Skierniewice - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 32 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Skierniewice - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added

Skierniewice to urokliwe miasto położone między Warszawą a Łodzią. Ze względu na wielość i różnorodność sklepów w Skierniewicach, zakupy w tym mieście to prawdziwa przyjemność. Sprzedawcy konkurują o klientów i zapewniają mieszkańcom Skierniewic atrakcyjne rabaty, o których wspominamy w tym artykule.

Największe centra handlowe w Skierniewicach

Największą galerią handlową w Skierniewicach jest centrum handlowe Dekada, które znajduje się na ulicy Reymonta 8a. Infrastruktura parkingowa tej galerii handlowej jest dobrze rozwinięta, bo zawiera aż 75 bezpłatnych miejsc parkingowych. W Dekadzie znajdują się m.in. sklepy Empik, Rossman, Netto, czy RTV Euro AGD. Obok licznych sklepów do dyspozycji klientów są także przedstawiciele wszystkich operatorów komórkowych.

Mniejszym centrum handlowym w Skierniewicach jest Pasaż Tesco. Znajduje się tam m.in. sklep Castorama, czy restauracja McDonalds. Pasaż Tesco zlokalizowany jest na ulicy Czesława Liska 1.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Skierniewicach

W Skierniewicach jest przede wszystkim bardzo wiele sieciowych sklepów spożywczych takich jak na przykład Biedronka, Lidl, Dino, Pepco, Kaufland, Carrefour, Stokrotka, czy NettoW tym mieście jest także szeroki wybór sklepów meblowych i budowlanych, jako że znajdują się tutaj między innymi sklepy Brico Marche, Castorama, Forte, Cersanit czy Komfort. Bogaty wybór sklepów sieciowych uzupełniają drogerie takie jak na przykład Rossman, czy Hebe oraz sklepy z artykułami elektronicznymi takie jak na przykład Media Expert oraz RTV Euro AGD.

Baza sklepów ze Skierniewic - sprawdź rabat

W Skierniewicach obowiązują podobnie jak w innych miastach Polski liczne rabaty w sieciowych sklepach spożywczych takich jak Biedronka czy Lidl. Sklepy te udostępniają swoim klientom sezonowe gazetki, które można znaleźć na naszej stronie Gazetkowo.pl, zawierające produkty promocyjne dostępne w najbliższym czasie. Ponadto, warto jest śledzić dostępne rabaty w sieciowych sklepach z artykułami elektronicznymi, które często proponują swoim klientom bardzo atrakcyjne rabaty przy jednoczesnym zakupie kilku produktów. Nie można zapominać też o licznych promocjach drogerii Rossman oraz Hebe, a także korzystnych cenach okresowo dostępnych na książki oraz gry komputerowe w salonie Empik. Wiele rabatów dla swoich klientów mają także sklepy Komfort oraz Forte - dotyczą one przede wszystkim mebli oraz artykułów dekoracyjnych.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Skierniewicach

W sklepie Dino dostępne są liczne promocje na artykuły spożywcze, takie jak wędliny, jogurty, czy napoje gazowane. Biedronka i Lidl prowadzą natomiast nieco szersze kampanie promocyjne w zakresie produktów typu pościel czy ubrania, ale również alkohole czy sery pochodzące z różnych części świata. Bardzo ciekawie wyglądają także promocje dostępne w sklepie Kaufland - ceny promocyjne zwykle obejmują napoje gazowane oraz artykuły kosmetyczne.

W zakresie artykułów budowlanych i ogrodowych warto jest zwrócić uwagę na okresowe promocje dostępne w sklepie sieciowym Castorama. Ceny promocyjne często obejmują niektóre rodzaje podłóg, artykuły służące do wykończenia łazienek, czy dekoracje do sypialni i salonu. Ceny promocyjne na artykuły wykończeniowe do łazienek można znaleźć także w sklepie Cersanit - szczególnie atrakcyjne ceny obejmują zwykle umywalki, sedesy oraz kabiny prysznicowe.