Wrocław - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 65 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Wrocław - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach i nie wiesz, gdzie wybrać się na zakupy, to koniecznie sprawdź, jakie centra handlowe funkcjonują na obszarze tego miasta oraz jakie sklepy sieciowe można w nich znaleźć. Ponadto, przekonaj się jakie promocje i rabaty oferują duże sieci sklepów, a także zobacz jak i gdzie ich szukać.

Największe centra handlowe we Wrocławiu

Klienci bardzo lubią korzystać z centrów handlowych, gdyż rozwiązanie to jest przede wszystkim bardzo wygodne, a także pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Ponadto, robiąc zakupy w tego typu miejscach można często połączyć je ze śniadaniem, obiadem lub kolacją. Na terenie Wrocławia funkcjonuje aż szesnaście dużych centrów handlowych, są to: Magnolia ParkArkady Wrocławskie, Centrum Handlowe Auchan Bielany, Centrum Handlowe BorekCentrum MarinoFactoria Park, Family Point, Ferio Gaj, Galeria Dominikańska, Galeria Wnętrz Domar, Korona, Pasaż Grunwaldzki, Renoma, Tarasy GrabiszyńskieWroclavia oraz Wrocław Fashion Outlet.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów we Wrocławiu

Zarówno w centrach handlowych, jak i na terenie całego miasta, swoją działalność prowadzą różnego rodzaju sklepy sieciowe. Konsumenci lubią z nich korzystać, ponieważ wiedzą jakiej jakości produktów mogą spodziewać się po konkretnej marce, a także są świadomi tego, kiedy mogą liczyć na rabaty i promocje. Najpopularniejsze sklepy sieciowe na terenie Wrocławia to między innymi: BiedronkaKaufland, Lidl, Pepco, Rossmann, Aldi, Auchan, Carrefour, Carrefour Express, Carrefour Market, DinoNetto, Action, E.Leclerc, HebeLewiatan, Żabka, Agata Meble, Avon, Bricomarche, DealzEmpik, Leroy Merlin czy też Media Expert.

Baza sklepów z Wrocławia - sprawdź rabat

Kiedy wybieramy się na zakupy mamy nadzieję na to, że uda nam się uzyskać jakąś korzystną zniżkę lub atrakcyjny rabat. To, jak będzie on wyglądał, zależy w głównej mierze od akcji promocyjnej danej sieci sklepów. Najczęściej przyznawaną formą rabatu jest tak zwany rabat ilościowy, jest on przyznawany w wielu sklepach, jednak najczęściej natrafić można na niego w sieciach spożywczych, a także w niektórych drogeriach - np. słynna akcja Rossmanna 2+2. Rabat ten polega na kupieniu większej ilości danego produktu, za który wówczas zapłacimy mniej, niż gdybyśmy kupowali tylko jedną sztukę. Innym popularnym rodzajem zniżki jest np. rabat gotówkowy - tego typu rozwiązanie stosowane jest jednak dość rzadko i można spotkać się z nim np. w sklepach zajmujących się sprzedażą artykułów RTV i AGD, takich jak Media Markt czy Media Expert. Tego typu rabat polega na udzieleniu zniżki tym osobom, które zdecydują się na zapłacenie całej kwoty za produkt gotówką.

Najlepsze promocje z sieci sklepów we Wrocławiu

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, to koniecznie przeglądaj aktualne gazetki promocyjne, które znajdziesz zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronach internetowych. Dodatkowo, warto jest zorientować się czy dana sieć sklepów udostępnia swoim klientom aplikację mobilną. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ po jej zainstalowaniu będziesz otrzymywać powiadomienia nie tylko o już istniejących promocjach, ale także o zbliżających się ofertach. Bardzo często tego typu rozwiązanie pozwalają także na uzyskanie dodatkowych zniżek lub kuponów rabatowych.