Suwałki - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 28 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Suwałki - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added

Pasaże i centra handlowe powstały z myślą o klientach, którzy nie tylko kochają zakupy, ale również chcą wykonać je wszystkie za jednym podejściem. Właśnie dlatego miejsca te oferują niezwykle szeroki wybór placówek, które pozwolą na zróżnicowane i satysfakcjonujące zakupy. Sprawdźcie, gdzie najlepiej robić zakupy w Suwałkach.

Największe centra handlowe w Suwałkach

W Suwałkach mamy do czynienia z dwoma centrami handlowymi, którymi są:

  • Pasaż Tesco – znajduje się on na ul. Kościuszki 103 i oferuje swoje usługi przez cały tydzień, zaczynając od godziny 9 do 21 od poniedziałku do soboty, a kończąc na godzinach od 10 do 18 w niedziele handlowe. Cały pasaż został sprawnie podzielone na sekcje, które ułatwiają dostęp do danego asortymentu. W odzieży damskiej znajdziemy sklepy Quiosque i Modo, a w elektronice Inmedio i Komputery. Wszystko to oczywiście zwieńczone punktami telekomunikacyjnymi, jak i apteką.
  • Suwałki Plaza – to największe centrum handlowe w Suwałkach, które oferuje mieszkańcom smak wielkich miast. Miejsce to otwarte jest od 9 do 21 w każdy dzień tygodnia z wyłączeniem niedziel niehandlowych. Całość zawiera w sobie nie tylko sklepy tak znanych marek, jak Rossmann, czy Orsay, ale również miejsca, gdzie można smacznie zjeść, czego przykładem jest North Fish i jego rybne przysmaki. Dla każdego kinomaniaka znajdzie się też coś do obejrzenia w Cinema Lumiere, a dla miłośników kręgli też nie zabraknie atrakcji.

Najbliższe sklepy sieciowe – wykaz sklepów w Suwałkach

Oprócz swoich centrów handlowych Suwałki oferują też wiele sklepów sieciowych, które zapraszają swoją ofertą jakościową i cenową. Warto sprawdzić, co dokładnie można znaleźć w tym pięknym mieście.

Jakie sklepy czekają na klienta w Suwałkach?

  • Biedronka – tutaj kupimy wszystko to, czego potrzebujemy na co dzień, jednocześnie ponosząc najmniejsze z możliwych kosztów. Liczne promocje zawsze zapraszają klientów w całej Polsce. W Suwałkach znajduje się aż 8 tych obiektów, a w tym na ul. Jana Pawła II 2, jak i Noniewicza 22.
  • Lidl – kolejna wielka sieciówka spożywcza, która jednak oferuje też bardzo wiele produktów niezwiązanych z jedzeniem, a wszystkie często w bardzo korzystnych cenach. Jest to sklep ceniony również za jakość swoich warzyw, owoców, jak i wypiekanego na miejscu pieczywa. W Suwałkach znajdziemy go na ul. Jana Pawła II 1.
  • Żabka – sklep, który jest dla każdego, kto potrzebuje czegoś szybko i w każdy dzień. Mieszkańcy Suwałk mogą korzystać z 8 takich obiektów.
  • Rossmann – kosmetyki to podstawa, a w tym sklepie jest ich pod dostatkiem. Jeden z pięciu znajduje się na ul. Reja 60.

Co jeszcze można znaleźć? Nie zabraknie Empiku, Hebe, Media Expertu, jak i wielu innych sklepów, a wszystkie je znajdują się na naszej stronie, wraz z adresami i aktualnymi promocjami.

Baza sklepów z Suwałk – sprawdź rabat

Dzięki stronie poznasz nie tylko wszystkie sklepy sieciowe, które można znaleźć w Suwałkach, ale również dowiesz się o najciekawszych rabatach, dzięki którym zakupisz swoje ulubione produkty jeszcze taniej. Znajdziesz też kupony rabatowe do sklepów internetowych, które potrafią niezwykle sprawnie i szybko zbić cenę, co zadowoli niejedną osobę.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Suwałkach

Każda gazetka, którą w serwisie, pokaże Ci najnowsze promocje, na które czekałeś bądź których się nie spodziewałeś, a jednak kuszą swoją ceną i jakością. Może skusisz się na najnowsze promocje ze sklepów Rossmann, które zadbają o Twoją urodę? A może czas na nowy sprzęt muzyczny z Media Expert? Sprawdź najnowsze promocje i ciesz się zakupami.