Zabrze - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 39 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Zabrze - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added

Mieszkasz w Zabrzu lub w okolicznej miejscowości i nie wiesz, gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? Sprawdź, jakie centra handlowe funkcjonują na terenie tego miasta oraz w jakich sklepach sieciowych możesz zrobić zakupy, a także przekonaj się, gdzie i jak szukać najlepszych promocji, rabatów i zniżek.

Największe centra handlowe w Zabrzu

Klienci bardzo lubią spędzać czas w centrach handlowych, jest to spowodowane nie tylko miłą atmosferą panującą w tych miejscach, ale także dużą oszczędnością czasu oraz możliwością wyeliminowania takich rzeczy, jak: stanie w korkach, czekanie na komunikację miejską czy też przejmowanie się warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Wszystkie sklepy znajdują się bowiem w jednym budynku, wiec klient nie musi wychodzić poza jego teren, aby przejść do kolejnego lokalu handlowego. Na terenie Zabrza funkcją dwa duże centra handlowe, są to: M1 Zabrze oraz Platan, na terenie których klienci mogą skorzystać z takich sklepów, jak: Orsay, Rossmann, Neonet, KikNatura, Super-Pharm, RTV Euro AGD, Wojas, TEDiAuchan, Coccodrillo, Maxi ZOO, Smyk, Martes Sport, Pepco, W.Kruk oraz biura podróży Itaka.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Zabrzu

Klienci wybierając się na zakupy do centrum handlowego idą z zamiarem odwiedzenia sklepów sieciowych. Tego typu sklepy cieszą się dużym zaufaniem wśród konsumentów, gdyż wiedzą oni czego mogą się spodziewać - są przekonani co do jakości zniżek, a także orientują się w aktualnych zniżkach i promocjach. Jednak sklepy sieciowe funkcjonują nie tylko w centrach handlowych, ale również na obszarze całego miasta. Na terenie Zabrza swoją działalność prowadzi ponad 40 różnych sklepów sieciowych, do najpopularniejszych z nich należą między innymi: Biedronka, Dino, Lidl, Pepco, RossmannSuper-PharmŻabka, Aldi, Auchan, Carrefour, Coccodrillo, EmpikKaufland, Lewiatan, Makro, Maxi ZOO, Media Markt, Natura, Netto, OBI, Smyk, Stokrotka, Ziko Dermo, Action, Alsen, Black Red WhiteBodzio, Forte, Globi, Komfort, Martes Sport czy też Sekret Urody

Baza sklepów z Zabrza - sprawdź rabat

Sklepy sieciowe bardzo często oferują swoim klientom różnego rodzaju zniżki i rabaty, najpopularniejszym rodzajem rabatu jest tak zwany rabat ilościowy. Najczęściej można spotkać się z nim w sklepach spożywczych, np. w sieci sklepów Biedronka, gdzie kupując określoną liczbę produktów klient zapłaci mniej za jedną sztukę, niż gdyby kupował tylko jeden artykuł tego rodzaju. Podobną formę rabatów stosują także drogerie np. Rossmann, który co jakiś czas przeprowadza akcje zniżkowe 2+2 lub 3+1.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Zabrzu

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszelkimi promocjami, to powinieneś przeglądać gazetki promocyjne, które znajdziesz zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronach internetowych. Dzięki nim dowiesz się nie tylko o aktualnie obowiązujących zniżkach i przyznawanych rabatach, ale także o akcjach promocyjnych szykowanych na przykład na następny tydzień.. Dodatkowo, warto zainteresować się, czy dany sklep umożliwia swoim klientom korzystanie z aplikacji mobilnej, dzięki której konsumenci mogą otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach, a także otrzymywać dodatkowe kupony rabatowe. Własne aplikacje posiadają między innymi takie sieci sklepów, jak: LidlRossmannŻabka czy też Empik.