Tczew - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 31 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Tczew - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added

Tczew to miasto położone w północnej Polsce na Pomorzu. Jest częścią aglomeracji trójmiejskiej. Miasto to zamieszkuje około 60 tysięcy mieszkańców. Na powierzchni 22.5 km² odwiedzający mogą podziwiać urokliwe Stare Miasto, czy liczne zabytkowe budynki takie jak: wieża ciśnień i budynek poczty wzniesione na początku XX wieku. Tczew jest jednym z większych węzłów kolejowych, dlatego może stanowić ciekawy punkt przesiadkowy podczas podróży nad morze.

Największe centra handlowe w Tczewie

Tczew może wydawać się niewielkim miastem, jednak oferuje naprawdę wiele miejsc, w których mieszkańcy i odwiedzający zrobią zakupy oraz znajdą na mapie miasta punkty kulturalno-rozrywkowe. Warto więc wspomnieć, jakie Galerie Handlowe można znaleźć w Tczewie.

Galeria Kociewska należy do najbardziej znanych centrów handlowych w Tczewie. Znajduje się na ulicy Pomorskiej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Jest to największa galeria w tym mieście z ofertą trzech pięter powierzchni handlowej ze sklepami sieciowymi znanych marek, takich jak: Rossmann, Empik, Pepco, H&M, Sinsay, czy supermarket Stokrotka. Na terenie centrum handlowego znajduje się strefa gastronomiczna oraz kino z czterema salami. Galeria Kociewska jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9 - 21.

MultiBox Park Handlowy - Tczew to centrum handlowe położone w północnej części miasta. Jest to dość duży kompleks handlowy z parkingiem na 400 miejsc. Na terenie centrum znajduje się obecnie 9 sklepów znanych marek, między innymi: CCC, Dealz, czy Media Markt. Park Handlowy jest czynny od 10:00 do 20:30 z wyjątkiem niedziel handlowych, kiedy godziny otwarcia są krótsze.

Niewielkie centrum handlowe w Tczewie to Retail Park. Znajduje się w północnej części miasta i oferuje 4 sklepy: Rossmann, TXM: Textil Market, Top Secret i Max&Xavier.

Bardzo ciekawym miejscem na mapie Tczewa jest Pasaż Czerwona Torebka. W przeciwieństwie do pozostałych cetrów handlowych, pasaż ten można odwiedzić już od godziny 7 rano (w soboty od 9). W tym miejscu kupujący znajdzie ofertę garmażerii, usługi optyczne, elektryczne oraz sklep spożywczy.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Tczewie

Jednym z największych supermarketów spożywczych na terenie Tczewa jest Carrefour położony w centrum miasta. W północnej części miasta jest też hipermarket Kaufland. Dodatkowo w Tczewie znajdują się dwa sklepy Lewiatan oraz Stokrotka w Galerii Kociewskiej. Na liście sklepów nie można pominąć sieci Biedronka. W Tczewie znajdują się 4 dyskonty z tej sieci położone w różnych częściach miasta. Dzięki temu mieszkańcy z każdej części miasta będą w stanie znaleźć najbliższy dyskont w drodze do domu lub pracy. W niedalekiej przyszłości powstanie sklep Aldi na terenie zamkniętego w 2019 Tesco. 

W Tczewie jest też możliwość zrobienia zakupów w znanych drogeriach. W mieście znajdują się 4 sklepy sieci Rossmann i jedna drogeria Hebe. 

Na terenie Tczewa znajdziemy również znany sklep budowlany Bricomarche oraz Komfort z materiałami podłogowymi.

Baza sklepów z Tczewa - sprawdź rabat

W Tczewie znajduje się wiele sklepów sieciowych, które zmieniają swoje promocje w każdym tygodniu lub miesiącu. Najlepiej na bieżąco śledzić gazetki promocyjne sklepów. Aktualne gazetki zawsze znajdują się na stronie gazetkowo.pl - zobacz aktualną ofertę sklepów i gazetki z sieci sklepów w Tczewie.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Tczewie

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych promocji w sieciach sklepów w Tczewie na gazetkowo.pl. Aktualne promocje w danym mieście są dostępne po wpisaniu nazwy miasta w okienku wyszukiwania. Na stronie znajdują się też aktualne gazetki z sieci sklepów w Galeriach Handlowych. Zobacz promocje w Galerii Kociewskiej oraz MultiBox Tczew.

Wrzesień i październik zawsze oferuje weekendy zniżek, dlatego zachęcamy do śledzenia promocji i szukania kodów rabatowych w Twoim mieście.