Warszawa - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 75 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Warszawa - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, bądź wybierasz się z wizytą do stolicy, to koniecznie sprawdź, gdzie możesz zrobić zakupy. Zobacz jakie sklepy sieciowe prowadzą swoją działalność na terenie tego miasta i w jakich centrach handlowych możesz je znaleźć, a także sprawdź, gdzie najlepiej szukać rabatów i promocji i jak z nich korzystać.

Największe centra handlowe w Warszawie

Mieszkańcy Warszawy bardzo cenią sobie możliwość zrobienia zakupów w centrum handlowym, ponieważ pozwala im to na zaoszczędzenie cennego czasu. W Warszawie funkcjonuje prawie 40 dużych centrów Handlowych, są to: Galeria MokotówWestfield ArkadiaWola Park, Złote Tarasy, Atrium Promenada, Atrium Reduta, Atrium Targówek, Blue City, Centrum Łopuszańska 22, Centrum Praskie KoneserCentrum Skorosze, Centrum Ursynów, City Park, Elektrownia Powiśle, Factory Annopol, Factory Ursus, Ferio Wawer, Galeria Handlowa Rondo WiatracznaGaleria Handlowa Bemowo, Galeria Ken Center, Galeria Młociny, Galeria Pod Dębami, Galeria Północna, Galeria Renova, Galeria Wileńska, Hala Koszyki, Homepark Targówek, King Cross Praga, Metropol Dom i Wnętrze, Okęcie Park, trzy Pasaże Tesco, Plac Unii City Shopping, Sadyba Best Mall, Vis a Vis Warszawa, Wars Sawa Junior oraz Zielony Targówek.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Warszawie

Warszawa jest również miastem, gdzie swoją działalność prowadzi ogromna liczba sklepów sieciowych. Na terenie całego miasta funkcjonuje ponad 80 różnych sieci, które zajmują się sprzedażą produktów wszelkiego rodzaju. Do najpopularniejszych sklepów sieciowych w stolicy należą między innymi: Biedronka - która posada aż 157 lokali w Warszawie, Lidl, Pepco, Rossmann, Super-PharmŻabka, Agata Meble, AldiAuchan, Bricoman, CarrefourCastorama, Coccodrillo, E.Leclerc, EmpikFlying Tiger, Jula, Ikea, Hebe, Intermarche, Kaufland, Kontigo, OBI, Leroy Merlin, Lewiatan, Natura, Media Markt, Media Expert, Netto, Mrówka, Ryłko, StokrotkaŚwiat Książki i wiele, wiele innych.

Baza sklepów z Warszawy - sprawdź rabat

Duża ilość sklepów sieciowych w danym mieście znacząco zwiększa szansę na otrzymanie jakiegoś rabatu lub zniżki. Rabaty mogą być przyznawane w różnej formie i uzależnione od spełnienia konkretnych warunków. Najczęściej przyznawanym rabatem jest zniżka ilościowa, aby ją otrzymać klient musi zazwyczaj kupić określoną ilość danego produktu - wówczas cena jednostkowa artykułu jest niższa, niż przy zakupie jednej sztuki. Z tego typu promocjami można spotkać się w sklepach spożywczych, np. w BiedronceLidlu lub Żabce, a także w drogeriach, np. słynna akcja Rossmanna 2+2. W stolicy warto także szukać rabatów sezonowych, które polegają na obniżce cen produktów, które nie sprzedały się w danym sezonie, przez co obecnie ich cena jest znacznie niższa niż początkowa.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Warszawie

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i znać wszystkie aktualne nowości, to koniecznie przeglądaj gazetki promocyjne, które znajdziesz zarówno na stojakach w sklepach stacjonarnych, jak i na stronach internetowych. Ponadto, warto zainstalować aplikację danego sklepu, ponieważ wówczas będziesz otrzymywać powiadomienia o dostępnych zniżkach, a dodatkowo możesz uzyskać dzięki nim rabat na konkretne produkty - jak np. podczas korzystania z aplikacji Lidla.