Włocławek - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 43 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Włocławek - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added

Wielu osobom Włocławek kojarzy się z ketchupem lub Zakładami Azotowymi. Jednakże to miasto znajdujące się w województwie kujawsko-pomorskim ma dużo więcej do zaoferowania. Włocławek to jedno z najstarszych miast w Polsce, dlatego zobaczysz tam wiele cennych zabytków naznaczonych przez historię i znak czasu. Co więcej, we Włocławku naprawdę można zachwycić się przyrodą i zrobić ciekawe oraz tanie zakupy. Zatrzymamy się chwilę dłużej przy tym ostatnim aspekcie. W tym artykule podpowiemy Ci, gdzie i jak zrobić dobre zakupy we Włocławku!

Największe centra handlowe we Włocławku

Największe centrum handlowe we Włocławku to WzorcowniaObiekt ma charakter loftu, gdyż powstał na zrewitalizowanym obszarze dawnej fabryki produkującej kiedyś słynne „włocławianki”. Co więcej, galeria handlowa znajduje się w samym centrum miasta, nieopodal dworca PKS i PKP. Zajmuje łączną powierzchnię kształtującą się na poziomie osiemdziesięciu tysięcy kilometrów kwadratowych i stanowi wielofunkcyjny kompleks, który obejmuje ponad 100 punktów handlowych oraz usługowych. Zrobisz tam zakupy między innymi w hipermarkecie Kaufland, sklepach Empik, RTV Euro AGD, Jysk, Abra, Komfort, Big Star, C&A, Calzedonia, Carry, Cropp, Diverse, Esotiq, H&M i wielu innych. Są też kawiarnie, restauracje, apteki, kantory wymiany walut, księgarnie i inne miejsca przeznaczone do korzystania przez klientów. Inne popularne centra handlowe zlokalizowane we Włocławku to na przykład Park Kujawia.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów we Włocławku

We Włocławku zrobisz zakupy w popularnych i cenionych przez Polaków sklepach sieciowych. Znajduje się tam między innymi Biedronka, Lidl, Dino, Pepco, Rossman, Żabka, ALDI, Auchan, Carrefour, Castorama, Agata, Hebe, Empik, Lewiatan, Netto, OBI i wiele innych.

Baza sklepów z Włocławka – sprawdź rabat

Najlepszy sposób na zrobienie udanych, a co ważniejsze tanich zakupów to dostęp do aktualnych rabatów. Takie rozwiązanie zapewnisz sobie dzięki internetowym gazetkom promocyjnym. W rezultacie zawsze będziesz na bieżąco, zrobisz dobre listy zakupów, zdobędziesz potrzebne przedmioty, a przy tym sprawisz, że w Twoim budżecie domowym zostanie znacznie więcej środków niż dotychczas.

Najlepsze promocje z sieci sklepów we Włocławku

Chcesz mieć dostęp do najlepszych sieci sklepów we Włocławku? Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i przejrzysz dostępne gazetki promocyjne. Czynność nie zabierze Ci wiele czasu, a w zamian sprawi, że będziesz wiedzieć znacznie więcej niż inni. Oszczędzisz pieniądze, a także czas, gdyż udasz się do sklepu z gotowym planem i celem tego, co chcesz kupić. W rezultacie codzienne czynności będą znacznie przyjemniejsze. Wywołasz uśmiech na twarzach swoich najbliższych, a także zadbasz o własną satysfakcję. Gazetki promocyjne to doskonały sposób na zakupy dla każdego, kto szuka dobrych rozwiązań i zawsze oczekuje czegoś więcej!

Czasami przez dłuższy czas szuka się sposobów na oszczędzanie, a one znajdują się tuż obok nas. Tak właśnie jest z internetowymi gazetkami promocyjnymi. Każdy o nich wie, ale nie każdy z nich korzysta. Wiele osób nawet nie zagłębia się w to, jak one w ogóle funkcjonują. Myślą sobie, że to kolejne nabijanie ludzi w przysłowiową butelkę. A to duży błąd! Gazetki promocyjne to świetna alternatywa, do której Cię właśnie zapraszamy! Zaryzykujesz?