Wałbrzych - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 39 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Wałbrzych - sprawdź godziny otwarcia

Wałbrzych to piękne miasto zlokalizowane w południowo-zachodniej części Polski. Jest to też jedno z najbardziej tajemniczych miejsc w naszym kraju. Miasto jest położone w kotlinie otoczonej przez porośnięte lasami Góry Wałbrzyskie. Zobaczysz tutaj między innymi legendarny Zamek Książąt, Plac Magistracki, ratusz i piękny rynek miejski. Dużą popularnością cieszą się też wałbrzyskie kamienice, a więc kamienica pod Kotwą, kamienica z trzema różami i kamienica pod czterema Altanami. Zrobisz tutaj też udane zakupy, gdyż działa tutaj wiele popularnych sklepów sieciowych, Sprawdź, gdzie są największe centra handlowe i odkryj sposób nie tylko na udane, ale też tanie zakupy w pięknym Wałbrzychu.

Największe centra handlowe w Wałbrzychu

Naszą podróż rozpoczynamy od Galerii Handlowej Victoria. Jest to nowoczesny kompleks i największe centrum handlowe w tym mieście. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy 1 maja 64. Centrum oferuje klientom dostęp do znanych i lubianych marek. Całkowita powierzchnia kształtuje się na poziomie 80 metrów kwadratowych, natomiast powierzchnia najmu w tym przypadku wynosi 43 tysiące metrów kwadratowych. Osoby zmotoryzowane mają możliwość skorzystania z 1390 naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych. W centrum zrobisz zakupy odzieży, bielizny, butów, biżuterii, czy też wyposażenia domowego. Działają tutaj restauracje, kawiarnie i wiele punktów usługowych. Inne centra handlowe Wałbrzycha to Centrum Handlowe Auchan Wałbrzych, a także Park Handlowy.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów z Wałbrzycha

W Wałbrzychu działa też wiele popularnych i znanych w całej Polsce sklepów sieciowych. Zrobisz tam zakupy między innymi w takich punktach handlowych jak Biedronka, Lidl, Rossman, Hebe, InterMarche, Kaufland, Netto, Polo Market, OBI, Pepco. Auchan, ALDI, Żabka, Agata, Castorama i wielu innych.

Baza sklepów z Wałbrzycha – sprawdź rabat

Szukasz sposobu na udane i tanie zakupy w Wałbrzychu? Nie musisz już dłużej się zastanawiać i zaprzątać sobie tym głowy! Najlepsze pomysły bardzo często są tuż obok nas. Oferujemy Ci wspaniałą ofertę polegającą na dostępie do internetowych gazetek promocyjnych najpopularniejszych sklepów sieciowych działających w Wałbrzychu. Dzięki temu sprawdzisz aktualne rabaty i inne niespodzianki czekające na klientów. W rezultacie zawsze będziesz na bieżąco i już nigdy nie przegapisz żadnej okazji.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Wałbrzychu

Gazetki promocyjne to świetny pomysł na tanie zakupy nie tylko te codzienne, ale też okazjonalne. Dzięki temu bardzo szybko zauważysz dodatkowe złotówki w swoim budżecie domowym. Ta mała rzecz sprawi, że uda Ci się zaoszczędzić na wymarzone wakacje, czy też inną atrakcję. W ten sposób zapewnisz sobie ogromną satysfakcję i dumę z własnej gospodarności, a swoim najbliższym radość spowodowaną dostępem do innych możliwości. Dasz im większą szansę na spełnianie i realizowanie swoich pasji, a w zamian otrzymasz prawdziwą wdzięczność. Jest to bezcenne! Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i już teraz skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty! Nie musisz robić wiele! Wystarczy, że poświęcisz na przeglądanie gazetek dosłownie kilka minut dziennie. Jest to naprawdę mało w porównaniu z korzyściami, jakie tym sposobem uda Ci się zyskać. Gorąco polecamy i serdecznie zapraszamy! Życzymy też udanych zakupów!