Tarnów - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 47 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Tarnów - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added

Mieszkasz w Tarnowie i nie wiesz, gdzie najlepiej jest wybrać się na zakupy? Sprawdź, jakie centra handlowe i sklepy sieciowe prowadzą swoją działalność na terenie tego miasta oraz gdzie znajdziesz najkorzystniejsze promocje i rabaty.

Największe centra handlowe w Tarnowie

Zakupy w centrum handlowym są bardzo wygodne i zajmują mało czasu, ponieważ wszystkie sklepy znajdują się w jednym budynku. Jest to również świetna opcja dla osób, które na co dzień mają bardzo mało wolnego czasu. Tarnów to miasto, w którym działają trzy duże centra handlowe. Pierwsze z nich to Centrum Handlowe Echo, w którym klienci mogą znaleźć między innymi takie sklepy, jak: Komfort, RTV Euro AGD, Abra Meble, Auchan, Black Red White oraz TXM Textil Market. Kolejne duże centrum to Galeria Tarnovia, na której obszarze znajdują się: Orsay, Rossmann, Ryłko, Tui, Monnari, Jysk, Hebe, Smyk, Martes Sport, Pepco, Biedronka, biuro podróży Itaka oraz, podobnie jak w poprzednim centrum, RTV Euro AGD. Ostatnie centrum handlowe w Tarnowie to Gemini Park Tarnów. Na terenie tego obiektu znajdują się takie sklepy, jak: Kontigo, Kik, Media Markt, Empik, Wojas, Coccodrillo, Castorama i W.Kruk, a także lokale sieci handlowych, które działają również w Galerii Tarnovia, czyli: Orsay, Rossmann, Ryłko, Jysk, Hebe, Smyk, Martes Sport, Pepco oraz biuro podróży Itaka.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Tarnowie

Na Terenie Tarnowa działa również wiele lokali określanych mianem sklepów sieciowych - są to zarówno sklepy spożywcze, jak i te zajmujące się sprzedażą produktów kosmetycznych i przemysłowych, a także mebli i artykułów budowlanych. Do najpopularniejszych sieci sklepowych w Tarnowie zaliczyć można: Biedronkę, Lidla, Super-Pharm, Żabkę, Carrefour, Leroy Merlin, Netto, Mrówkę, Action, Bodzio czy też Stokrotkę. Są to sklepy, które zajmują się sprzedażą produktów różnego rodzaju, dlatego wszyscy mieszkańcy, a także osoby, które znajdą się w Tarnowie przejazdem, bez problemu znajdą niezbędne artykuły. Do dużych sklepów sieciowych na terenie Tarnowa można bez wątpienia zaliczyć również koncerny kosmetyczne, takie jak Rossmann i Hebe, które klienci znajdą nie tylko na terenie centrum handlowego, ale także w innych lokalach na terenie miasta.

Baza sklepów z Tarnowa - sprawdź rabat

Wszyscy klienci, którzy szukają na zakupach przede wszystkim rabatów, powinni sprawdzić bazę sklepów z Tarnowa - a następnie na jej podstawie zlokalizować te lokale, w których aktualnie dostępne są okazje i zniżki. Na terenie miasta funkcjonuje ponad 50 sklepów, które oferują swoim klientom korzystne oferty zakupowe. Ciekawych rabatów możesz szukać zarówno w sklepach spożywczych, jak i tych zajmujących się sprzedażą artykułów kosmetycznych, a także przemysłowych i tekstyliów. 

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Tarnowie

Gdzie szukać najlepszych promocji na terenie Tarnowa? Wystarczy przejrzeć aktualne gazetki promocyjne - można zrobić to zarówno w tradycyjny sposób, jak i za pomocą aplikacji lub strony internetowej gazetkowo.pl. Najciekawsze promocje można znaleźć zazwyczaj w sklepach spożywczych, takich jak np. Biedronka, Lidl, Żabka czy Carrefour, jednak dużo ciekawych ofert pojawia się także w drogeriach - np. Hebe, lub sklepach z artykułami przemysłowymi - np. Pepco czy też Kik. Jedną z najlepszych promocji kosmetycznych jest urządzana przez sieć sklepów Rossmann coroczna wyprzedaż, na której można kupić dużo ciekawych i atrakcyjnych produktów za pół ceny. Trzeba się jednak spieszyć, bo kosmetyki bardzo szybko znikają ze sklepowych półek.