Tychy - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 40 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Tychy - sprawdź godziny otwarcia

no alt added

Mieszkasz w Tychach lub okolicy i nie wiesz gdzie udać się na zakupy? Sprawdź, jakie centrum handlowe działa na obszarze tego miasta oraz jakie sklepy sieciowe mogą odwiedzić mieszkańcy. Ponadto, przekonaj się jak łatwo jest korzystać z rabatów i zniżek oraz zobacz, gdzie i jak szukać najlepszych promocji.

Największe centra handlowe w Tychach

Klienci bardzo lubią robić zakupy w centrach handlowych, ponieważ jest to wygodne rozwiązanie. Wybierając się do centrum handlowego nie trzeba bowiem przejmować się pogodą panującą na zewnątrz, ani staniem w korkach czy czekaniem na komunikację miejską, ponieważ wszystkie sklepy znajdują się w jednym budynku. Ponadto, zakupy w centrum handlowym można połączyć z posiłkiem, gdyż zazwyczaj klienci mają możliwość skorzystania z punktów gastronomicznych. W Tychach działa duże centrum handlowe o nazwie Gemini Park Tychy, na jego terenie znajdują się takie sklepy, jak: OrsayKomfort ŁazienkiKontigo, Rossmann, Tui, Ryłko, KomfortKik, Empik, RTV Euro AGDMonnariWojasTEDi, Coccodrillo, Jysk, Hebe, Maxi ZOOSmyk, Dealz, Martes Sport, Pepco, Biedronka, W. Kruk, a także biuro podróży Itaka oraz punkt gastronomiczny McDonald's.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Tychach

Sklepy sieciowe cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów, ponieważ wiedzą oni czego mogą się spodziewać - są pewni co do jakości produktów, a także znają dostępne aktualnie promocje i rabaty. W Tychach swoją działalność prowadzi ponad 40 różnych sklepów sieciowych, zajmujących się sprzedażą artykułów z różnych dziedzin. Do najpopularniejszych sklepów sieciowych w tym mieście należą między innymi: Biedronka, Kaufland, Lidl, PepcoRossmann, Aldi, Auchan, Dino, Netto, E.Leclerc, Hebe, Lewiatan, Żabka, Castorama, DealzEmpikMedia ExpertMedia Markt, Natura, OBI, RTV Euro AGD, Smyk, Tesco, Bodzio, CoccodrilloDrogerie Laboo, Euro Sklep, Groszek, Komfort Łazienki, Martes Sport, Maxi ZOO, Odido, RyłkoStokrotka, Stokrotka Market, Alsen, CersanitDrogerie KoliberKomfort oraz Kupiec.

Baza sklepów z Tychów - sprawdź rabat

Jeśli chcesz otrzymać korzystny rabat, to przede wszystkim musisz wiedzieć jakie rodzaje zniżek oferują sklepy sieciowe. To jak będzie wyglądał rabat zależy przede wszystkim od polityki promocyjnej danego sklepu oraz od warunków, jakie należy spełnić, aby go otrzymać. Najpopularniejszą formą rabatu jest tak zwany rabat ilościowy, czyli zniżka za zakup określonej ilości produktów. Klient płaci mniej za pojedynczą sztukę produktu tylko wówczas, gdy kupi konkretną liczbę artykułów. Tego typu rabaty najczęściej przyznawane są przez spożywcze sieci sklepów, np. przez sieć sklepów Biedronka lub Lidl, ale także przed drogerie, np. sieć sklepów Rossmann. Inną popularną formą rabatu jest tak zwany rabat sezonowy - jest on związany z przedmiotami z ubiegłego sezonu lub poprzednich kolekcji. Klienci zapłacą mniej za te produkty, które się nie sprzedały, gdyż na ich miejsce muszą wejść nowe. Tego typu działania można zauważyć np. w Pepco.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Tychach

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, to koniecznie zaglądaj do gazetek promocyjnych, które możesz znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronach internetowych. Warto także zainstalować aplikację danego sklepu, np. Lidla, Żabki lub Rossmanna, ponieważ wówczas będziesz otrzymywać powiadomienia nie tylko o aktualnych, ale i o zbliżających się promocjach.