Tomaszów Mazowiecki - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 16 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Tomaszów Mazowiecki - sprawdź godziny otwarcia

no alt added

Dobre centrum handlowe powinno zawierać w sobie nie tylko feerię zróżnicowanych sklepów, ale też pokłady rozrywki, które zaproszą ludzi w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Czy takie miejsce istnieje w Tomaszowie Mazowieckim? Zdecydowanie tak.

Największe centra handlowe w Tomaszowie Mazowieckim

Galeria Tomaszów sytuuje się w ścisłym centrum miasta u zbiegu ulic Barlickiego, Warszawskiej i Konstytucji 3-go Maja. Jest to obiekt niezwykle nowoczesny i wielofunkcyjny, który przyciąga klientów przyjemną atmosferą i możliwością odwiedzenia ponad 60 sklepów i punktów obsługowych. Jakie marki tutaj znajdziesz? Przede wszystkim bardzo cenione firmy odzieżowe, takie jak H&MReservedHouseCroppSinsay czy Monnari

Jednocześnie nie zapomniano tutaj zarówno o rozrywce, jak i jedzeniu. Kino Helios zapewni dostęp do najnowszych filmów z całego świata, a wiele restauracji pomoże zapełnić żołądki po seansie. Wszystko to dopełnione zostało klubem sportowym Fit Fabric, który pozwala na zapewnienie sobie odpowiedniej dawki ćwiczeń fizycznej każdego dnia roku.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Tomaszowie Mazowieckim

Sklepy sieciowe są czymś, z czym spotykasz się na każdym kroku i bardzo dobrze, gdyż o to w nich chodzi. Ich powszechność pozwala na zachowanie niskich cen. Jakie firmy można spotkać w Tomaszowie Mazowieckim?

  • Biedronka – w żadnym mieście nie może zabraknąć najtańszego i najbardziej popularnego sklepu spożywczego w Polsce, który oferuje szeroką gamę produktów o wysokiej jakości. W Tomaszowie można znaleźć aż sześć takich obiektów – między innymi na ul. Strzeleckiej 16, jak i ul. Farbiarskiej 19. 
  • Rossmann – jest to najbardziej popularna drogeria kosmetyczna w Polsce, która zawsze posiada niskie ceny i produkty, gdzie nigdzie indziej nie mogą zostać kupione. W Tomaszowie na zakupy w tym sklepie można wybrać się w aż pięciu miejscach, a w tym na ul. Konstytucji 3-go Maja, jak i ul. Dzieci Polskich.
  • Dino – to kolejny market spożywczy, który oferuje bardzo niskie ceny i szeroką gamę produktów. Coraz częściej można spotkać się z nim na ulicach całej Polski, co potwierdzają aż trzy lokalizacje w Tomaszowie Mazowieckim. Znajdziemy go na ul. Granicznej, Białobrzeskiej i Świętego Antoniego.
  • Żabka – dla każdego, kto potrzebuje czegoś późnym wieczorem i w niedziele niehandlowe, sklep ten będzie wybawieniem. Jednocześnie z kartą stałego klienta można oczekiwać ciekawych zniżek. W Tomaszowie znajdziemy aż siedem takich obiektów.

Baza sklepów z Tomaszowa Mazowieckiego – sprawdź rabat

Nasz portal oferuje Ci niezliczoną liczbę rabatów, a wszystko to w zakresie Twoich ulubionych sklepów. Wystarczy przejrzeć naszą ofertę i zdecydować się na daną promocję, a zakupy w danym sklepie będą o wiele tańsze. Dotyczy to tak naprawdę każdej branży handlowej – od sprzętów elektronicznych w Media Markt, po kosmetyki w Hebe. Wszystko tak naprawdę zależy od Twoich potrzeb. 

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Tomaszowie Mazowieckim

Oferujemy Ci kompendium wiedzy na temat promocji we wszystkich sieciowych sklepach w Tomaszowie Mazowieckim, ale nie tylko. Dzięki takiej opcji nie musisz już przeglądać przeróżnych stron, aby znaleźć interesujące Cię oferty – tutaj wszystko jest w jednym miejscu, abyś mógł sprawnie zaplanować zakupy i cieszyć się z niskich cen.