także liczą na zakup dobrych jakościowo produktów w niskich cenach. W Zielonej Górze swoją działalności prowadzi ponad 50 różnych sieci sklepów są to przede wszystkim takie sklepy jak: Biedronka, Dino, Lidl, Pepco, Żabka, Agata MebleAldi, Auchan, Brico Marche, Carrefour, Castorama, E.Leclerc, Intermarche, Kaufland, Leroy Merlin, Lewiatan, Media Expert, Natura, Mrówka, Świat Książki, Action, Alsen, BLU, Bodzio, Ziko Dermo, Vox, Drogerie Laboo, Forte, Groszek, Jasmin oraz Komfort. Jak widać mieszkańcy Zielonej Góry mają do dyspozycji bardzo wiele sklepów spożywczych, a także drogerii i sklepów zajmujących się sprzedażą artykułów przemysłowych oraz tych, w których można zakupić zarówno wyposażenie domu, jak i artykuły budowlane.

Baza sklepów z Zielonej Góry - sprawdź rabat

Szukanie rabatów to świetny sposób na podratowanie domowego budżetu. Rabat jest to obniżka wyjściowej ceny towaru - w zależności od sklepu można spotkać się z jego różnymi rodzajami, takimi jakrabat ilościowy, którego udziela się tym konsumentom, którzy kupują duże ilości danego towaru - np. rabaty przyznawane w sieci sklepów Biedronka za zakup 3 kostek masła lub 2 butelek oleju; rabat sezonowy, czyli wyprzedaż towaru po niższej cenie - często spotykany np. w Pepco lub w drogeriach; rabat gotówkowy - z którym można spotkać się w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego np. Media Markt; a także rabat handlowy - taka forma jest popularna zwłaszcza wśród osób aktywnych w Internecie, gdyż polega na promowaniu konkretnego produktu na swojej stronie. Kwotę przydzielonego rabatu można bez problemu obliczyć samodzielnie - jeśli jest on wyrażony procentowo, to wystarczy pomnożyć procent razy cenę produktu. 

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Zielonej Górze

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszelkimi promocjami, organizowanymi przez sieci sklepów w Zielonej Górze, to koniecznie przejrzyj gazetki promocyjne - które znajdziesz zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronach internetowych. Promocji warto szukać zwłaszcza w sklepach spożywczych - takich jak np. Biedronka lub Lidl, gdyż często organizują one akcje polegające np. na zakupie większej ilości produktów w niższej cenie. Dodatkowo Lidl udostępnia także klientom własną aplikację, dzięki której jej użytkownicy mogą skorzystać z dodatkowych zniżek na wybrane artykuły.