Świdnica - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 33 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Świdnica - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added

Świdnica to miasto z ogromną liczbą zabytków, a także wspaniałą zielenią. Dzięki temu można zwiedzać i odpoczywać w zależności od upodobań. Będąc w Świdnicy, nie można pominąć ciekawych murali, uroczego rynku, kolorowych kamieniczek, wieży ratuszowej, muzeum kupiectwa i wielu innych atrakcji. Świdnica to także dobre miejsce na udane zakupy. Znajdziesz tutaj fantastyczne centra handlowe i popularne sklepy sieciowe, które pozwolą Ci szybko i sprawnie kupić potrzebne rzeczy.

Największe centra handlowe w Świdnicy

Galeria Świdnicka jest to pierwsze w Świdnicy centrum handlowe nowej generacji. W kompleksie działa ponad pięćdziesiąt sklepów i różnych punktów usługowych. Dodatkowo klienci mogą skorzystać ze smacznych restauracji, kawiarni, klubu fitness, a także nowoczesnego kina Cinema 3D. Udając się na zakupy do tego centrum handlowego, możesz skorzystać z oferty punktów handlowych odzieżowych, obuwniczych, bieliźniarskich, biżuteryjnych, drogeryjnych, aptek i wielu innych. Galeria Świdnicka gwarantuje swoim klientom również wiele możliwości spędzania wolnego czasu i to w nietuzinkowy sposób. Interesujące wydarzenia przyciągające rzeszę ludzi organizowane są kilka razy w miesiącu. Obiekt czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00. Inne centra handlowe działające w Świdnicy to między innymi Multi Park i Centro Comercial. Wielu mieszkańców robi też zakupy w Pasażu Tesco.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Świdnicy

W Świdnicy zrobisz zakupy w wielu popularnych sklepach sieciowych. Spora ich liczba znajduje się w Galerii Świdnickiej, ale z powodzeniem znajdziesz je także w innych częściach tego pięknego miasta. W Świdnicy działa między innymi Biedronka, Kaufland, Lidl, Dino, ALDI, Pepco, Carrefour, Netto, Żabka, InterMarche, Empik, Rossman, Polo Market, Tesco, Chata Polska, Smyk i wiele innych.

Baza sklepów ze Świdnicy – sprawdź rabat

Szukasz sposobu na udane, a przy tym tanie zakupy w Świdnicy? Możesz już przestać szukać, ponieważ mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Dostęp do internetowych gazetek promocyjnychnajpopularniejszych sklepów sieciowych działających w Świdnicy pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić parę groszy, ale także cenny czas. Dzięki temu sprawdzisz aktualne rabaty w punktach handlowych, zrobisz dobre listy zakupów, udasz się do sklepu w konkretnym celu, a zaoszczędzone minuty poświęcisz na swoje pasje lub rodzinie. Wspaniała perspektywa, prawda?

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Świdnicy

gazetkach promocyjnych znajdziesz najlepsze promocje z sieci sklepów, które działają w Świdnicy. Co więcej, wiele sklepów organizuje też ciekawe konkursy z wartościowymi nagrodami, a Ty będziesz o tym wiedzieć z kilkudniowym wyprzedzeniem. Ponadto, z bieżącymi materiałami marketingowymi lepiej zaplanujesz nie tylko codzienne zakupy, ale także okazjonalne, na przykład na święta, czy też urodziny. Istotne jest też to, że nie musisz w tym przypadku wiele robić. Wystarczy, że na codzienne przeglądanie gazetek poświęcisz tylko kilka minut. Możesz to zrobić podczas relaksu oraz odpoczynku z kawką i ciasteczkiem. Dlatego nie czekaj dłużej i już teraz skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. Dzięki temu bardzo szybko zobaczysz różnicę. Nigdy nie wiadomo może uda Ci się zaoszczędzić pieniądze na dodatkowe lub dłuższe wakacje? Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów! Do zobaczenia w Świdnicy!