Toruń - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 50 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Toruń - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Mieszkasz w Toruniu lub w okolicy? Koniecznie zapoznaj się z ofertą centrów handlowych i sklepów sieciowych funkcjonujących na terenie tego miasta, a także zapoznaj się z aktualnymi promocjami i rabatami.

Największe centra handlowe w Toruniu

Zakupy w centrum handlowym to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Na terenie Torunia znajduje się pięć dużych centrów handlowych, są to: Atrium Copernicus, Galeria Wnętrz AMC Toruń, Kometa, Street Mall Vis à Vis Toruń oraz Toruń Plaza. W pierwszym z nich można znaleźć takie sklepy, jak: Orsay, Rossmann, Ryłko, Media Markt, Empik, Monnari, Wojas, AuchanCoccodrillo, Hebe, Smyk, Martes Sport, Pepco oraz W.Kruk. W Galerii Wnętrz AMC Toruń znajdują się natomiast: Media Expert, Forte, Abra Meble, Meblik, Jysk, VOX oraz Black Red White. W Komecie na klientów czeka ponadto Świat Książki, a w Street Mall Vis à Vis Toruń sieć sklepów Komfort. W Toruń Plaza można dodatkowo skorzystać z takich sklepów, jak: Tui, Zoo Karina, Maxi Zoo czy też Lidl, a także z punktów gastronomicznych - McDonald's i North Fish. 

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Toruniu

Duże marki cieszą się renomą i uznaniem pośród konsumentów, ponieważ zazwyczaj można kupić w nich dobre produkty w stosunkowo niskich cenach. W Toruniu swoją działalność prowadzi ponad 55 dużych marek. Są to przede wszystkim: sklepy spożywcze, drogerie, sklepy z artykułami przemysłowymi, a także sieci sklepów meblarskich i budowlanych. Największe sieci sklepów spożywczych, na terenie Torunia, to: Biedronka, LidlŻabka, Auchan, Carrefour, Kaufland, Lewiatan, Makro, a także Netto i Stokrotka. Jeśli chodzi o drogerie to mieszkańcy Torunia mogą skorzystać przede wszystkim z takich sklepów, jak: Rossmann, HebeNatura, Sekret Urody oraz Super-Pharm. Pośród najpopularniejszych sklepów zajmujących się sprzedażą ubrań i artykułów przemysłowych wyróżnić można: Orsay, Pepco, Empik, Coccodrillo, Flying Tiger czy też TXM Textil Market. W kategorii sklepów meblarskich i budowlanych znajdują się natomiast takie sklepy, jak: Agata Meble, Black Red White, Bodzio, OBI, Leroy Merlin oraz BLU. 

Baza sklepów z Torunia - sprawdź rabat

Rabat jest to obniżka wyjściowej ceny towaru lub sama kwota tej obniżki. W zależności od sklepu można spotkać się z różnymi rodzajami rabatów: rabat ilościowy, który udzielany jest nabywcom, kupującym duże ilości towaru - np. w sieci sklepów Biedronka; rabat sezonowy, czyli wyprzedaż towaru z danej kolekcji po niższej cenie - często spotykany np. w Pepco; rabat gotówkowy - z którym można spotkać się np. w Media Expert; a także rabat handlowy, który polega na reklamowaniu produktu we własnej witrynie. Jeśli rabat jest wyrażony kwotowo, bez problemu można sprawdzić, o ile mniejsza cena znajdzie się na paragonie - wystarczy, że cenę wyjściową pomnoży się przez procent udzielnego rabatu. 

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Toruniu

Poszukiwanie promocji to dobry sposób na to, aby podreperować swój domowy budżet. Podobnie jak rabaty, tak również promocje mogą przyjmować różne formy i być przyznawane na różnych zasadach - w zależności od konkretnej sieci sklepowej. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, to koniecznie przeglądaj dostępne gazetki promocyjne, w których znajdziesz wszystkie aktualne oferty. Z pewnością jedną z najciekawszych promocji organizowanych przez drogerie jest akcja wyprzedażowa Rossmanna, podczas której można kupić wiele kultowych kosmetyków za połowę ceny, a także akcje promocyjne 2+2.